אקסס SP300

  להצעת מחיר והכוונה השאירו פרטים או התקשרו:
  053-633-2400


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  ה ACCESS SP300 הוא טרקטורון המיועד לרוכב אחד ובעל ביצועים מרשימים במיוחד. הוא זריז, יציב ואמין במיוחד. חווית הרכיבה של הטרקטורון בהחלט ממכרת ומספקת תמורה מלאה  למחיר. כמו כן האמינות הרבה והעמידות היוצאת דופן שלו הופכת אותו לאחד הטרקטורונים הפופולריים ביותר בשוק הישראלי בקרב רוכבים מתחילים ומנוסים.

  מנוע וביצועים של אקסס SP300

  טרקטורון אקסס SP300 מגיע עם מנוע חד צילינדר, בנפח 300 סמ״ק, 4 פעימות ו – 2 שסתומים המפיק 18.8 כ״ס. מקורר בנוזל. מערכת הזרקת דלק אלקטרונית, ותיבת הילוכים רציפה הכוללת טווח הילוכים גבוה ונמוך והילוך אחורי. בולמי זעזועים על בסיס גז.

  מלפנים מתלים עצמאיים עם זרועות A כפולות עם בולמי זעזועים מתכווננים ל 5 מצבים שונים. מאחור זרוע Swing ובולמי זעזועים מתכווננים. הטרקטורון מספק רכיבה בטוחה ונוחה עם ביצועים מרשימים במיוחד. 

  YouTube video

  התמודדות בשטח של טרקטורון אקסס

  האקסס SP300 בעל ביצועים טובים במיוחד, אפילו טובים יותר מהצפוי כאשר מביטים במפרט הטכני של הטרקטורון. הוא זריז במיוחד ובעל יכולת תמרון טובה. שומר על תחושה יציבה מאוד במהלך הנסיעה ובמהלך פניות פתאומיות חדות על מנת להימנע ממכשולים בדרך. 

  בלמים

  ה ACCESS SP300 מגיע עם בלמי דיסק הידראוליים מלפנים ומאחור אשר מופעלים על ידי הידית שעל הכידון. בנוסף קיים בלם חנייה הפועל על ידי ידית.

  נוחות ויעילות

  הטרקטורון בעל עיצוב מושך לעין וארגונומיה טובה עבור הרוכב. בצידי הטרקטורון מותקנים מגינים להגנה מפני התזות בזמן רכיבה בבוץ ובשטחים רטובים. צמיגים בעלי אחיזת כביש טובה.

  משטחי הרגליים מרווחים ומאפשרים הנחה נוחה של הרגליים גם לרוכבים גבוהים, ניתן להתאים את גודל המשטח בהתאם לגודל כף הרגל ובכך לשפר את היציבות והאחיזה של הרוכב על הטרקטורון.

  YouTube video

  אלקטרוניקה ותוספות

  הטרקטורון בעל אבזור בסיסי במיוחד, מד דיגיטלי נוח לקריאה המציג נתונים חיוניים כמו מהירות. לצידו נוריות חיווי המסמנות על מפלס דלק נמוך ונתונים נוספים. ה SP300 מגיע עם פנסי ערפל אחוריים, אורות גבוהים וצופר. בנוסף, קיים שקע טעינה 12 וולט ומראות צד בשני הצדדים. צמיגי סופרמוטו איכותיים, וחישוקים שחורים פשוטים בגלגלים. 

  מפרט טכני של טרקטורון אקסס SP300

  נפח מנוע280 סמ"ק
  כ״ס18.8 
  אורך73.62 אינץ׳
  רוחב48.43 אינץ׳
  גובה45.28 אינץ׳
  מרחק מהקרקע4.72 אינץ׳
  מיכל דלק4 גלון
  אלמוג קינן

  כותב המאמר: אלמוג קינן

  כחובב רכבים חשוב לי להביא את כל המידע על סוגי הדגמים השונים שישנם כיום בשוק. כמו כן הרבה מהרכבים באתר הם רכבי עבודה, ישנם הרבה סוגים של טרקטורי משא ורכבי שטח.

  דגמי טרקטורונים מומלצים