פעילויות אקסטרים וימי גיבוש מהנים לעובדים עם טרקטורונים

פעילויות גיבוש וכיף לעובדים יש בשפע, והשאלה המרכזית שכל מנהל ומנהלת, וכל בעל ובעלת עסק צריכים לשאול את עצמם, היא עד כמה יהיה מדובר בחוויה קולקטיבית שתאחד בין העובדים, תייצר זיכרון משותף ותגבש את היחסים הנרקמים בין העובדים בבית העסק.

פעילויות אקסטרים השוברות את שגרת העובדים, הן דרך נפלאה לגבש, ומשתלבות באופן נהדר בימי גיבוש בצפונה ובדרומה של ישראל. בכל טיול טבע בו תחפצו, הרי שתוכלו לשלב פעילות אקסטרים שכזו, המספקת לעובדים טעימה מן השטח וחוויה חד-פעמית ומלאה באדרנלין.

פתרון נהדר ל'פלפול' יום הטיול בטבע

בעת שאתם מחפשים אחר אתרי טבע לטיול משותף עם כלל עובדי החברה או העסק, הרי לחפש אחר סוכנויות המוציאות טיולי שטח בטרקטורונים ושמתמחות בליווי הנהגים שאינם מנוסים בכל רגע ורגע.

בימים חמים במיוחד, הרי שזהו פתרון נהדר המפחית את הצורך בפעילות גופנית יתר על המידה, ובכך העובדים נהנים הן מפעילות אקסטרים שוברת שגרה והן ממנוחה לרגליים. היופי שטמון בפעילות טרקטורונים הוא שאין כל צורך למתוח את קצה גבול היכולת, וכל עובד ועובדת יכולים לנהוג בקצב שלהם וליהנות מן החוויה.

זיכרון נפלא שניתן לאגד לסרטון משותף

דרך נהדרת שבה תוכלו להנציח את הרגעים המצחיקים והמבדרים של העובדים שנמצאים במצב לא רגיל ולא שגרתי, היא עם התקנת מצלמת אקסטרים על גבי הטרקטורון. לרוב ניתן להצטייד במספר מצלמות בודדות אשר יתעדו ברזולוציה גבוהה ומבלי שיינזקו כתוצאה מפגעי תנאי השטח.

את כלל הצילומים המראים את פרצופיהם של העובדים תוך כדי הנהיגה, תוכלו לערוך יחדיו עם מגוון רחב של אפליקציות המשלבות בין הסרטונים השונים. נוכל להמליץ לכם על אפליקציה בשם Youcut שגם בגרסתה החינמית מאפשרת לשלב בין סרטונים שונים, להוסיף אפקטים, פילטרים ומוזיקה שתלווה את הסרטון כולו.

היתרון שטמון בגיבוש אקסטרים

ככל שמדובר ביום שובר שגרה ובלתי רגיל, הרי שהוא יאפשר לעובדים להתלכד יחדיו, וליצור זיכרונות משותפים. לצד זאת, פעילויות אקסטרים לעתים קרובות מצריכות שיתוף פעולה בין העובדים, דבר שישפר את התקשור בעת הניווט בשטח המאתגר.

נוסף על כל אלו, הרי שפעילות אקסטרים מסוג זה, נתפשת בעיני העובדים כיום גיבוש יוקרתי ומושקע, כזה שמעיד יותר מכול כי פועלם למען הארגון מוערך. לא רק שהעובדים שלכם ייהנו ביום הכיף, אלא גם שהם יבואו עם מרץ, חיוניות ומוטיבציית שיא בעת השגרה שבמשרד.

ולסיום, פעמים רבות מנהלי אגפים מחפשים אחר פעילויות שיאפשרו לצרף עובדים הסובלים ממוגבלויות פיזיות כאלו ואחרות. הפעילות על גבי הטרקטורון יכולה להתבצע גם על-ידי בעלי מוגבלויות או להיות מנוהלת על-ידי מדריך מלווה אשר ינהג עבור העובד. בכך אתם מבטיחים לכולם ולכולן חוויה משותפת מהנה, חוויה של אקסטרים, חוויה שמלואה באדרנלין וכיף.

אלמוג קינן

כותב המאמר: אלמוג קינן

כחובב רכבים חשוב לי להביא את כל המידע על סוגי הדגמים השונים שישנם כיום בשוק. כמו כן הרבה מהרכבים באתר הם רכבי עבודה, ישנם הרבה סוגים של טרקטורי משא ורכבי שטח.