דף הבית / קאן אם / מאבריק X3 Max RS Turbo R

מאבריק X3 Max RS Turbo R

  לקבלת הצעת מחיר והכוונה השאירו פרטים:


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש באתר.

  אם תנאי השטח האופטימליים עבורכם הם דיונות חול ומדבר פתוח ואתם אוהבים לחלוק את הרכיבה עם חברים, ה- Can-Am Maverick X3 Max RS Turbo R בהחלט צריך להופיע בראש הרשימה שלכם. אל תתנו לגודל שלו להטעות אתכם, הרכב ברוחב של 72 אינץ׳ הבאגי מעוצב בדיוק ברוחב המרבי שתואם למערכת הבלמים והמתלים שלו. בסיס הגלגלים ארוך במיוחד ומוסיף יציבות. כל דגמי מאבריק  X3 Max מציעים ארבע מושבים בעלי נוחות מירבית. רכב השטח X3 Max RS Turbo R הוא הרחב והארוך ביותר בסדרה של קאן אם.

  דגמים נוספים

  אם יש באפשרותכם ללכת בגדול , המאבריק X3 Max X RS Turbo RR יספק לכם הרבה יותר מרק 195 כ״ס. הוא כולל בוכנות משודרגות עבור מנוע הטורבו בולמי זעזועים טובים יותר, ונעילה אוטומטית של הדיפרנציאל הקדמי עם מערכת בקרת משיכה בעלת ארבע מצבים. ל  RS Turbo RR בעל מסך דיגיטלי גדול יותר בגודל 7.6 אינץ׳ .

  מה שבטוח לא תצטערו על השדרוג של בולמי הזעזועים מאחר והוא מבצע התאמות אוטומטיות ומיידיות תוך כדי נסיעה בכל ארבעת הגלגלים, לשלוליות, לסלעים ולבורות אין כל סיכוי לעצור אותו.

  מנוע וביצועים

  כל דגמי RS בעלי נפח מנוע של 900 סמ״ק, טורבו, תלת צילינדר. ה X3 RS מפיק 172 כ״ס והוא מצויד בשני מצבי נהיגה, דו גלגלי ו4×4. ל The X3 X RS Turbo RR יש טורבו גדול יותר המפיק 195 כ״ס. כל מצבי הנהיגה מספקים כוח לגלגלים באמצעות תיבת הילוכים רציפה בעלת טווח הילוכים גבוה ונמוך. 

  התמודדות בשטח

  המערכת מציעה 22 אינץ׳ של מתלים ובלמים, 15.5 אינץ׳ של מרחק מהקרקע ו 135 אינץ׳ של רוחב בסיס גלגלים. כל הנתונים האלה מספקים התמודדות מושלמת עם תנאי שטח מאתגרים במיוחד.

  בלמים

  כוח הבלימה הוא מעולה, עם דיסקים כפולים בגודל 262 מ"מ מלפנים, דיסקים מאווררים ברוחב 248 מ"מ מאחור, וקליפרים דו בוכניים מלפנים ומאחור. גם בבדיקה של צמיגים כבדים וגדולים יותר כוח הבלימה נותר מעולה.

  נוחות ויעילות

  כל ארבעת המושבים מתכוונינים ומשדרגים מראה יוקרתי של רכב מירוץ. חגורת כתפיים ומותניים מגיעה כסטנדרט. בדגם המשודרג RS Turbo RR קיימת חגורת בטיחות בעלת ארבע נקודות חגירה המאפשרת התאמה מדויקת למידות הנהג. לוח הבקרה נגיש ופשוט לקריאה, כך גם הכניסה והיציאה מהרכב נוחים וקלים.

  גרירה ונשיאה

  לרכב השטח קיבולת נשיאה של 90 ק״ג ושטח אחסון מספק בתא הנוסעים אך מחזיקי הכוסות אינם עמוקים מספיק. במקרה של נהיגה אגרסיבית מומלץ להחזיק בקבוקי מים במקום האחסון שמתחת למושב.

  .

  אלקטרוניקה

  צג דיגיטלי של 4.5 אינץ׳ הכולל מד מהירות, מד מרחק, שעון, מד דלק, הילוכים, מחוון 4×4, מחווני נעילת דיפרנציאל מלפנים ומאחור, מתח סוללה, טמפרטורת מנוע ועוד. שקע DC ממוקם בקונסולה המרכזית. Can-Am מגיעה גם כסטנדרט עם מערכת אבטחה בעלת קודן דיגיטלי.

  מפרט טכני

  נפח מנוע900 סמ"ק
  הספק מנוע172 / 195 כ״ס
  אורך164 אינץ'
  רוחב72.4 אינץ׳
  גובה68.5 אינץ׳
  מרחק מהקרקע15.5 אינץ׳
  מיכל דלק10.5 גלון
  קיבולת נשיאה90 ק״ג
  אלמוג קינן

  כותב המאמר: אלמוג קינן

  כחובב רכבים חשוב לי להביא את כל המידע על סוגי הדגמים השונים שישנם כיום בשוק. כמו כן הרבה מהרכבים באתר הם רכבי עבודה, ישנם הרבה סוגים של טרקטורי משא ורכבי שטח.

  יצרני באגי וטקרטור משא פופולריים
  פולריס לוגו
  קוואסאקי לוגו
  קאן אם לוגו
  ג'ון דיר לוגו
  הונדה לוגו
  ימאהה לוגו