אטרקציות שטח בצפון

אין ספק בנוגע ליופיו של הצפון – זהו אחד מחבלי הארץ היפים ביותר בישראל. האטרקציות ואתרי הנופש והתיירות בצפון פעילים בכל יום לכל אורך השנה, והביקוש להם מרקיע שחקים. אף אחד לא יכול לעמוד בפני המרחבים המרהיבים, הנופים המדהימים, הצמחייה העשירה, הנחלים השוצפים והאטרקציות המרתקות. כל אחת מהן מציעה למבקרים חוויה בלתי נשכחת והתנסות יוצאת דופן.

בצפון תמיד יש מה לעשות ומה לראות, ותמיד יש אטרקציות נהדרות. בין שאתם אוהבים טיולים למיטיבי לכת, בין שאתם חובבים של אתגרי אקסטרים ובין שאתם אוהבים בילויי בטן־גב רגועים, הצפון מציע לכל אחד מכם אטרקצייה מתאימה. אז אילו אטרקציות מחכות לכם בצפון? בואו נבדוק.

רכיבת שטח מאתגרת לכל המשפחה

אחת האטרקציות המבוקשות ביותר בצפון, כוללת רכיבת שטח ברכבי שטח מיוחדים כמו טרקטורונים, ג'יפים וריידרים. טיול ריידרים בצפון ייקח אתכם לנסיעה מאתגרת וחווייתית בחיק הטבע ויכיר לכם את המקומות הכי מדהימים שבדרך כלל אינם נגישים למטיילים. הנסיעה בריידרים נוחה, ידידותית, בטיחותית ומתאימה לאוהבי שטח בכל הגילים גם בקיץ וגם בחורף.

רוצים להכיר את הצפון כמו שמעולם לא הכרתם? הירשמו לרכיבת ריידרים מאתגרת בין שבילי עפר פתוחים, נחלים שוצפים ונופים מהממים. רק אל תשכחו להביא את המצלמה ואת ערכת הקפה ולהתענג על היופי המיוחד של הצפון. 

אטרקציות רטובות שאי אפשר לוותר עליהן

אין ספק שהאטרקציות הרטובות בצפון הן ה־אטרקציות בה"א הידיעה בחודשי הקיץ. כשהטמפרטורות עולות והחום נעשה כבד ומעיק, אין דרך טובה יותר להתרענן משיט אבובים בנחלים, מחתירה בקאיאקים לכל המשפחה ומצלילה ימית בלגונות המרהיבות של חופי הצפון המדהימים. דווקא כשחם בחוץ אתם לא יכולים לוותר על שלל האטרקציות הרטובות שהצפון מציע. רק אל תשכחו בגד ים, בגדים להחלפה ומצב רוח טוב. הצפון בזרימה מלאה, ואתם מוזמנים.  

לדווש בשבילי הצפון

אוהבים לרכוב באופניים? שבילי הצפון מחכים לכם, ואתם ממש לא צריכים לסחוב את האופניים מהבית. תחנות להשכרת אופניים בצפון נעשו מוקדי משיכה לנופשים, לתיירים ולטיילים שמכורים לצפון, ובצדק. טיולי אופניים מאורגנים יובילו אתכם דרך שטחי מרעה מעובדים אל שבילי עפר רחבים ובין נחלים זורמים.

הרכיבה המשפחתית תאפשר לכם להכיר את הצפון מזווית ראייה ייחודית ולהתאהב מחדש במרחבים הפתוחים, באוויר הצלול ובנופים שאין כדוגמתם בכל הארץ. רוצים להתחיל לדווש אך חוששים מהקושי? הסירו דאגה. תוכלו לדווש את דרככם בצפון גם על אופניים חשמליים ואפילו להרכיב את הקטנטנים.

פינות חי שוקקות

הילדים אוהבים בעלי חיים? אתם מוזמנים לחפש את פינות החי השוקקות של המושבים והקיבוצים בצפון, לבקר בחוות סוסים גדולות או ברפתות הומות ולהירשם לפעילויות מעניינות עם בעלי חיים. בצפון הירוק אין פינה ללא חי, ואין חי שהוא לא אטרקציה מבוקשת. פעילויות עם בעלי חיים בצפון הן רבות ומגוונות, הן ירגשו את הילדים שלכם וייחקקו בזיכרונם לתמיד. 

כנסו למכונית ובואו

הצפון הירוק מציע לכם ולילדים שלכם שפע של אטרקציות מדהימות, וכל אטרקצייה היא התנסות חווייתית מושלמת ובלתי נשכחת. לא יכולים לחכות? גם אנחנו. אז כנסו למכונית ובואו. הצפון מחכה לכם. 

אלמוג קינן

כותב המאמר: אלמוג קינן

כחובב רכבים חשוב לי להביא את כל המידע על סוגי הדגמים השונים שישנם כיום בשוק. כמו כן הרבה מהרכבים באתר הם רכבי עבודה, ישנם הרבה סוגים של טרקטורי משא ורכבי שטח.