אקסס AX650

  להצעת מחיר והכוונה השאירו פרטים או התקשרו:
  053-633-2400


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  טרקטורון AX650 הוא כלי חזק ועוצמתי מבית אקסס. האקסס AX650 כמו שאר הטרקטורונים של היצרנית מתאפיין באמינות יוצאת דופן ובבטיחות גבוהה. לא סתם הוא הטרקטורון הנמכר ביותר בישראל. הטרקטורון משלב בהרמוניה מושלמת בין ביצועי שטח מצויינים וביצוע משימות פרקטיות, לבין תפעול פשוט ונוח במיוחד. כך שזהו הכלי המושלם עבור רוכבים מתחילים ומנוסים אשר מחפשים חווית רכיבה מושלמת.

  מנוע וביצועים של ACCESS AX650

  YouTube video

  טרקטורון אקסס AX650 הוא כלי חזק ועוצמתי במיוחד המגיע עם מנוע חד צילינדר, 4 פעימות ו 4 שסתומים בנפח 608 סמ״ק המפיק 47 כ״ס. מערכת קירור בנוזל בשילוב מאוורר חשמלי. בנוסף קיימת מערכת הזרקת דלק אלקטרונית. 

  הטרקטורון AX650 כולל אפשרות בחירה בין 2 מצבי נהיגה 2X4 וגם- 4X4 על ידי לחיצה פשוטה על כפתור. תיבת הילוכים אוטומטית רציפה CVT, הכוללת טווח הילוכים נמוך וגבוה, ניוטרל והילוך אחורי.

  בנוסף קיימת בלימת מנוע ואפשרות לנעילה אלקטרונית של הדיפרנציאל הקדמי. מתלים קדמיים ואחוריים עצמאיים הכוללים זרועות A כפולות ובולמי זעזועים קפיצים מתכווננים מלפנים ומאחור.

  התמודדות בשטח

  טרקטורון AX650 הוא טרקטורון חזק ועוצמתי מצד אחד, נוח וקל לתפעול מצד שני. הטרקטורון אידיאלי עבור רוכבים מתחילים ומנוסים המחפשים חווית רכיבה מהנה ומאתגרת בשטח או ביצוע עבודות שונות הכוללות גרירת מטען מכבד במשקים ובשדות חקלאיים.

  המרווח הגדול מהקרקע מאפשר לטרקטורן לצלוח כל מכשול שיעמוד בדרכו, המנוע החזק שלו נותן לו את הכוח לבצע מגוון רחב של משימות ולעמוד באתגרים רבים. כמו כן, המתלים העצמאיים, בולמי זעזועים איכותיים ומצב נהיגה 4X4 הופכים אותו לחיית שטח עוצמתית.

  YouTube video

  בלמים של טרקטורון אקסס 650

  בלמי דיסק הידראוליים בכל אחד מהגלגלים מלפנים ומאחור, בנוסף קיימת מערכת בלימת מנוע המאפשרת בלימה מהירה וחדה במהירויות גבוהות ובדרכים תלולות. 

  נוחות ויעילות

  המושב של AX650 נוח ותומך בצורה טובה עבור הנהג ועבור הנוסע הנוסף. מושב הנוסע כולל משענת גב המגבירה את התמיכה של הרוכבים במושב בזמן רכיבה בשטח, דבר המפחית עומסים על הגב ומאפשר רכיבה של שעות ארוכות. כמו כן מדרסי הרגליים מרווחים ומספקים את האחיזה הדרושה לרוכבים.

  בעקבות מערכת המתלים העצמאית ומרווח גדול מהקרקע הנסיעה רכה יחסית ובולמת היטב את הזעזועים בשטח כתוצאה ממהמורות וסלעים.

  YouTube video

  אלקטרוניקה ותוספות

  AX650 מגיע עם כננת חשמלית של עד 1134 ק"ג, בנוסף קיים מתלה נגרר, ומתלים מלפנים ומאחור אשר נועדו למטרות גרירה וחילוץ הטרקטורון במקרה הצורך. הטרקטורון כולל גם צג דיגיטלי, חישוקי סגסוגת בגודל של 12 אינץ', פגוש קדמי ומגני ידיים.

  מפרט טכני של ACCESS AX650

  נפח מנוע608 סמ"ק
  כ״ס47
  אורך80.31 אינץ׳
  רוחב47.24 אינץ׳
  גובה49.29 אינץ׳
  מרחק מהקרקע12.2 אינץ׳
  מיכל דלק6 גלון
  קיבולת נשיאה445 ק״ג
  קיבולת גרירה226 ק״ג
  אלמוג קינן

  כותב המאמר: אלמוג קינן

  כחובב רכבים חשוב לי להביא את כל המידע על סוגי הדגמים השונים שישנם כיום בשוק. כמו כן הרבה מהרכבים באתר הם רכבי עבודה, ישנם הרבה סוגים של טרקטורי משא ורכבי שטח.

  דגמי טרקטורונים מומלצים