אודות

רכבי שטח (באגי) וטרקטורי משא נעשים פופולריים יותר ויותר ככל שהזמן עובר. בין אם השימוש הוא לפנאי או לעבודה, מדובר על רכבי שטח חזקים שיודעים לספק את הסחורה. השימוש בטרקטור משא נפוץ מאוד בקרב עבודות החקלאות והגינון, ומתבצע בכלים אלו שימוש רב. כמו כן רכבי הבאגי שטח תפסו מקום מרכזי בכל מה שקשור בטיולי שטח ספורטיביים, והם כלים מהנים ביותר לכל מי שאוהב לטייל ולנסוע בשטח.

קצת עלי

אלמוג קינן עם הבנות שלו
אני והבנות שלי

אני אלמוג קינן ואני הקמתי את האתר אקשן מוטורס וגם מתפעל אותו באופן שוטף. מעבר לכך שאני נשוי באושר ואבא ל- 3 ילדים מקסימים, אני גם קיבוצניק גאה. אצלנו בקיבוץ יש שימוש רב במגוון רחב של רכבי שטח, בין אם זה לצרכי עבודה או סתם בשביל הכיף :).

בניתי את האתר מתוך הצורך שזיהיתי במקור מידע אחד שירכז את כל סוגי הרכבים ויציג אותם באופן נוח ושימושי. ניתן למצוא באתר מגוון רחב של דגמים בין אם זה של טרקטור משא או של באגי שטח. כך שבמידה ואתם מחפשים מידע שימושי, תוכלו למצוא זאת בקלות כאן באתר.

ביצעתי סקירה מקיפה של מגוון דגמים של החברות המובילות ביותר בתחום כמו: פולריס, קוואסאקי, קאן אם, ג'ון דיר, הונדה, ימאהה, ארקטיק קאט ועוד.

האני מאמין של אקשן מוטורס

ישנו מגוון רחב מאוד של יצרנים ושל דגמים בכל ענף רכבי השטח, וכל המגוון העצום הזה יכול לגרום לבלבול למי שחדש בתחום ומחפש לרכוש רכב שטח חדש. לכן המטרה שלנו באתר הוא לתת לכם את המידע המדוייק והמועיל ביותר כדי שתוכלו לעשות את הבחירה הנכונה ביותר בשבילכם.

מלבד פירוט על מגוון דגמי טקטורי משא ורכבי באגי שטח, אנחנו עוברים באתר גם על שאלות נפוצות בתחום, מבצעים השוואות של דגמים מובילים, ומספקים מידע מועיל לגולשים שלנו.

שמתי בראש סדר העדיפויות שלי לספק לכם מידע עדכני ואובייקטיבי ככל הניתן לגבי כל הסוגים של רכבי השטח שניתן למצוא בארץ. אני וצוות האתר עובדים כדי להמשיך ולספק לכם את המידע המדויק והעדכני ביותר.