אקסס AX850

  להצעת מחיר והכוונה השאירו פרטים או התקשרו:
  053-633-2400


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  טרקטורון ACCESS AX850 הוא טרקטורון חזק ועוצמתי מבית אקסס. ה AX850 הוא האח הגדול והחזק של ה- AX550. כמו שאר הטרקטורונים של היצרנית גם הוא מתאפיין באמינות יוצאת דופן ובבטיחות גבוהה.

  ה- AX850 משלב בהרמוניה מושלמת בין ביצועי שטח מצויינים וביצוע משימות פרקטיות, לבין תפעול פשוט ונוח במיוחד. כך שזהו הכלי המושלם עבור רוכבים מתחילים ומנוסים אשר מחפשים חווית רכיבה מושלמת.

  YouTube video

  מנוע וביצועים של טרקטורון אקסס 850

  האקסס AX850 הוא טרקטורון חזק ועוצמתי במיוחד המגיע עם מנוע חד צילינדר, 4 פעימות ו 4 שסתומים בנפח 781 סמ״ק המפיק 58 כ״ס. מערכת קירור בנוזל בשילוב מאוורר חשמלי.  בנוסף קיימת מערכת הזרקת דלק אלקטרונית. הטרקטורון AX850 כולל אפשרות בחירה בין 2 מצבי נהיגה 2X4 ו- 4X4 על ידי לחיצה פשוטה על כפתור. 

  תיבת הילוכים אוטומטית רציפה CVT, הכוללת טווח הילוכים נמוך וגבוה, ניוטרל והילוך אחורי. בנוסף קיימת בלימת מנוע ואפשרות לנעילה אלקטרונית של הדיפרנציאל הקדמי. מתלים קדמיים ואחוריים עצמאיים הכוללים זרועות A כפולות ובולמי זעזועים קפיצים מתכווננים מלפנים ומאחור.

  התמודדות בשטח

  טרקטורון אקסס AX850 הוא טרקטורון חזק ועוצמתי מצד אחד, נוח וקל לתפעול מצד שני. הטרקטורון אידיאלי עבור רוכבים מתחילים ומנוסים המחפשים חווית רכיבה מהנה ומאתגרת בשטח או ביצוע עבודות שונות הכוללות גרירת מטען מכבד במשקים ובשדות חקלאיים.

  המרווח הגדול מהקרקע מאפשר לטרקטורון לצלוח כל מכשול שיעמוד בדרכו, המנוע החזק שלו נותן לו את הכוח לבצע מגוון רחב של משימות ולעמוד באתגרים רבים. כמו כן, המתלים העצמאיים, בולמי זעזועים איכותיים ומצב נהיגה 4X4 הופכים אותו לחיית שטח עוצמתית.

  בלמים של טרקטורון ACCESS AX850

  בלמי דיסק הידראוליים בכל אחד מהגלגלים מלפנים ומאחור, בנוסף קיימת מערכת בלימת מנוע המאפשרת בלימה מהירה וחדה במהירויות גבוהות ובדרכים תלולות. 

  נוחות ויעילות

  המושב של AX850 נוח ותומך בצורה טובה עבור הנהג ועבור הנוסע הנוסף. מושב הנוסע כולל משענת גב המגבירה את התמיכה של הרוכבים במושב בזמן רכיבה בשטח, דבר המפחית עומסים על הגב ומאפשר רכיבה של שעות ארוכות. כמו כן מדרסי הרגליים מרווחים ומספקים את האחיזה הדרושה לרוכבים.

  בזכות מערכת המתלים העצמאית והמרווח הגדול מהקרקע הנסיעה של האקסס 850 רכה יחסית ובולמת היטב את הזעזועים בשטח כתוצאה ממהמורות וסלעים. הטרקטורון מגיע עם מדף קדמי ומדף אחורי העשויים משטח למניעת החלקה, כאשר קיבולת הנשיאה מלפנים היא 34 ק״ג ומאחור 68 ק״ג.

  אלקטרוניקה ותוספות

  AX850 מגיע עם כננת חשמלית של עד 1134 ק"ג, בנוסף קיים מתלה נגרר, ומתלים מלפנים ומאחור אשר נועדו למטרות גרירה וחילוץ הטרקטורון במקרה הצורך. הטרקטורון כולל גם צג דיגיטלי, חישוקי סגסוגת בגודל של 12 אינץ', פגוש קדמי ומגני ידיים.

  מפרט טכני טרקטורון אקסס AX850

  נפח מנוע781 סמ"ק
  כ״ס58
  אורך94.1 אינץ׳
  רוחב47.24 אינץ׳
  גובה59 אינץ׳
  מרחק מהקרקע12.2 אינץ׳
  מיכל דלק6 גלון
  קיבולת נשיאה102 ק״ג
  קיבולת גרירה226 ק״ג
  אלמוג קינן

  כותב המאמר: אלמוג קינן

  כחובב רכבים חשוב לי להביא את כל המידע על סוגי הדגמים השונים שישנם כיום בשוק. כמו כן הרבה מהרכבים באתר הם רכבי עבודה, ישנם הרבה סוגים של טרקטורי משא ורכבי שטח.

  דגמי טרקטורונים מומלצים