להצעת מחיר והכוונה השאירו פרטים או התקשרו:
  053-633-2400


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  מחיר של טרקטורון סגווי

  המחיר של טרקטורון סגווי מתחיל מ- 44,985 ש"ח ויכול להגיע גם עד 54,985 ש"ח. טווח המחירים של דגמי טרקטורוני סגווי משתנה בהתאם לרמה ולביצועים שכל דגם מציע. כמו כן ישנם תוספות ושיפורים שניתן להוסיף אשר גם הם משפיעים על המחיר.

  הכנתי לכם פירוט של כל דגמי טרקטורון סגווי שיש כיום למכירה בישראל. המחירים המוצגים כאן מתייחסים למחירים שמצאתי בזמן ביצוע המחקר. המחירים יכולים וגם צפויים להשתנות עם הזמן, אז אני ממליץ לקחת זאת בחשבון כאשר אתם עושים את הבדיקות והחישובים שלכם. כל המחירים כוללים מע"מ אגרות והוצאות רישוי.

  דגם מחיר
  טרקטורון סגווי 600GS 44,985 ש"ח
  טרקטורון סגווי 600GL 50,985 ש"ח
  טרקטורון סגווי 600GL EPS 54,985 ש"ח

  טרקטורון סגווי חוות דעת

  חוות הדעת שלנו לגבי דגמי טרקטורוני סגווי היא חיובית בהחלט. ללא ספק מדובר על טרקטורונים מוצלחים ביותר ובמחיר אטרקטיבי. טרקטורון סגווי Snarler הוא טרקטורון באיכויות גבוהות, ולא במקרה זהו אחד ממותגי הטרקטורונים הפופולריים ביותר בארץ. ארץ הייצור של טרקטורון סגווי היא סין.

  טרקטורון סגווי יד 2

  ניתן למצוא מגוון דגמי טרקטורון Segway יד 2, משום שמדובר בדגמים פופולריים ביותר כאן בארץ. מי שמעוניין למצוא מחירים אטרקטיביים יותר, יכול בהחלט למצוא טרקטורון יד 2 במצב טוב אשר ישרת אותו בצורה מצויינת. כמובן שכדאי לרכוש מאדם שאתם בוטחים בו או מסוכנות מסודרת שתיתן לכם מענה ושירות גם לאחר הרכישה.

  אלמוג קינן

  כותב המאמר: אלמוג קינן

  כחובב רכבים חשוב לי להביא את כל המידע על סוגי הדגמים השונים שישנם כיום בשוק. כמו כן הרבה מהרכבים באתר הם רכבי עבודה, ישנם הרבה סוגים של טרקטורי משא ורכבי שטח.