להצעת מחיר והכוונה השאירו פרטים או התקשרו:
  077-996-7555


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  אופנוע ים יד 2 למכירה

  קנייה של אופנוע ים יד 2 יכולה להיות עסקה משתלמת במיוחד. פעמים רבות אנשים מוכרים אופנועי ים במצב מצויין עקב הרצון להשתדרג לדגם חדש יותר או בעקבות נסיבות שונות כמו מצב בריאותי לקוי, מעבר דירה וחוסר במקום אחסון או חוסר יכולת כלכלית להחזיק באופנוע ים.

  לצד סיבות אלו קיימים גם מוכרים פחות הגונים בשוק, אשר ירצו למכור אופנועי ים לקויים. לעיתים ניתן לבחור במודע לרכוש אופנוע ים הדורש תיקון כלשהו ובכך להוזיל את העסקה באופן משמעותית מאחר ותדרשו להוציא כספים לביצוע התיקונים.

  על מנת להימנע מהפתעות לא נעימות ומהוצאות כספיות גבוהות שאינכם ערוכים להם, מומלץ לבצע מספר בדיקות טרם הרכישה. תהליך הבדיקה של אופנוע ים יד 2 דומה מאוד לבדיקה של רכב יד 2. מומלץ מאוד להשקיע כמה מאות שקלים על בדיקה איכותית ואמינה של איש מקצוע. אך טרם הבדיקה המקצועית תוכלו לבצע סינון מקדים בעצמכם.

  מחיר אופנוע ים יד 2

  מחירי אופנועי ים יד 2 הם בעלי טווח רחב. מאחר ומחיר האופנוע תלוי בשנתון, בדגם, נפח מנוע, קילומטראז׳ ובשדרוגים נוספים שבעל האופנוע ביצע. מצד אחד ניתן לרכוש אופנוע ים חדש במחיר של 40,000 ש״ח, ומצד שני לרכוש אופנוע ים יד 2 במחיר של 100,000 ש״ח.

  חשוב מאוד להבין את הצורך שלכם באופנוע הים ובהתאם לכך לבחור את סוג האופנוע. האם אתם נהגים מנוסים שמעוניינים באופנוע ים ספורטיבי המספק ביצועים מרשימים או שמא אתם מעדיפים אופנוע ים קטן לצורך רכיבה מהנה וחובבנית?

   להצעת מחיר והכוונה השאירו פרטים או התקשרו:
   077-996-7555


   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

   בהתאם לצורך שלכם תוכלו לבצע סינון ראשוני של דגמים ותכונות של אופנועי הים ולאחר מכן לבחון את המחיר המוצע בשוק. באופן כללי ניתן לומר כי רכישת אופנוע ים יד 2 תחסוך לכם כמה אלפי שקלים, אך תדרשו לבצע בדיקות מקיפות על מנת להימנע ככל הניתן מהסיכון של רכישת ״חתול בשק״.

   בדיקת תקינות של אופנוע הים

   על מנת לבצע סינון ראשוני של אופנוע הים יש לבצע מספר בדיקות:

   בחינה ויזואלית – תחילה יש לבחון האם יש נזקים, מכות או סדקים בגוף האופנוע אשר יכולים להעיד על תאונה או טראומה כלשהי שהאופנוע ים עבר. על ידי בחינה ויזואלית ראשונית תוכלו לראות האם האופנוע שמור, מצב ויזאולי טוב מרמז על טיפול הולם באופנוע הים.

   אוסמוזיס – מומלץ לבחון היטב את תחתית האופנוע, מאחר וכלי שיט הנמצאים בים לאורך זמן עלולים לפתח אוסמוזיס. תהליך בו אצות, צדפים וצמחייה שונה נצמדת לתחתית כלי השיט. צמחייה זו מכבידה על אופנוע הים וגורמת לצריכת דלק גבוהה יותר. בנוסף, היא מחדירה חומרים מזיקים לגוף האופנוע העלולים לפגוע בו ולגרום להיפרדות של השכבות.

   בדיקת אביזרים – התיישבו על האופנוע ים ובדקו האם הכידון ישר. האם קיימים אביזרים נוספים באופנוע (מראות, מערכת סטריאו, אביזרי גרר וכו׳) בדקו האם אביזרים אלו הגיעו כסטנדרט עם האופנוע ים והאם הם תקינים. במידה וקיימים אביזרים ושדרוגים נוספים שבוצעו על ידי בעל האופנוע, בדקו האם הם כלולים בעסקה.

   מנוע וביצועים – יש לבחון את רעשי המנוע, לשמוע האם המנוע מניע בצורה עייפה או מקרטעת, האם המנוע מפיק רעשים שונים שיכולים לרמוז על בעיה כלשהי. כמו כן בדקו האם המנוע שומר על סל״ד יציב.

   במידה ויש באפשרותכם אפשרות לבחון את האופנוע ים תוך כדי תנועה ולהרגיש את הביצועים שלו בזמן אמת זוהי בהחלט האופציה הטובה ביותר, במידה ולא אל תחששו לתשאל את הבעלים אודות השימושים שלו ואודות היסטוריית הטיפולים שהאופנוע עבר.

    להצעת מחיר והכוונה השאירו פרטים או התקשרו:
    077-996-7555


    בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

    האם כדאי לקנות אופנוע ים יד 2

    באופן כללי ניתן לומר שעסקת רכישה של אופנוע יד 2 היא בהחלט אטרקטיבית יותר מבחינת המחיר לעומת רכישת אופנוע ים חדש מהיבואן. מצד אחד תוכלו לרכוש אופנוע ים כמעט חדש לחלוטין בכמה אלפי שקלים פחות, מצד שני אינכם יכולים להיות בטוחים כי אכן האופנוע נקי מטראומות ותקלות רציניות.

    ניתן לבצע בדיקה מקצועית של האופנוע ים במקום המתמחה באופנועי ים, מאחר ואין הרבה אנשי מקצוע בארץ המתמחים בתחום, עלויות הבדיקה עלולות להיות יקרות יותר בצורה משמעותית לעומת בדיקה מקצועית של רכב.

    לא תמיד מומלץ לבחור ברכישת אופנוע ים יד 2, בעיקר אם אתם מתכננים לרכוש אופנוע ים אקסטרים שמחירו יחסית גבוהה, ככל שהאופנוע נועד לביצועים אגרסיביים יותר כך הסיכון לתקלה או מפגע כלשהו גדול יותר. כמו כן רכישה של אופנוע ים חדש מהיבואן לרוב כוללת תנאי תשלום נוחים ואחריות יצרן. כך במידה וקיימת בעיה כלשהי יש לכם למי לפנות.

    אלמוג קינן

    כותב המאמר: אלמוג קינן

    כחובב רכבים חשוב לי להביא את כל המידע על סוגי הדגמים השונים שישנם כיום בשוק. כמו כן הרבה מהרכבים באתר הם רכבי עבודה, ישנם הרבה סוגים של טרקטורי משא ורכבי שטח.