רייזר RZR Pro R

  להצעת מחיר והכוונה השאירו פרטים או התקשרו:
  077-805-1700


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  רכב שטח פולריס רייזר פרו R מספק כוח עוצמתי על ידי מנוע 2.0 סמ״ק הראשון בתעשייה, כך שבאופן טבעי הוא קורע את השטח עם עוצמה מדהימה של 225 ב״ס. מלבד הכוח העוצמתי והמרשים שלו, הרייזר חזק וקשיח באופן יוצא דופן, המבנה שלו עשוי מקשה אחת של כלוב מרותך ומוצק, קו הנעה ורצועות חזקות יותר מאי פעם. זוהי חיית שטח שנועדה להתמודד עם האתגרים הקשים ביותר.

  מנוע וביצועים של פולריס רייזר פרו R

  המנוע 2 ליטר המדהים של פולריס רייזר עושה בדיוק מה שאתם מבקשים, מתי שאתם מבקשים. הוא מספק תגובה מיידית למכלול ומאפשר לך בחירה בין מצבי הנהיגה: נהיגה ספורטיבית, טיפוס סלעים או טיסה מהירה על פני השטח. כמו כן הרייזר מצויד באלטרנטור עוצמתי המונע על ידי רצועה בעוצמה של 1,700 וואט שעוזר להזין את כלל האביזרים הנלווים בקלות. 

  YouTube video

  השלדה החדשה בתוספת צינורות מרותכים לחיבורים מספקים קשיחות והגנה כפולה לרכב. תיבת ההילוכים הרציפה של RZR פרו R בנויה לעמוד בסביבות הקשות ביותר. היא כוללת חגורה רחבה וארוכה יותר, מצמדים גדולים יותר וזרימת אוויר משופרת. זוהי בהחלט החגורה הטובה והעמידה ביותר ב-RZR.

  מתלים ובלמים של RZR פרו R

  רכב שטח RZR Pro R בעל יכולת השעיה חזקה במיוחד, בזכות זרועות A ענקיות ומתכווננות עשויות פלדה ומאפשרות נסיעה גם בתנאי השטח הקשים ביותר. שלדת הרכב עשויה מקשה אחת על מנת להבטיח מקסימום יציבות של רכב השטח של חברת Polaris

  מערכת המתלים הינה המתקדמת ביותר כיום, היא מבצעת איסוף נתונים מעל 200 פעמים בשנייה ומבצעת התאמה אוטומטית של כל זעזוע כדי לשמור על נוסעי הרכב ועל נסיעה יציבה וחלקה ככל הניתן. זוהי המערכת היחידה שחכמה מספיק כדי לשלוט באופן עצמאי בדחיסה ובחזרה המאפשרים לשלוט על הביצועים תוך כדי נסיעה. 

  • מצב Baja – מאפשר גובה נסיעה דינמי, בידוד זעזועים מוגבר ופסיעה בגובה האף כדי לעזור לך לעבור בקלות מרבית מפסגה לפסגה. זהו מצב נסיעה מושלם לשטחים מדבריים קשים ודיונות תלולות. 
  • מצב סלעים – כשמגיע הזמן לטפס, מצב סלעים מספק את השליטה ושדה הראייה להתמודד עם שטחים תלולים ועמוקים. מצב זה ממקסם את גובה הנסיעה ומשפר את יציבות הרכב ומונע הידרדרות שלו אחורה. 
  • מצב טרק – הגה כוח מיועד במיוחד לצורך שליטה מוגברת בהגה המספקת חיבור מיידי לפני השטח, מצב טרק מותאם בצורה מושלמת לנסיעה בשבילים מפותלים במיוחד.
  • מצב נוחות – אם מדובר בנסיעה משפחתית או טיול עם חברים, אז אתם בטח תרצו נסיעה רכה במיוחד במצב נוחות. מצב זה מוריד את שיכוך הדחיסה והחזרה של המתלים כדי למקסם את נוחות הנסיעה עבור הנוסעים ולאפשר היגוי ללא מאמץ.

  אלקטרוניקה ותוספות

  פולריס רייזר – RZR Pro R מצויד במערכת סאונד מתקדמת המותאמת לנסיעות ולרעש רכיבת השטח, כך שכל הנוסעים יוכלו ליהנות ממערכת סאונד איכותית ומתקדמת במהלך הנסיעה. בנוסף לכך הרייזר כולל מסך מגע בגודל 7 אינץ׳ עם אופציית פיקוד נסיעה על מנת לאפשר מגוון רחב של פעולות כמו: שימוש במערכת ניווט המאפשרת שיתוף מסלולים, חיבור ומעקב אחר קבוצת רכיבה ויצירת שבילים דיגיטליים עבור רוכבים נוספים. 

  YouTube video

  נוחות ויעילות

  רכב שטח רייזר פרו R מציע תא נוסעים מרווח, אמנם אין כמו לשבת מאחורי ההגה, אך גם ישיבה במושב הנוסעים היא חוויה יוצאת דופן. תא הנוסעים של הרייזר מרווח יותר ומספק מרווח גדול יותר לרגליים ולכתפיים, העיצוב הייחודי מספק שדה ראייה טוב ורחב יותר עבור כלל נוסעי הרכב. 

  באגי RZR Pro R  מאפשר לך לבצע התאמות מדויקות לתנוחת הנהיגה המושלמת עבורך, החל משכיבה מלאה ועד למצב ישיבה זקוף בנוחות מקסימלית. בנוסף, ההגה ניתן לכיוונון מלא והטיה טלסקופית, כך שתמיד הוא נמצא בדיוק היכן שאתם רוצים אותו. מושבי הנוסעים ניתנים לכיוון והתאמה בצורה קלה ומהירה ללא צורך בשימוש בכלים. בנוסף, הרייזר Pro R מצוייד בשטח אחסון בנפח מרשים של 20 ליטר לצורך אחסון חפצים אישיים בבטחה. 

  בלמים של רייזר Pro R

  דיסקים הידראוליים בכל הגלגלים, קליפרים משולשים בגלגלים הקדמיים וקליפרים כפולים מאחור. 

  מפרט טכני

  נפח מנוע1997 סמ"ק
  כ״ס225
  אורך136.5 אינץ'
  רוחב74 אינץ׳
  גובה72.8 אינץ׳
  מרחק מהקרקע16 אינץ׳
  מיכל דלק12 גלון
  קיבולת נשיאה336 ק״ג
  אלמוג קינן

  כותב המאמר: אלמוג קינן

  כחובב רכבים חשוב לי להביא את כל המידע על סוגי הדגמים השונים שישנם כיום בשוק. כמו כן הרבה מהרכבים באתר הם רכבי עבודה, ישנם הרבה סוגים של טרקטורי משא ורכבי שטח.

  דגמי רכב שטח מומלצים