yamaha yxz

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים:

דגמי Kodiak 700 ו- 450 שופרו באמצעות תכונות ה- Real World Tech של ימאהה

כולל מצב ה- EPS וה- Yamaha D הראשונים ב- SxS. ל- YXZ1000R מראה ותחושה משופרים עם מערכת מתלים קדמית ואחורית חדשה, בעוד שמהדורות XT ו- R – LE מצוידות בצמיגים רדיאליים איכותיים. בנוסף למערכת כונן חשמלית עם מנוע חשמלי ותיבת הילוכים, ה- YxZ 1000R כולל גם את הדור האחרון של מצב ה- Yamaha D במצב X.

ג'ון ת'נדל ממוטורספורט אמר

"זה מרושע כשאתה דופק על ההילוכים על האופנוע הזה ואתה מקבל את אותה התחושה כשאת דופק על ההילוכים האלה. זה כאילו המנוע מסתובב מספיק גבוה כדי לצרוח, אבל יש לא צריך להגביר את זה לצרחה. עם קליפת נפט גסה מהפליטה (WOT), ואחריו רעש אוקטן גבוה (RED) ושאגה נמוכה מהמנוע, ה- YXZ רועד כמו בולדוג. — – זו תחושה שרוב אופנועי האופנוע לא מוכנים אליה, כולל אותי, אבל אם יש לך הזדמנות לרכוב על אופני שטח מהירים בשטח, אתה מוותר עליהם בחינם.

למרות שרוב המכונות האלה נמצאות בקטגוריה של רוחב 64 ', מכונה זו מציעה טיפול ספורטיבי שמגיע עם היותה גרסת ימאהה. הצלעות בסדר עם מהדורות ימאהה, אך הן אינן גדולות מספיק כדי באמת לעזור לך לנווט בחומר הגס.

לגבי המנוע

ל- YXZ 1000R יש טווח איזון עצמי ונראה הכל אבל יציב מצפון ל 5500 סל"ד. ערכת הטורבו היא, כמו שהייתי אומר , אחד החלקים הטובים ביותר של הגיטר הזה, מכיוון שהמנועים חלקים יותר ובעלי הספק רב יותר בסל"ד מאשר הגרסה הסטנדרטית. מי שרוצה לפוצץ את המדבר יאהב את מנוע בעירת השומן החדש, ההופך את הוספת מגדש הטורבו של ימאהה לקלה מבעבר.

ניתן להשתמש בשלט ההשקה גם ב- YXZ המוטען בטורבו

וימאהה הניחה בחוכמה את ידית ההילוכים הרציפה ממש מתחת להגה לתנועות ימניות קצרות יותר. ימאהה טוענת שהוא המנוע החזק ביותר בעולם, עם הספק מרבי של 2500 כוחות סוס ומומנט של 1,000 קג"מ.

אני מוצא את זה קצת מוזר

שכן מנוע השלושה צילינדרים של ימאהה – הידוע באיזון הטוב שלו – מאוזן היטב במערך אופנועי השלג שלו. ה- YXZ1000R מגיב לקלט הנהג עם ביצועי ספורט מרגשים בתחתית ומומנט ליניארי רחב בחלק העליון למומנט ליניארי רחב. יש לו גוף מצערת משולש המספק נסיעה חלקה וחלקה עם נוחות ויציבות גבוהה. כשאתה מעלה קירור נוזלי אתה הופך לחוויית ספורט SX אמיתית, אך עם יותר כוח ויותר מומנט מכל אופנוע ספורט אחר בעולם.

תושבות ה- YXZ הן מהשורה הראשונה וההרכבה קלה להפליא במהדורת 2019 בהשוואה לדגמים הקודמים

בשנת 2019 מוטות חיבור חדשים של ימאהה בעלי חוזק גבוה יעניקו את העמידות הידועה באורך החיים שלהם, אך רובם הם חומרת אופני עפר, כלומר תוכלו לקנות ערכת SpecBolt שתספק לכם טונות של ברגים רזרביים לימאהה שלכם אם תזדקקו. אוֹתָם. אני עדיין מקבל איכות ימאהה עם הערכה החדשה הזו ואני אוהב לעבוד על ימאהה שלי כאילו בבעלותי ימאהה או על קוואסאקי.

כמעט 20 שנה לאחר מכן ימאהה עדיין מראה לעולם שהיא באמת יודעת לבנות UTV ועדיין בודקת אותו על הכביש, למרות שקרנף הוא המשחק היחיד בעיר.

ה- YXZ1000R כולל כונן ספורט ספורט-דרייב עם דוושות תאוצה, בלם ומצמד, כמו גם מערכת פליטה בעלת ביצועים גבוהים חדשים לחלוטין.

תיבת ההילוכים על האופניים הזו רצופה ואופן הטיפול בה וקפיצות שלה היה מבייש את מרבית אופני המוטוקרוס

המנוע המהיר של ה- YXZ מלהיב במלוא המצערת ובמעלה הילוך, כאשר הארכובה יוצאת צפונית ל -180 כ"ס. ימאהה הפחיתה את ההספק של דגם RMAX 1000 לייצר מהירות אינטנסיבית של 8,500 סל"ד שיכולה להגיע עד 1,000 סל"ד ב -6,200 סל"ד ו -2,300 סל"ד. זה מזכיר לי הרבה ימאהה MT חזק, אבל עם מנוע חזק בהרבה ותיבת הילוכים יעילה יותר.

פאביקון אקשן מוטורס

קצת על כותב המאמר

התוכן באתר אקשן מוטורס נכתב על ידי אנשי מקצוע מנוסים בתחום רכבי השטח. כל זה כדי שיהיה לכם את המידע שאתם צריכים לפני רכישת באגי חדש.

  • לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים:

  • מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

    לא עדיף פשוט לדבר עם מומחה שיתן לך את כל המידע? אפשר להשאיר פרטים ואנו נחזור אליך בהקדם: