טירקס KRX 1000

  להצעת מחיר והכוונה השאירו פרטים או התקשרו:
  053-633-2100


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  הקוואסאקי טירקס KRX 1000 הוא רכב שטח גדול בעל גלגלים המשתרעים על פני שטח של 100 אינץ׳. הוא גם רחב במיוחד מה שהופך אותו לרכב שטח פתוח המתאים למדבר. מצד שני הוא בעל צמיגים גבוהים, מערכת מתלים ובלמים מקסימלית, וגובה מרשים מהאדמה הופכים אותו למתאים לכל דבר מאתגר בעיקר סלעים.

  תא הנוסעים מרווח ומתאים גן לנהגים גבוהים במיוחד. טירקס KRX 1000 בעל כמה תכונות פרימיום שמגיעות כסטנדרט ביניהם צמיגים עצומים בגודל 31 אינץ׳. תוספות ושדרוגים נוספים ניתנים להוספה תמורת תשלום נוסף.

  עדכונים וחידושים

  דגם הבסיס מגיע בשני צבעים חדשים ואינדיקטור מצב סוללה התווסף גם כן למאפיינים האלקטרוניים. קוואסאקי הכניסו שתי תוספות חדשות למשפחת ה KRX. המהדורה המיוחדת של  KRX 1000 מגיעה בצבעים מטאליים של לבן או שחור עם גרפיקות צבעוניות ומצוייד במערכת שמע על בסיס בלוטות׳. מהדורת KRX 1000 Trai מגיעה עם פגושים ספורטיביים מלפנים ומאחור, גג ספורט, כננת וגרפיקות שמשלימות את החבילה.

  מנוע וביצועים של קוואסאקי טירקס 1000

  YouTube video

  מנוע בנפח 999 סמ״ק בעל שמונה שסתומים מייצר פחות מ 113 כ״ס. המנוע מושך למהירות מרבית של 70 קמ״ש. בהתחשב במשקל הרכב ובגודל הצמיגים היינו מצפים ליותר. זוהי תחנת כח מצויינת שלא מנוצלת מספיק. תיבת הילוכים רציפה מעבירה את הכוח לגלגלים בטווח הילוך גבוה או נמוך.

  בלימת המנוע במצב ירידה היא מצויינת. במבחנים מד הטמפרטורה של רצועות ההילוכים בקושי העלה חום. הנהג יכול לבחור בין מצב נהיגה דו גלגלי למצב 4×4 ואף לנעול את הדיפרנציאל הקדמי היישר מתא הנהג. תכונה ייחודית ל KRX היא כפתור High/Low שעל הדאשבורד המאפשרת למנוע לעבור למצב פחות קפיצי ולנסיעה  חלקה יותר, גם אם הרגל שלכם מקפצת על הדוושה.

  התמודדות בשטח

  קשה לעקוף את פעולת הבלמים והמתלים של רכב השטח KRX, עם 18.6 אינץ׳ מלפנים ו 21 אינץ׳ מאחור. מערכת הבולמים מגיעה עם 24 מצבים המאפשרים כוונון והתאמה של הדחיסה. בסיס הגלגלים הארוך מהממוצע בדגם הדו מושבי מאפשר זוויות גישה בטוחות יותר בזמן טיפוס על סלעים. הרכב כבד ועם זאת תחושת הנהיגה תמיד מספקת. 

  בלמים של טירקס KRX 1000

  דיסקים הידראוליים גדולים, קליפרים דו בוכניים מלפנים וקליפים חד בוכניים מאחור מאפשרים בלימה ועצירה מעולה גם בתנאי שטח תלולים וסלעיים.

  צריכת דלק של קוואסאקי טירקס

  מיכל דלק בגודל 10.6 גלון מזינה את הקוואסקי. בבדיקה שנערכה המיכל איפשר נסיעה של 8 ק״מ במהירויות ובתנאי שטח שונים ועדיין נותרה כמות נכבדה של דלק במיכל.

  YouTube video

  נוחות ויעילות

  המושבים ברכב נוחים ומאפשרים כוונון מלא. הרכב מספק מקום רב לרגליים בעיקר לנוסעים גבוהים במיוחד וחגורות בטיחות בעלות 3 נקודות חגירה המאפשרות חגירה בהתאם לגובה הנוסע. ההגה והתצוגה האלקטרונית ניתנים להתאמה גם כן. בתא הנוסעים קיימים מקומות אחסון רבים כולל תא כפפות גדול ומקום אחסון נוסף מאחורי המושבים. מוט אחיזה ליד מושבי הנוסעים וחמישה מחזיקי כוסות, 4 מהם ממוקמים בין המושבים ואחד בדלת.

  גרירה ונשיאה

  ארגז המטען מרווח במיוחד בעל קיבולת נשיאה של 159 ק״ג והוא כולל עוגנים לקשירה של המטען בעזרת רצועות.

  אלקטרוניקה

  הדאשבורד הדיגיטלי ממוקם היטב ונוח לקריאה בזמן נסיעה. הוא כולל מד דלק דיגיטלי, מד מהירות, מד הילוכים ומצב נהיגה, שעון, מד טמפרטורת מים, נורות אזהרה ועוד. נורת אזהרה ומד טמפרטורה לתיבת ההילוכים הרציפה ניתן להוסיף כבונוס. 

  מפרט טכני

  נפח מנוע999 סמ"ק
  הספק מנוע112.6 כ״ס
  אורך130.1 אינץ'
  רוחב68.1 אינץ׳
  גובה75 אינץ׳
  מרחק מהקרקע14.4 אינץ׳
  מיכל דלק10.6 גלון
  קיבולת נשיאה159 ק״ג
  אלמוג קינן

  כותב המאמר: אלמוג קינן

  כחובב רכבים חשוב לי להביא את כל המידע על סוגי הדגמים השונים שישנם כיום בשוק. כמו כן הרבה מהרכבים באתר הם רכבי עבודה, ישנם הרבה סוגים של טרקטורי משא ורכבי שטח.

  דגמי רכב שטח מומלצים