וולברין RMAX2 1000

  להצעת מחיר והכוונה השאירו פרטים או התקשרו:
  053-633-2100


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  ימאהה וולברין RMAX2 1000 הוא רכב שטח שעושה הכל. החל מנסיעות שטח מהנות ועד לביצוע עבודות בשטחים חקלאיים. רכב השטח הזה הוא בהחלט פתרון מושלם עבור שני הצרכים: עבודה והנאה. ה- Yamaha Wolverine RMAX2 1000 בעל מערכת מתלים ובלמים מוכנים למירוץ בשטח ובמקביל כולל ארגז נשיאה בעל קיבולת מרשימה שמוכן לעבודה.

  דגמים נוספים

  המהדורה המוגבלת RMAX2 הוא הדגם לקנות אם תקציב אינו בעיה. הוא המאובזר ביותר מבין הדגמים בסדרה וכולל תוספות כמו: מערכת סטריאו, לוחות החלקה, שליטה על מערכת המתלים, כננת קדמית ועוד. 

  YouTube video

  דגם ה XT-R  לעומת זאת מתמקד ברכיבת שטח ללא אבזור מהודר והדגם הבסיסי ביותר מציע את הפתרון הזול ביותר לצאת לשטח. למרות שהדגם הבסיסי מגיע כמעט ללא שום תוספת הכלולה בדגמים המשודרגים ניתן לשדרג אותו באופן עצמאי במהלך הזמן.

  מנוע וביצועים

  מנוע בנפח 999 סמ״ק מניע מערכת הנעה 4×4 המיועדת לשטח. המנוע אופייני לרוב דגמי ימאהה, אוהב לעבוד ושומר על מומנטום זמין לרגע הדרוש. הרכב אינו מציע מצב דשא, כך שאין מה שיעזור לכם לשמור על הדשא והצמחים בשטח. 

  מלפנים קיים דיפרנציאל נעילה הניתן לשליטה אלקטרונית מלאה. תיבת ההילוכים הייחודית של ימאהה מציעה בלימת מנוע לארבעת הגלגלים והילוכים בטווח נמוך, גבוה, ניוטרל ורוורס. 

  התמודדות בשטח

  הגה כוח אלקטרוני, זרועות בולמים נפרדות ובולמי זעזועים של Fox QS יוצרים כלי יציב במיוחד. לא משנה מה הסיטואציה ה RMAX2 מתמודד היטב ונשאר יציב. מלפנים קיים מוט מונע תנודות והתהפכות של גוף הרכב מבלי לפגוע בפעילות של מערכת המתלים והבלמים.

  בלמים

  עוצמת הבלימה מגיעה בצורת בלמי קליפר עם בוכנות כפולת מלפנים ובלמי דיסק בעליבוכנות כפולות מאחור בכל דגמי RMAX2.  ביצועי הבלימה מותאמים בצורה מושלמת כמעט לכל מצבי השטח וכוללים צמיגים גדולים בגודל 30 אינץ׳.

  נוחות ויעילות

  מהנדסי ימאהה שמו דגש רב על ארגונומיית רכבי RMAX. המושבים נוחים ומותאמים לנסיעות ספורטיביות, בעלי חיזוקים גדולים המונעים מהנוסעים להחליק בפניות חדות ובמהירויות גבוהות. ימאהה אף הוסיפו לוחות רכים למגע בסביבת המרפקים והברכיים של הנוסעים, חגורות הבטיחות ניתנות להתאמה מלאה, כך ימאהה שמה דגש רב על נוחות הרכב תוך שמירה על בטיחות מקסימלית של הנוסעים.

  ארגז המטען ההידראולי מציע קיבולת נשיאה מרשימה בהשוואה לרכבי שטח אחרים, אך יחד עם זאת, הויקינג RMAX לא מגיע עם גודל ארגז מטען מלא או קיבולת גרירה זהה לשל רכבי שירות המיועדים לעבודה. 

  נשיאה וגרירה

  כל דגם RMAX2 בעל קיבולת נשיאה של 272 ק״ג, קיבולת גרירה של 907 ק״ג בעזרת מתאם גרירה מובנה באורך 2 אינץ׳.

  אלקטרוניקה

  רק הדגם הבסיסי מגיע ללא תוספות שונות כמו: פקדי כננת, מערכת מסך מגע מודולרית המאפשרת לנוסעים לאתר מסלולים, להצטלם ועוד. המהדורה המוגבלת אף כוללת מערכת סטריאו ומערכת בלמים ומתלים בעלת שליטה אלקטרונית.

  מפרט טכני

  נפח מנוע999 סמ"ק
  אורך119.3 אינץ'
  רוחב66.1 אינץ׳
  גובה77.8 אינץ׳
  מרחק מהקרקע13.8 אינץ׳
  מיכל דלק9.2 גלון
  קיבולת נשיאה272 ק״ג
  קיבולת גרירה907 ק״ג
  אלמוג קינן

  כותב המאמר: אלמוג קינן

  כחובב רכבים חשוב לי להביא את כל המידע על סוגי הדגמים השונים שישנם כיום בשוק. כמו כן הרבה מהרכבים באתר הם רכבי עבודה, ישנם הרבה סוגים של טרקטורי משא ורכבי שטח.

  דגמי רכב שטח מומלצים