להצעת מחיר והכוונה השאירו פרטים או התקשרו:
  053-633-2400


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  מחיר של טרקטורון אקסס

  המחיר של דגמי טרקטורנים של ACCESS מתחיל מ- 28,000 ש"ח ויכול להגיע גם עד 35,000 ש"ח. טווח המחירים של טרקטורוני אקסס משתנים בהתאם לרמה ולביצועים שכל דגם מציע. כמו כן ישנם תוספות ושיפורים שניתן להוסיף אשר גם הם משפיעים על המחיר.

  ארץ ייצור של טרקטורון אקסס היא טייוואן. מדובר על טרקטורונים איכותיים ביותר במחיר משתלם.

  הכנתי לכם פירוט של כל הדגמים של אקסס טרקטורונים שישנם למכירה בישראל כיום. המחירים המוצגים כאן מתייחסים למחירים שמצאתי בזמן ביצוע המחקר. המחירים יכולים וגם צפויים להשתנות עם הזמן, אז אני ממליץ לקחת זאת בחשבון כאשר אתם עושים את הבדיקות והחישובים שלכם. כל המחירים כוללים מע"מ, אגרות והוצאות רישוי.

  דגם מחיר
  אקסס SP300 28,985 ש"ח
  אקסס SP400 37,985 ש"ח
  אקסס AX650 42,985 ש"ח

  טרקטורון אקסס יד 2

  ניתן למצוא מגוון דגמי טרקטורון יד 2 של חברת אקסס, משום שמדובר בדגמים פופולריים ביותר בארץ. מי שמעוניין למצוא מחירים אטרקטיביים יותר, יכול בהחלט למצוא טרקטורון אקסס יד 2 במצב טוב אשר ישרת אותו בצורה מצויינת.

  כמובן שכדאי לרכוש מאדם שאתם בוטחים בו או מסוכנות מסודרת שתיתן לכם מענה ושירות גם לאחר הרכישה. למידע נוסף לגבי אקסס טרקטורון יד 2 אתם מוזמנים להשאיר פרטים או להתקשר למספר הטלפון אשר מופיע באתר.

  אלמוג קינן

  כותב המאמר: אלמוג קינן

  כחובב רכבים חשוב לי להביא את כל המידע על סוגי הדגמים השונים שישנם כיום בשוק. כמו כן הרבה מהרכבים באתר הם רכבי עבודה, ישנם הרבה סוגים של טרקטורי משא ורכבי שטח.