דף הבית / דגמי באגי / מאבריק X3

מאבריק X3

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים:

ל- Maverick X3 יש פינוי קרקע מעולה להתאמה לתנאים שונים

עם מרווח קרקע מרבי של 24 אינץ 'בכל תנאי מזג האוויר. בעוד שנומדה מציעה כמעט שמונה אינץ', הגלגל האחורי מציע עד פי שלושה מכל 24 אינץ 'המלא. על הנייר, הטורבו D עם כל לכונן ההגה 16 אינץ 'מרווח קרקע, אך יותר מכפליים מרווח מהדגמים האחרים בכיתתו.

בהתאם לחבילת ה- Can-be-Maverick

ישנן שלוש אפשרויות דעיכה שונות, ול- BRP יש גם שותפה עם כמה ממובילי שוק אחר בפיתוח מגוון רחב של אביזרים שפותחו במשותף, כולל מפזר אחורי, מערכת פליטה, ספוילר קדמי ואחורי, מראה אחורית ועוד. BRp פיתחה גם מגוון אביזרים איכותיים לטורבו D ו- דגמי הנעה לכל הגלגלים, כך שיש לך את כל הפרסים האלה טיולים מוכנים למצבים תחרותיים. אביזרי Can Mavericks כוללים מגוון רחב של גלגלים, צמיגים, בלמים, שלדה ואביזרים, כמו גם מגוון אפשרויות כונן.

Can – Am אפילו הרחיק לכת עד כדי כך שצילם סרטון פרומו של מאבריק X3 עם כוכבים כמו מארק וובר, קן לואץ 'וכריס אוונס. אם ביליתם את הבוקר שלכם בצפייה בטרוויס קורע את רכושו, ייתכן שהגיע הזמן לראות את שנת 2021.

כלי הרכב הנלווים של מאבריק X3 הם ה- RZR Wildcat ו- YXZ1000R

כמו גם ה- SR Turbo RR ו- DS טורבו ר 'אמור מה שאתה אוהב, אבל אני לא יכול לחכות לעלות מאחורי ההגה של אחת המכונות החדשות והפנטסטיות האלה. תשכח מהגלגלים בזה, זה מחיר טוב מאוד למחיר ואני בטוח שתגיד : "אני לא יכול לחכות לקבל את RzR Wildcat הקטן שלי או YZZ 1000R. ה- Mavericks זמינים בשני דגמים, X2 X ו- X-rs, במחיר בסיס של 23,999 $, בעוד שהטורבו-R מתחיל ב -22,499 $ וה- Outsider הוא 23,999 $ עבור ה- X3 ו- X3. X- Rs ו- TurboRR הם שניהם 27,499 דולר. בשלב זה קשה לדמיין רכב חדש שמציע את אותה רמת ביצועים כמו ה- Maverick X3 ו- X2 X, אך הוא מציע הרבה יותר אגרוף ורב-תכליתיות. לפולריס יש את RZR XP1000 Rocks & Trails Edition, שעולה 23,599 דולר, ואת RC Turbo RR המיועד, שעולה 27,499 $.

הצלחתי לנהוג ב- Maverick X3 במשך כמה שעות בשבועות האחרונים, וזה דורש קצת יותר זמן כדי להוציא אותו למדבר. האם זה יכול להיות טוב כמו שהיה, או שהוא טוב יותר ממהדורת RZR XP1000 Rocks & Trails?

האם זה יכול להיות טוב כמו שהיה, או שהוא טוב יותר מ- RZR XP1000 Rocks & Trails Edition? אם כן, אנו קוראים לזה מכונת הכיף האולטימטיבית, אני לא חושב שיש לי מושג לקבלת מידע נוסף וביקורת מלאה, עיין באתר הרשמי של Maverick X3.

ה- Maverick X3 Turbo (r) מגיע בשלוש ערכות צבע שונות

כל אחת מהן צבועה בשחור משולש, צהוב, צהוב ושחור עם מבטאים אדומים. אם אתה קצת חכם, אתה יכול אפילו לקרוא לזה מכונת הכיף האולטימטיבית, אבל ה- Can – Am Mavericks של כל הרכבים מגיעים בשני צבעים שונים, DS Maverick ו- Turbo RZR. חבילת MaverICK X2 מציעה ערכת צבעים של ביגורן אדום התואמת את חבילת MTX3.

הבעלים יכולים לבחור את בחירת הצבעים הייחודית המתאימה להם ביותר

ויש שלוש אפשרויות שונות עבור חבילת Maverick X3 Turbo (r) ו- MTX3. לכל אחד מהם רכיבי גלגל, צמיג, בלם, מתלים ומתלים משלו, אך כולם זמינים במגוון גדלים, צורות וצבעים שונים עם מגוון רחב של אפשרויות ביצועים.

Fox Smart Shox הינה מערכת מתלים פעילה למחצה המשתמשת בהגדרות מהירות לדחיסת מהירות כפולה וכוונון ריבאונד מלפנים ומאחור

ל- Maverick X3 x – ds יש פוקס 2.5 שניות מתכוונן לחלוטין, מה שמעניק לרוכב את הגמישות להסתגל לשטח ולסגנון הרכיבה לבחירה ולהתאים גמישות לכל שטח. לבסוף, SmartShox הוא השם ש- Fox משתמשת בטכנולוגיית ההלם המתכווננת אלקטרונית המשמשת ב- Mavericks X2 ו- X4, ו- Fox לשימוש בטכנולוגיית ההלם המתכווננת אלקטרונית בכל רכביה. כל זה נשלט באמצעות לוח בקרה המותקן על לוח המחוונים וממשק מסך מגע.

פאביקון אקשן מוטורס

קצת על כותב המאמר

התוכן באתר אקשן מוטורס נכתב על ידי אנשי מקצוע מנוסים בתחום רכבי השטח. כל זה כדי שיהיה לכם את המידע שאתם צריכים לפני רכישת באגי חדש.

  • לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים:

  • מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

    לא עדיף פשוט לדבר עם מומחה שיתן לך את כל המידע? אפשר להשאיר פרטים ואנו נחזור אליך בהקדם: