ריינג'ר 570

  להצעת מחיר והכוונה השאירו פרטים או התקשרו:
  077-805-1700


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  פולריס ריינג'ר 570 הוא עליית מדרגה רצינית בהשוואה לדגם הבסיסי של ריינג׳ר 500. הריינג׳ר מציע 44 כ״ס, 4×4, קיבולת נשיאה של 226 ק״ג ושני מקומות ישיבה. המחיר הנמוך יחסית ורוחב של 58 אינץ׳ הפכו אותו לכלי מושלם עבור מי שמחפש טרקטור משא קטן שיודע לתת עבודה. למרות שמבחינה טכנית זהו רכב שטח בינוני, ריינג'ר 570 מסוגל לגרור עד 680 ק״ג מה שמשווה אותו ליכולות של דגמים גדולים ויקרים יותר. הריינג׳ר 570 מציע שילוב נהדר בין כלי לעבודה אפקטיבית ובעין רכב שטח הנועד לנסיעה מהנה בשטח.

  דגמים של פולריס ריינג'ר 570  

  פולריס ריינג'ר פרימיום מגיע מצויד בהגה כח אלקטרוני ועם צבע יפה יותר. הרכב הנוצץ נראה ממש נחמד, אך תוספת הגה כח אלקטרוני היא פשוט נהדרת. במיוחד כשמדובר בתמרון הריינג'ר בין שבילים צרים ובצמוד לגדרות, במקרים כאלה שווה לשלם יותר.

  מנוע וביצועים

  טרקטור משא בעל 44 כ״ס, נפח מנוע של 567 סמ״ק, מצלמה עליונה כפולה, מנוע עם צילינדר אחד. זה מספיק בהחלט כדי להפעיל את הריינג׳ר בביטחון מוחלט, כמובן גם תודות לתיבת ההילוכים הרציפה. מערכת הנעה של 4 גלגלים עם שני מצבים לבחירה: מצב נהיגה דו גלגלי או מצב דשא, מה שמאפשר שחרור של הדפרינציאל האחורי ומונע נזקים לדשא ולשדות.

  התמודדות בשטח

  Polaris Ranger 570 מאפשר מרחק מכובד של 10 אינץ׳ מהאדמה. 9 אינץ׳ של בולם זעזועים קדמי ו10 אינץ׳ בולם אחורי. הבולם הקדמי מאפשר בטיחות ונוחות נסיעה, בעוד הבולם הכפול האחורי מגן מפני פגיעה כתוצאה מעבודה בשטח חקלאי.

  בלמים

  ידית דיסק הידראולית של ארבע גלגלים עוזרת לבלימה אפקטיבית ומהירה של הריינג'ר. 

  נוחות ויעילות

  עם המחיר הנמוך לצרכן מגיעים גם החסרונות בהשוואה לדגמים היקרים יותר. אף מושב ברכב אינו מתכוונן ותא הנוסעים בסיסי למדיי.

  גרירה ומטען

  הרכב מסוגל לשאת מטען מכובד של 226 ק״ג, ארגז פריקה העובד על גז ומאפשר פריקה קלה ומהירה של מטען וקיבולת גרירה של 680 ק״ג. תוספות סטנדרטיות ברכב הן מתאם למקלט גרירה באורך 2 אינץ׳,שעונים אנלוגיים ומסך LCD  בגודל 2 אינץ׳ המציג מידע חיוני על הרכב.

  מפרט טכני

  נפח מנוע567 סמ"ק
  הספק מנוע44 כוח סוס
  אורך110 אינץ'
  רוחב58 אינץ׳
  גובה73 אינץ׳
  מרחק מהקרקע10 אינץ׳
  מיכל דלק9 גלון
  קיבולת נשיאה226 ק״ג
  קיבולת גרירה680 ק״ג
  אלמוג קינן

  כותב המאמר: אלמוג קינן

  כחובב רכבים חשוב לי להביא את כל המידע על סוגי הדגמים השונים שישנם כיום בשוק. כמו כן הרבה מהרכבים באתר הם רכבי עבודה, ישנם הרבה סוגים של טרקטורי משא ורכבי שטח.

  דגמי טרקטור משא מומלצים