רייזר RZR Turbo R עם 4 מקומות

  להצעת מחיר והכוונה השאירו פרטים או התקשרו:
  077-805-1700


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  פולריס רייזר טורבו R הוא רכב שטח 4 מקומות בעל כוח מתפרץ ונסיעה חלקה על דיונות, סלעים ושבילים תלולים ללא מאמץ, בזכות מנוע טורבו בעל 181 כ״ס. האצה מיידית ומומנט מוגבר בהילוך נמוך המאפשר התמודדות טובה יותר עם כל אתגר. הרייזר Turbo R מציע שלדה קשיחה במיוחד עם מתלי פלדה ענקיים המאפשרים לכם לרדוף אחר ריגושים חדשים תוך שמירה על יציבות מקסימלית.

  מנוע וביצועים של רייזר טורבו 4 מקומות ישיבה

  מנוע חייתי בעל 4 פעימות וצילינדר כפול בנפח של 925 סמ״ק עם הזרקת דלק אלקטרונית המספקת כוח רב ישירות לקרקע, בדיוק ברגע הנכון. בנוסף RZR Turbo R כולל הילוך נמוך שמאפשר לכם מומנט גדול יותר והאצה אינטנסיבית כדי לעבור ולטפס על סלעים ושטחים גבוהים ומאתגרים. בנוסף לכך, מערכת היגוי אלקטרונית מאפשרת שליטה מהירה ומדויקת ברכב גם על פני שטח שאינם אחידים.

  YouTube video

  מתלים ובלמים של RZR Turbo

  רכב שטח RZR Turbo R בעל יכולת השעיה חזקה במיוחד, בזכות זרועות A ענקיות ומתכווננות עשויות פלדה ומאפשרות נסיעה גם בתנאי השטח הקשים ביותר. שלדת הרכב עשויה מקשה אחת על מנת להבטיח מקסימום יציבות. 

  מערכת המתלים הינה המתקדמת ביותר כיום, היא מבצעת איסוף נתונים מעל 200 פעמים בשנייה ומבצעת התאמה אוטומטית של כל זעזוע כדי לשמור על נוסעי הרכב ועל נסיעה יציבה וחלקה ככל הניתן. זוהי המערכת היחידה שחכמה מספיק כדי לשלוט באופן עצמאי בדחיסה ובחזרה 

  • מצב Baja – מאפשר גובה נסיעה דינמי, בידוד זעזועים מוגבר ופסיעה בגובה האף כדי לעזור לך לעבור בקלות מרבית מפסגה לפסגה. זהו מצב נסיעה מושלם לשטחים מדבריים קשים ודיונות תלולות. . 
  • מצב סלעים – כשמגיע הזמן לטפס, מצב סלעים מספק את השליטה ושדה הראייה להתמודד עם שטחים תלולים ועמוקים. מצב זה ממקסם את גובה הנסיעה ומשפר את יציבות הרכב ומונע הידרדרות שלו אחורה. 
  • מצב טרק – הגה כוח מיועד במיוחד לצורך שליטה מוגברת בהגה המספקת חיבור מיידי לפני השטח, מצב טרק מותאם בצורה מושלמת לנסיעה בשבילים מפותלים במיוחד.
  • מצב נוחות – אם מדובר בנסיעה משפחתית או טיול עם חברים, אז אתם בטח תרצו נסיעה רכה במיוחד במצב נוחות. מצב זה מוריד את שיכוך הדחיסה והחזרה של המתלים כדי למקסם את נוחות הנסיעה עבור הנוסעים ולאפשר היגוי ללא מאמץ.

  אלקטרוניקה ותוספות

  פולריס רייזר Turbo R מצויד במערכת סאונד מתקדמת המותאמת לנסיעות ולרעש רכיבת השטח, כך שכל הנוסעים יוכלו ליהנות ממערכת סאונד איכותית ומתקדמת במהלך הנסיעה. בנוסף לכך הרייזר כולל מסך מגע המאפשר ביצוע פעולות רבות באופן אלחוטי כמו: ניגון מוזיקה קבלת התראות על שיחות והודעות טקסט, מערכת ניווט המאפשרת שיתוף מסלולים, חיבור ומעקב אחר קבוצת רכיבה ויצירת שבילים דיגיטליים עבור רוכבים נוספים. 

  YouTube video

  נוחות ויעילות

  רייזר Turbo R מאפשר לך לבצע התאמות מדויקות לתנוחת הנהיגה המושלמת עבורך, החל משכיבה מלאה ועד למצב ישיבה זקוף בנוחות מקסימלית. בנוסף, ההגה ניתן לכיוונון מלא והטיה טלסקופית, כך שתמיד הוא נמצא בדיוק היכן שאתם רוצים אותו.

  מושבי הנוסעים ניתנים להתאמה בצורה קלה ומהירה ללא צורך בשימוש בכלים, ה RZR Turbo R הוא רכב שטח עם 4 מקומות המצוייד בשטח אחסון מתקפל, על ידי קיפול המושבים האחוריים והפיכת השטח לשטח אחסון המאפשר קשירה ונעילה מאובטחת של הציוד. הרייזר מצוייד ב- 4 דלתות קדמיות ואחוריות שלמות.

  בלמים של רייזר טורבו 4 מקומות

  הרייזר טורבו מצוייד בבולמי מחט אחוריים וקדמיים עם 16 מצבי כוונון שונים לבלימת זעזועים. מערכת בלמים הכוללת דיסקים הידראוליים בכל 4 הגלגלים, קליפר משולש מלפנים וקליפר כפול מאחור.

  תוספות ושדרוגים

  להעצמת חווית הנהיגה ולהגברת הביטחון של נוסעי הרכב מפני מכות ומפגעים שונים ניתן לבצע שדרוגים שונים בתוספת עלות, בין השדרוגים המוצעים: 

  • שמשה מחוזקת להגנה מפני מזג אוויר סוער ומפגעים שונים
  • באמפר קדמי ואחורי המעניק הגנה נוספת לשלדת הרכב ולחלקי הרכב השונים
  • תוספת אחסון לחפצים שונים
  • תאורה משופרת להגברת ראיית הלילה ועוד 

  מפרט טכני

  נפח מנוע925 סמ"ק
  כ״ס181 
  אורך157 אינץ'
  רוחב74 אינץ׳
  גובה77 אינץ׳
  מרחק מהקרקע16 אינץ׳
  מיכל דלק13 גלון
  קיבולת נשיאה526 ק״ג
  אלמוג קינן

  כותב המאמר: אלמוג קינן

  כחובב רכבים חשוב לי להביא את כל המידע על סוגי הדגמים השונים שישנם כיום בשוק. כמו כן הרבה מהרכבים באתר הם רכבי עבודה, ישנם הרבה סוגים של טרקטורי משא ורכבי שטח.

  דגמי רכב שטח מומלצים