דף הבית / דגמי באגי / רייזר – rzr

רייזר – rzr

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים:

עם קו ה- Polaris RZR שהוצא זה עתה, תוכלו לקחת את הנסיעה הראשונה שלכם ב- UTV של פולאריס עם ה- R ZR-570 החדש, ה- R-570 הספורטיבי הראשון עם הנעה לכל הגלגלים – UV זה לצד זה. נוחות ויכולת נהיגה הם סטנדרטיים, והוא נעלם לנצח בלי טנק וכנראה שהוא יכול לנסוע בלי טנק מהיום הראשון. בהתבסס על הרכיבים העדכניים ביותר עם ביצועים גבוהים, כמו מנועי חשמל חדשים וחדישים ומנוע ותיבת הילוכים חדשים לגמרי, RRR 570 זה מצויד לנהיגה במקום בו אף ספורט UT לא נסע זה לצד זה בעבר.

אם אתם מחפשים רכב מסחרי שמוכן לעשות כיף גדול

לפולריס יש מגוון נרחב של אפשרויות לבחירה. לא כולם זקוקים או רוצים כוח סוס עצום ומתלים מאולפים במדבר רק בכדי לרכוב על השבילים המקומיים, כך שיש לנו אפשרויות ייחודיות לכל רוכב. לרכבים המסחריים שלנו יש מגוון אפשרויות להרחבה שיעזרו לכם למצוא את הרכב המתאים לכם ביותר.

ה- Polaris RZR XP1000 Premium זמין מ Chaparral Motorsports בארה"ב ובקנדה ומחירו 14,000 $ עבור Polaris XR1200 Premium הקרוב ו- 12,500 $ עבור ה- Pioneer Razor.

דגמי 2021 RZR יכללו צבעים חדשים וייחודיים המסייעים לרוכבים להטביע את חותמם על השביל

לפולריס XR1200 פרימיום יהיו גם צבעים חדשים וייחודיים שיעזרו לרוכבים "להתבלט" בשבילים. ולכל דגם rzR 2021 יהיה גרפיקה צבעונית חדשה וייחודית שתעזור לרוכבים להתבלט מהשביל.

הדגם RZR 2021

שנבנה בטווח RZR 2021 יוסיף נהגים – תכונות בהשראה, כולל טכנולוגיה משופרת לכל חיפויי הרכב מדגמי Polaris XR1200 Premium ו- Pioneer Razor 2019, כמו גם תכונות ושיפורים חדשים עבור RzR Pro ו- דגמי XP. דגמי Polaris Pro, XP ו- Pro Pro החדשים יהיו זמינים כסטנדרט בכל דגמי Polaris עם צבע וגרפיקה חדשים לשנת דגם 2019.

מה שהופך את ה- RZR לנמר רופף על חול עמוק או טיפוס תלול. מערכת ההנעה לכל הגלגלים חלה רק על החלק האחורי של הרכב, כך שאין שיפוע חלק והוופסים – G – outs יהיו מראה לעיניים כואבות ברכב שלעולם לא יירתע מאתגר.

אם אתה רוצה להיות הטוב ביותר מבחינת ביצועים ונוחות

עליך לקחת את ה- RZR החדש שפותח, שמתחיל ממיקום אידילי. פולריס ראתה גידול בביקוש ל- R ZR בשנים האחרונות ואנו שמחים שהיא מגיעה לשוק במיקום כל כך אידילי בו מספר אפשרויות זמינות יותר מבעבר. בין אם אתה רוצה להתמודד עם שביל קשה יום אחד ואז לנסוע לחוף ולחוף חולי, הפולריס יכול לעשות הכל. ראינו מדוע כל כך הרבה לקוחות נאמנים המליצו על ה- RZR על ביצועיו, הנוחות והאמינות המצוינים שלו. ניתן להשתמש בו במגוון תנאי מזג אוויר, שכולם מכוסים על ידי פולריס, ואנחנו יכולים לראות מדוע הומלצה על ידי כל כך הרבה לקוחות נאמנים.

אם אתם מחפשים פיתרון אישי Polaris RZR מסוחר, Chaparral Motorsports הוא סוחר הרכב המסחרי המתאים עבורכם. אנו שואלים לגבי סגנונך, טעמך וצרכי הנהיגה שלך, אותם תוכל לשלב עם שירות הלקוחות הטוב ביותר.

Chaparral Motorsports מציע את מיטב ה- Polaris RZR הטוב ביותר, במחיר אגרסיבי שייקח אתכם דרך הדיונות המדבריות. תגלה שהתנהגנו בעצמנו וקיימנו קשר טוב עם הלקוחות שלנו מבחינת שירות הלקוחות וגם התמחור.

עם אפשרויות עבודה ומשחק ללא דופי, מערך Polaris RZR לשנת 2020 גדול וטוב מאי פעם. כל הפיצ'רים שאתה אוהב, כמו מתלים בעלי ביצועים גבוהים, הנעה ורכבת הנעה, הם גם חלק ממנה.

פולאריס RIDE COMMAND ממשיכה להוביל את הדרך בחדשנות ומציגה את Group Ride

הראשון מסוגו, ביצועיו הגבוהים ורב השלדות. פולריס רייד COMMAD הובילה את הדרך בחדשנות וממשיכה להוביל את הדרך בחדשנות, והציגה את Group Ride, אחת ממערכות המתלים החדשניות והמתקדמות בעולם.

פאביקון אקשן מוטורס

קצת על כותב המאמר

התוכן באתר אקשן מוטורס נכתב על ידי אנשי מקצוע מנוסים בתחום רכבי השטח. כל זה כדי שיהיה לכם את המידע שאתם צריכים לפני רכישת באגי חדש.

  • לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים:

  • מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

    לא עדיף פשוט לדבר עם מומחה שיתן לך את כל המידע? אפשר להשאיר פרטים ואנו נחזור אליך בהקדם: