rzr 1000

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים:

מערך Polaris RDR לשנת 2020 גדול וטוב מאי פעם, ומציע הזדמנויות עבודה ומשחק ללא דופי. עם Polaris תוכלו לעמוד על ה- RzR 1000 כמיטב העתיד ברכיבה על אופני הרים וספורט קרוס-קאנטרי.

אימצנו את הטכנולוגיה המובילה בתעשייה וציידנו אותה בטכנולוגיה המתקדמת ביותר הקיימת בקו Polaris RZR

ואנחנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו. ציידנו את ה- RzR 1000 במתלים חדשים לגמרי וחדישים המתאימים באופן מושלם לקו אופני ההרים החדש שלנו RZR.

עם דגם מספר 72

ציידנו את ה- RzR 1000 במערכת מתלים חדשה ומודרנית עם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר הקיימת בקו אופני ההרים. דבר חשוב על ה- RZR S 1000 הוא שכל פריטי התחזוקה נגישים בקלות על המכונה. מהנדסי פולריס תמיד לוקחים בחשבון את תכנון הרכב שלהם, וזו מכונה שתוביל אתכם לאזור התחזוקה ללא שום בעיה.

השדרוג של RZR XP 1000 Premium Ride Command נותן לך את היכולת לנווט במסלולים חדשים עם מפות GPS ולבדוק את אבחנת הרכב שלך. הנעה לכל הגלגלים מבוקשת, גם אם היא תקשה מעט מהמורות באמצע ועדיין לא נתקלתי במדרון שה- Rzr XP 4 1000 לא אוהב.

P פולריס אוהבת לומר את מה שקשור לעיצוב

הוא אינסטינקטיבי, כך שתוכלו לבלות זמן רציני בישיבה עם המכשיר. עד עכשיו יכולתי לשרוט את בטני ב- Rzr XP4 1000 ולראות זאת. הלב והנשמה של RZR XP 1000 זה מהסוג שמגיע ברגע שאתה זקוק לו ונשאר גמיש וחזק.

נראה שהמנוע של ה- RZR 800 רוטט כל הזמן, ואחרי 75 מייל די נמאס לי מהתנודות בגופי. ה- RzR S-1000 צלל ולקח מכות גדולות בקלות והיה הכי שמח ב 35 – 40 קמ"ש על פני מהמורות קטנות.

פולאריס RZR XP-1000 EPS היא מכונה סולידית, ואין ספק שהיא מכונה חזקה. בואו נסתכל על בסיס RzRXP-1000 EPS שבדקתי בסוקאל, מואב וסנד הולו, יוטה.

מצאתי את בסיס ה- RzRXP-1000 EPS מעט חזק יותר מה- Polaris RZR XP-500 EPS, אך לא חזק כמו שציפיתי.

קבל את הסקירה האחרונה שלנו על Polaris UTV 2020 עם סט מלא של תמונות

קטעי וידאו ועוד בסקירת הטלוויזיה החדשה שלנו. קבלו את הטרקטורונים האחרונים שלנו בפולאריס עם מצלמת וידיאו חדשה וחזקה לחלוטין בדמות מצלמה עם ביצועים גבוהים עם הסקירה המעמיקה האחרונה של הצלם המנוסה שלנו. קבלו את ה- Polaris UTV האחרונה שלנו, מצלמה חדשה באיכות גבוהה לדור הבא של מצלמות הווידאו בביתכם.

ניתן להשתמש ב- Polaris RZR 1000 במגוון רחב של יישומים, החל מבידור ביתי ואבטחת בית וכלה במעקב ביתי ועוד.

המפרט והמפרט של ה- Rzr Trail S-1000 EPS לשנת 2020 מסומנים

והשטח נשלט על ידי הביצועים הטובים ביותר – קידום מכירות – שתמצא בטרקטורון חדש, רב עוצמה, רב תכליתי. ראה השוואה זו לצד זו של כל הטרקטורונים והדגמים כדי להחליט על רכישת הטרקטורון הבאה שלך. המומחים שלנו מסבירים מגוון נושאים בטיפול ונהיגה ברכב, החל מיסודות הנהיגה וכלה בתכונות הבטיחות והטיפים המתקדמים ביותר.

אלה אולי נראים כמו דברים קטנים, אך הם מהדברים הגדולים ביותר שיש לקחת בחשבון כשקונים מכונית חדשה.

אם ברצונך להגן על הפנסים שלך על ידי השארתם ללא שליטה, אתה זקוק ל- Everything Polaris RZR. קבל את עמודי פולאריס הפולריס החדשים במחיר של 1,000 $ פחות מהמחיר המקורי של 2,500 $ ב- R RR XP 1000 שלך לשנת 2020.

התכונה הברורה ביותר המבדילה אותם מהקהל הם עמודי פולאריס הפולריס החדשים

עטופים 14 ". "גלגלי נעילת חרוזי אלומיניום יצוקים. גלגלים אלה לא נמצאים בשום פולאריס אחר, אך הם נראים טוב והם אחד הגלגלים הנראים ביותר שמעולם לא ראיתי R ZR. מוט הגלגלים בגודל 1.75 אינץ 'הוא בעל אותו עיצוב מקורי Polaris RzR XP 1000, אך יש מוט גלגלים בגודל 2 אינץ '. —- התג הוא הראשון בעולם שיש לו זרוע שביל באורך 1.75 אינץ' עבור פינוי קרקע רב יותר וטיפול טוב יותר. נעשה שימוש בגיאומטריה של מוט הלם ותנודה כך שניתן יהיה להרכיב את הזרוע על RZR XP 1000 עם כל פסי זעזועים או תנודות אחרים.

פאביקון אקשן מוטורס

קצת על כותב המאמר

התוכן באתר אקשן מוטורס נכתב על ידי אנשי מקצוע מנוסים בתחום רכבי השטח. כל זה כדי שיהיה לכם את המידע שאתם צריכים לפני רכישת באגי חדש.

  • לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים:

  • מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

    לא עדיף פשוט לדבר עם מומחה שיתן לך את כל המידע? אפשר להשאיר פרטים ואנו נחזור אליך בהקדם: