rzr 800

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים:

ה- RZR 800 הוא UTV רב-תכליתי וחזק, שנמצא בשוק כבר למעלה מעשור, ורק קצת יותר ממחצית העשור הזה עבר ללא דגם חדש פורץ דרך. פולאריס חזרה עם גרסה חדשה של ה- R ZR, שיצאה בשנת 2006, שנים ספורות לאחר שחרורה הראשון. ל- R zR S 800 אותם מאפיינים מרשימים כמו ל- RzR המקורי, עם הבדל אחד: רוחב.

זהו ה- RZR הראשון שמשתמש במתלה ProStar 900 החדש

שנועד לעמוד בתוספת העוצמה. במהלך הנסיעה של ה- 800 הבנתי במהירות שהשלדה חלקה מאוד עם מהמורות קטנות ופיאות, אך עם מהמורות גדולות לא הייתה כל כך שמחה ונלחצה חזק. קפיצים חדשים המספקים מרווח קרקעי יותר הופכים את הנהיגה להרבה יותר נוחה מאשר עם RzR 800 המקורי. יש לנו מחרשת שלג נוספת של Polaris RZR שבוודאי תענה על צרכי פינוי השלג שלכם. הקצה מועבר מה- RzR 800 המקורי למחרשת השלג החדשה של פולאריס עם מנוע חדש וחזק יותר והספק גדול מבעבר.

לכל דגם צמיג ייצור בגודל 27 אינץ'

ו- 100% ממנו מיוצר בקליפורניה, ארה"ב. כל מה שאתה צריך זה ליד זה זמין ב- Polaris RZR, בתוספת כל האביזרים שאתה צריך זה ליד זה. אפשרות נהדרת לבחורים שרוצים לשכלל את הנסיעה ודבר נהדר לאלו מכם שמחפשים נסיעה מושלמת.

בדוק את טווח Polaris RZR 800s והוסף דלת 800 ל- Polaris rZr שלך והשווה את כולם

קבל את המחיר הטוב ביותר על הדגמים הפופולריים ביותר בטווח הפולריס כשאתה קונה פולאריס XR-800, אופני ההרים המהירים והחזקים בעולם. פולריס פיתחה את אופני ההרים המהירים, האמינים והטובים ביותר בכיתתה. השווה תוספות כגון סט שלם של גלגלים, צמיגים, בלמים, בולמי זעזועים, מתלים, אורות, אביזרים וכו '. —- אתה יכול לבחור אם קצה הפחית מצופה אבקה שחור, כחול או אדום או בין אם תבחרו בצבע של מותג הפליטה של בארקר. הערה: אנו מציעים רק טיפים מצופים אבקה, לא את כל הפחית, אך אם ברצונכם להוסיף אופי עליכם להשלים את התוסף – לבחור.

בקר הדלק EHS מומלץ להתאים לפולאריס RZR S 800 שלך עם מערכת הפליטה הכפולה המלאה של בארקרס. המערכת החדשה הופכת את המכונה שלך לשימושית ויש לה אביזר שלם לחיבור למכונה, כמו גם משאבת דלק ומיכל דלק.

המיטה של ה- RZR קטנה מאוד, לכן השתמשתי במסגרת מיטה עם יניקה מלאה ויניקה כפולה מלאה של EHS. המיטה ב- R ZR זה שימשה זמן רב, מכיוון שהיא היחידה בעולם עם מערכת כזו.

חשבתי שזה יהיה רעיון טוב לסקור את ה- Polaris Razor 800 משנת 2012

כדי לראות איך הוא משתווה ל- RZR XC 800. ממש קשה לדעת אם ה- Polarizer 2012 הוא 1300 $ ומעלה מ -570, אבל יש לי יותר EPS, אז אציין את זה בשנת 2014. ה- R ZRXC-800 זקוק ליותר כוח ומסגרת מיטה גדולה בהרבה, כמו גם אספקת חשמל חזקה יותר.

הסרטון שלהלן יביא אותך למהירות בכמה מהשינויים החשובים ביותר ב- Polaris Razor 800 2011. עבור Polaris Ranger RZR 800 2012, נעשו כמה שינויים שעוברים לשנת הדגם 2012 .

עבורנו השיפור בביצועי הקירור של ה- RZR 800 הוא שינוי מבורך. שמענו כמה תלונות על התחממות יתר בסכיני גילוח ישנים יותר, והשינויים הללו מראים לנו שגם לפולריס חייבים להיות.

פולאריס RZR

היא חיה, ואנחנו ממשיכים להאכיל אותה בכך שהיא מספקת לה – עד היום – את האביזרים האחרונים המשפרים את הביצועים, הטיפול והסגנון שלה. משתלם לייצר את חלקי האביזרים הנלווים וה- RzR המתאימים בדיוק כשאתה מכין את מכונת החלומות שלך.

אם אתה רוצה יותר כוח

תוכל להשיג הרבה אפשרויות לתאומים של פולריס בחנות האביזרים. ניתן להתקין דלתות OEM של פולאריס ב- RZR 800, RzR 570 ואפילו ב- RX-7. מרבית דלתות ה- OEM המוצעות אצל סוכני פולריס נוטות להשתמש ב- Thge Polaris R ZR570, אך הן יקרות מאוד.

ערכת הדלתות של Polaris RZR מצוידת בכל הדרוש בכדי לעלות במהירות על הדלתות ולהשאיר שובל של הצתה

עליכם להסיר את חגורת החגורה, להסיר את מכסה חגורת הבטיחות ולהסיר את המושב, ולשם כך יש להסיר את המושבים. ה- SxS היא המכונית הנמכרת ביותר בענף ושולטת בכל שטח. ניתן למצוא אותו בכל הדגמים, החל מ- RzR 800 ועד ל- RX-7 וקוואסאקי ZX-10R. זו ההתאמה המושלמת לכל מי שצריך להיות מסוגל לשלוט בשטח בשטח הקשה ביותר בכביש עם הביצועים הטובים ביותר האפשריים.

פאביקון אקשן מוטורס

קצת על כותב המאמר

התוכן באתר אקשן מוטורס נכתב על ידי אנשי מקצוע מנוסים בתחום רכבי השטח. כל זה כדי שיהיה לכם את המידע שאתם צריכים לפני רכישת באגי חדש.

  • לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים:

  • מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

    לא עדיף פשוט לדבר עם מומחה שיתן לך את כל המידע? אפשר להשאיר פרטים ואנו נחזור אליך בהקדם: