מאבריק X3 Max XRS טורבו RR 200 עם 4 מקומות

ליצירת קשר לחצו כאן:

אם תנאי השטח האופטימליים עבורכם הם דיונות חול ומדבר פתוח ואתם אוהבים לחלוק את הרכיבה עם חברים, ה- Can-Am Maverick X3 Max XRS Turbo RR בהחלט צריך להופיע בראש הרשימה שלכם.

אל תתנו לגודל שלו להטעות אתכם, הרכב ברוחב של 72 אינץ׳ הבאגי מעוצב בדיוק ברוחב המרבי שתואם למערכת הבלמים והמתלים שלו. בסיס הגלגלים ארוך במיוחד ומוסיף יציבות. כל דגמי מאבריק X3 Max מציעים ארבעה מקומות ישיבה בעלי נוחות מירבית. רכב השטח מאבריק X3 Max XRS טורבו RR הוא הרחב והארוך ביותר בסדרה של קאן אם.

מחיר של קאם אם מאבריק X3 Max XRS טורבו RR

המחיר של קאן אם מאבריק X3 Max XRS טורבו RR 200 עם 4 מקומות ישיבה הוא 238,950 ש"ח. המחיר כולל מע"מ והוא לפי בדיקות שעשיתי בעת ביצוע המחקר.

מחיר של קאם אם מאבריק X3 Max XRS טורבו RR Smart Shox

המחיר של קאן אם מאבריק X3 Max XRS טורבו RR 200 עם מערכת מתלים אקטיבית ו- 4 מקומות ישיבה הוא 249,950 ש"ח. המחיר כולל מע"מ והוא לפי בדיקות שעשיתי בעת ביצוע המחקר. המחיר מתייחס לכלי חדש, במידה ואתם מחפשים רכב שטח יד 2 ניתן גם למצוא מחירים זולים יותר.

דגמים נוספים

אם יש באפשרותכם ללכת בגדול, המאבריק X3 Max X RS Turbo RR יספק לכם הרבה יותר מרק 195 כ״ס. הוא כולל בוכנות משודרגות עבור מנוע הטורבו בולמי זעזועים טובים יותר, ונעילה אוטומטית של הדיפרנציאל הקדמי עם מערכת בקרת משיכה בעלת ארבע מצבים. ל  RS Turbo RR בעל מסך דיגיטלי גדול יותר בגודל 7.6 אינץ׳ .

מה שבטוח לא תצטערו על השדרוג של בולמי הזעזועים מאחר והוא מבצע התאמות אוטומטיות ומיידיות תוך כדי נסיעה בכל ארבעת הגלגלים, לשלוליות, לסלעים ולבורות אין כל סיכוי לעצור אותו.

מנוע וביצועים של קאן אם מאבריק X3 Max XRS טורבו

YouTube video

כל דגמי RS בעלי נפח מנוע של 900 סמ״ק, טורבו, תלת צילינדר. ה X3 RS מפיק 172 כ״ס והוא מצויד בשני מצבי נהיגה, דו גלגלי ו4×4. למאבריק X3 Max XRS טורבו RR יש טורבו גדול יותר המפיק 195 כ״ס. כל מצבי הנהיגה מספקים כוח לגלגלים באמצעות תיבת הילוכים רציפה בעלת טווח הילוכים גבוה ונמוך. 

התמודדות בשטח

המערכת מציעה 22 אינץ׳ של מתלים ובלמים, 15.5 אינץ׳ של מרחק מהקרקע ו 135 אינץ׳ של רוחב בסיס גלגלים. כל הנתונים האלה מספקים התמודדות מושלמת עם תנאי שטח מאתגרים במיוחד.

בלמים

כוח הבלימה של מאבריק X3 Max XRS טורבו הוא מעולה, עם דיסקים כפולים בגודל 262 מ"מ מלפנים, דיסקים מאווררים ברוחב 248 מ"מ מאחור, וקליפרים דו בוכניים מלפנים ומאחור. גם בבדיקה של צמיגים כבדים וגדולים יותר כוח הבלימה נותר מעולה.

נוחות ויעילות

כל ארבעת המושבים מתכוונינים ומשדרגים מראה יוקרתי של רכב מירוץ. חגורת כתפיים ומותניים מגיעה כסטנדרט. בדגם המשודרג RS Turbo RR קיימת חגורת בטיחות בעלת ארבע נקודות חגירה המאפשרת התאמה מדויקת למידות הנהג. לוח הבקרה נגיש ופשוט לקריאה, כך גם הכניסה והיציאה מהרכב נוחים וקלים.

גרירה ונשיאה של ה- X3 Max XRS טורבו RR

לרכב השטח קיבולת נשיאה של 90 ק״ג ושטח אחסון מספק בתא הנוסעים אך מחזיקי הכוסות אינם עמוקים מספיק. במקרה של נהיגה אגרסיבית מומלץ להחזיק בקבוקי מים במקום האחסון שמתחת למושב.

.

אלקטרוניקה

צג דיגיטלי של 4.5 אינץ׳ הכולל מד מהירות, מד מרחק, שעון, מד דלק, הילוכים, מחוון 4×4, מחווני נעילת דיפרנציאל מלפנים ומאחור, מתח סוללה, טמפרטורת מנוע ועוד. שקע DC ממוקם בקונסולה המרכזית. Can-Am מגיעה גם כסטנדרט עם מערכת אבטחה בעלת קודן דיגיטלי.

מפרט טכני

נפח מנוע900 סמ"ק
הספק מנוע172 / 195 כ״ס
אורך164 אינץ'
רוחב72.4 אינץ׳
גובה68.5 אינץ׳
מרחק מהקרקע15.5 אינץ׳
מיכל דלק10.5 גלון
קיבולת נשיאה90 ק״ג
אלמוג קינן

כותב המאמר: אלמוג קינן

כחובב רכבים חשוב לי להביא את כל המידע על סוגי הדגמים השונים שישנם כיום בשוק. כמו כן הרבה מהרכבים באתר הם רכבי עבודה, ישנם הרבה סוגים של טרקטורי משא ורכבי שטח.

דגמי רכב שטח מומלצים