דף הבית / קאן אם / מאבריק ספורט Max DPS

מאבריק ספורט Max DPS

  לקבלת הצעת מחיר והכוונה השאירו פרטים:


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש באתר.

  קאן אם מאבריק ספורט אינו מתיימר להיות הרכב הטוב ביותר עבור רכיבה בשטח מסויים, במקום זאת הוא פשוט בחירה מעולה לכל סוגי הנסיעות. רוחבו של 60 אינץ׳ מאפשר לו נסיעה נוחה בשבילי יערות ודיונות חול המרחק שלו מהקרקע מספק לחלוטין עבור נסיעה בסלעים. מנוע המפיק 100 כ״ס. הרכב מותאם לשלושה נוסעים.

  מנוע וביצועים

  רכב השטח Can-Am Maverick Sport Max DPS מגיע עם מנוע בנפח 976 סמ״ק ועם 100 כ״ס. זה כוח יותר ממספק עבור הרכב במצב בו ארבעת המושבים מלאים. תיבת הילוכים רציפה מאפשרת טווח הילוך נמוך, גבוה וכוללת בקרה אלקטרונית למצב ירידה מגבעה ובעל דיפרנציאל קדמי של נעילה אוטומטית.

  התמודדות בשטח

  ברחוב של 60 אינץ׳ המאבריק מתאים לשבילי יערות, דיונות, סלעים ובוץ. 30 ס״מ מרחק מהקרקע ו13 אינץ׳ של מערכת מתלים ובלמים עושים עבודה יוצאת דופן בבלימת זעזועים בתנאי שטח מחוספסים. למרות בסיס של 120 אינץ׳ המתאים לרכב ארבע מושבי, הרכב מסתובב יותר כמו רכב דו מושבי קצר יותר. הרכב מגיע סטנדרט עם מערכת היגוי כוח דינאמית, הנהיגה מרגישה קלה וזריזה.

  בלמים

  בלמי דיסקים בעובי 220 מ״מ עם קליפרים הידראוליים דו בוכניים מתאימים בדיוק למשקל ולביצועים של מאבריק ספורט Max.

  נוחות ויעילות

  נוחות ומרווח הם שם נרדף לרכבי הקאן קם, כך שבאגי מאבריק ספורט אינו יוצא דופן. יש מלא מקום עבור נהגים בגבהים ובמידות שונות. כל המושבים מצוידים בשלוש נקודות חגירה, הרכב מגיע עם מקומות אחסון רבים לצידי המושבים עבור הציוד האישי של הנוסעים, תא כפפות גדול ומחזיק כוסות לכל אחד מהנוסעים.

  נשיאה וגרירה

  ארגז המטען האחורי מוגבל לנשיאה של עד 136 ק״ג. לעומת זאת יכולות הגרירה של המאבריק מגיעות עד ל 680 ק״ג. מתאם גרירה באורך 2 אינץ׳ מגיע כסטנדרט.

  אלקטרוניקה

  המאבריק ספורט Max DPS מגיע עם צג דיגיטלי בגודל 4.5 אינץ׳הכולל מד מהירות, מד מרחק, מד דלק, הילוכים, מצב ספורט/אקו, חגורת בטיחות ומחווני 4×4, מחווני נעילה מלפנים ומאחור, שעון, מתח סוללה, טמפרטורת מנוע ועוד.

  מפרט טכני

  976976 סמ"ק
  הספק מנוע100 כ״ס
  אורך149 אינץ'
  רוחב60 אינץ׳
  גובה76.2 אינץ׳
  מרחק מהקרקע12 אינץ׳
  מיכל דלק10 גלון
  קיבולת נשיאה136 ק״ג
  קיבולת גרירה680 ק״ג
  אלמוג קינן

  כותב המאמר: אלמוג קינן

  כחובב רכבים חשוב לי להביא את כל המידע על סוגי הדגמים השונים שישנם כיום בשוק. כמו כן הרבה מהרכבים באתר הם רכבי עבודה, ישנם הרבה סוגים של טרקטורי משא ורכבי שטח.

  יצרני באגי וטקרטור משא פופולריים
  פולריס לוגו
  קוואסאקי לוגו
  קאן אם לוגו
  ג'ון דיר לוגו
  הונדה לוגו
  ימאהה לוגו