דף הבית / מגזין רכב / באגי יד 2

באגי יד 2

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים:

לפני שנים רבות, ה- Gator היה אחד ה- UTV הראשונים שקיימו בשוק, וג'ון דיר לא היה חדש בשוק. כיום, uTV, הידועות יותר זה לצד זה, הן אחד הקטעים החמים ביותר של ספורט כוח.

מאז הושק הטרקטור הקומפקטי הראשון של KIOTI בארה"ב בשנת 1985, התקדמנו במהירות ומהירה. מאז שהוקמה החברה בשנת 1837, היא התפשטה ברחבי העולם ומיצבנו את עצמנו כמובילי השוק של טרקטורים קומפקטיים.

השותפה של החברה בארצות הברית

היא KYMCO ארה"ב, שמטה המטה שלה, שיווק ומכירות בספרטנבורג, דרום קרוליינה. ואכן, שנה אחר שנה, Hisun Motors Corp. ארה"ב מדורגת כאחת מעשרת היצרניות המובילות בארה"ב של טרקטורים קומפקטיים מבחינת נתח השוק.

פולריס משווקת את כל רכבי השטח (טרקטורונים) כולל UTV

UV (ארה"ב) ו- UV (קנדה) לשימוש פנאי ומסחרי. הם נשלטים על פי הדרישות של אופנוע או רכב מנועי כדלקמן. בנוסף, טרקטורון או UVT המאושרים על הכביש חייבים לעמוד בדרישות הרשות האמריקאית לבטיחות רכב (USMSA).

טרקטורון משפטי רחוב או UTV חייבים לעמוד בדרישות הרשות לבטיחות המנוע האמריקאית (USMSA) והמינהל הלאומי לבטיחות בתעבורה בדרכים.

מדבקה חייבת להיות נראית היטב בחלק האחורי של הטרקטורון או ה- UTV ויש להחזיק כרטיס כניסה עליה

טרקטורונים ו- UV שבבעלות תושבי חוץ חייבים להציג מדבקת פלסטיק עם לוחית המספר וצלחת המספר בצד הגוף הקדמי השמאלי ומדבקת פלסטיק בצד שמאל האחורי.

אם יש תאונה עם טרקטורון או UTV

ניתן להשתמש ברכבי שטח רק בשטח ציבורי, שבילים, כבישים וכבישים מהירים המסומנים בשלט ומכונים במפה או בתיאור "רכבי דרך פתוחים". אסור להשתמש בהם בשטח ציבורי, בכבישים, בכבישים או בכבישים מהירים שמפורסמים או מיועדים לשימוש כלי רכב בדרכים ציבוריות בהתאם למפות ולתיאורים. בזמן הפציעה או המוות, אדם אחד לפחות חייב להיות על הכביש או ברכב עם AT V רשום, פעיל ו / או UV באזור. ניתן להפעיל רכבי שטח שטח, כביש מהיר או כביש מהיר ATV / U-TV על רכוש פרטי, בגנים ציבוריים, בשבילים או בכבישים או בכבישים מהירים, חוצים כל כביש / כביש מהיר מבלי לעצור לחלוטין ולהימנע מתנועה מתקרבת.

אסור לך לנסוע מהר יותר מהמהירות המותרת, שהיא פחות מ- 60 קמ"ש בכבישים ציבוריים.

שימוש ברכבי שטח מותר באזורים ייעודיים לקרחון כגון אזורי דיונות חול

שבילי שלג ושבילי אופנועי שלג. כאשר טרקטורון או UTV פועלים באזור דיונות חול, ייתכן שיהיה צורך להצמיד לקסדה דגל בטיחות, שניתן לחבר אותו גם לקסדה בגב הרכב. לחלופין, אתה יכול לצרף דגל שוט אדום או כתום שמתחבר לחזית או בחלק האחורי של הקסדה שלך (או לכל קסדה או קסדה אחרת – כמו מכשיר).

כאשר שתי קבוצות של רוכבים מתקרבות על השביל

המנהיג של כל קבוצה יושיט את ידו השמאלית כדי לסמן כמה רוכבים עולים אליהן, והרוכבים הבאים יעשו זאת. זכרו כי באחריותו של כל נהג לשלוח את אות היד לכל הנהגים שמיד אחריו. המדריך אחראי על התבוננות במכשולים בדרך ועל הנהגים המתקרבים ולהזהיר אותם כאשר אות יד עוברת את הקו.

יש נהגים שאוהבים לקחת הפסקה

כדי לגהץ בעיות העברות גדולות לפני שהקבוצה רחוקה מדי מהבית. הפסקה של כשעה נותנת לכולם את האפשרות לאכול חטיפים, למתוח את הרגליים ולנוח. זה נותן למנהיג את האפשרות לעשות חשבון עם הקבוצות ולוודא שאף אחד לא נעדר או נפצע.

פאביקון אקשן מוטורס

קצת על כותב המאמר

התוכן באתר אקשן מוטורס נכתב על ידי אנשי מקצוע מנוסים בתחום רכבי השטח. כל זה כדי שיהיה לכם את המידע שאתם צריכים לפני רכישת באגי חדש.

  • לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים:

  • מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

    לא עדיף פשוט לדבר עם מומחה שיתן לך את כל המידע? אפשר להשאיר פרטים ואנו נחזור אליך בהקדם: