מאבריק ספורט DPS וספורט Max DPS

ליצירת קשר לחצו כאן:

רכב השטח קאן אם מאבריק ספורט DPS בגרסת ארבע הדלתות שלו מציע ביצועים מעולים במחיר שבהחלט שווה את הערך. מנוע בעל צילינדר כפול המפיק 100 כ״ס, הגה כוח דינמי ותיבת הילוכים רציפה עם תגובה מהירה, הגנה על חגורת ההנעה, יוצרים חבילה תחרותית במיוחד בשוק רכבי השטח. ניתן לבחור בין מספר אפשרויות צבע, ניתן לבחור בין הדגם הדו מושבי או הדגם המשפחתי עם ארבע מושבים.

מחיר של קאם אם מאבריק ספורט DPS

המחיר של קאן אם מאבריק ספורט DPS הוא 123,950 ש"ח. המחיר כולל מע"מ והוא לפי בדיקות שעשיתי בעת ביצוע המחקר.

מחיר של קאם אם מאבריק ספורט Max DPS

המחיר של קאן אם מאבריק ספורט Max DPS עם 4 מקומות ישיבה הוא 143,950 ש"ח. המחיר כולל מע"מ והוא לפי בדיקות שעשיתי בעת ביצוע המחקר. המחירים מתייחסים לרכבי שטח חדשים, במידה ואתם מחפשים רכבי שטח יד 2 ניתן גם למצוא מחירים זולים יותר.

YouTube video

מנוע וביצועים של Maverick ספורט

מנוע ה- 1000R Rotax הוא האופציה היחידה עבור שני דגמי ה- Maverick DPS Sport. מנוע בנפח 976 סמ"ק עם הזרקת דלק אלקטרונית וקירור על ידי נוזל. מנוע צילינדר כפול המשתלב עם מערכת התגובה המהירה. תיבת ההילוכים הרציפה עם זרימת אוויר גבוהה והגנה אלקטרונית על חגורת ההנעה.

כמו כן, קיימים חמישה מצבי הילוך: נמוך במיוחד, גבוה, ניטרלי, רוורס, חנייה. הנעה דו גלגלית והנעה 4X4. דיפרנציאל קדמי עם נעילה אוטומטית הוא חלק ממערכת Visco-Lok האלקטרונית. הביצועים טובים מאוד ולמנוע כוח רב להתמודד כמעט עם כל מסלול.

התמודדות בשטח של רכב קאן אם מאבריק

המתלים החדשים של רכב שטח מאבריק של קאן אם עוזרים לשמור על נסיעה רכה ונוחה ולמנוע עייפות בנסיעות ארוכות. רוחבו הצר של הרכב מעניק יכולת תמרון במהירויות גבוהות אך במידה מסוימת גם פוגע ביציבות.

דגם ספורט DPS וגם ספורט Max DPS כוללים מערכת מתלים קדמיים באורך 11.5 אינץ' ומתלים אחוריים באורך 12 אינץ'. כמו כן, שניהם מציעים מרווח מספק מהקרקע של 12 אינץ' עם צמיגים גדולים בגודל של 27 אינץ' אשר עוטפים גלגלי אלומיניום יצוק בגודל של 12 אינץ'.

בלמים

שני הדגמים משתמשים בבלמי דיסק סטנדרטיים בגודל של 220 מ"מ, קליפרים הידראוליים דו בוכניים בציר הקדמי והאחורי. בעוד ששחיקת בלמים אפשרית במהלך ביצוע ספרינטים, בזמן נהיגה רגילה תחושת הבלימה עקבית וטובה. קיים הילוך חניה בתיבת ההילוכים ללא בלם חניה.

YouTube video

נוחות ויעילות

מושבים מחוזקים נוחים ומותאמים לכל נוסע בשני הדגמים. רתמות שלוש נקודות קונבנציונליות וכלוב הגנה במקרה של התהפכות. בקרות פלסטיק ארגונומיות אינן האיכותיות ביותר, אבל עושים את העבודה. היגוי הטיה מתכוונן מאפשר לנהג לחייג בנוחות. הפלסטיקה אינה איכותית במיוחד אך היא עושה את העבודה, הגה מתכוונן מאפשר לנהג ישיבה נוחה

ה-Sport DPS מציע 20 ליטרים של אחסון פנימי בעוד ה-Sport Max DPS מציע 24 ליטרים בתוספת קונסולה אחורית ומחזיקי כוסות. פגוש פלדה קדמי, חצאי דלתות פרימיום, לוח מלא נגד החלקה ומגני בוץ מעוצבים מגיעים כסטנדרט ברכב השטח.

נשיאה וגרירה

קיבולת ארגז המטען האחורי עומדת על 136 ק״ג גם בדגם של שני דלתות וגם בארבע דלתות. קיבולת הגרירה המקסימלית עומדת על 680 ק״ג בעזרת וו הגרירה האחורי בגודל 2 אינץ'.

אלקטרוניקה ותוספות

שני הדגמים מציעים את אותה תצוגה דיגיטלית בגודל 4.5 אינץ'. בתוצגה ניתן לראות מדדים שונים ברכב כמו: מד מהירות, מד מרחק, דלק, מצב הילוכים, מצב נסיעה, חגורת בטיחות וכפתור 4×4, כפתור נעילת דיפרנציאל קדמי ואחורי, שעון, מתח הסוללה, טמפרטורת המנוע ועוד. 

מפרט טכני של מאבריק ספורט DPS

נפח מנוע976 סמ"ק
כ״ס100
אורך119,  149 (MAX)
רוחב60
גובה71.1,  76.2 (MAX)
מרחק מהקרקע12
מיכל דלק10 גלון
קיבולת נשיאה136
קיבולת גרירה680
אלמוג קינן

כותב המאמר: אלמוג קינן

כחובב רכבים חשוב לי להביא את כל המידע על סוגי הדגמים השונים שישנם כיום בשוק. כמו כן הרבה מהרכבים באתר הם רכבי עבודה, ישנם הרבה סוגים של טרקטורי משא ורכבי שטח.

דגמי רכב שטח מומלצים