מאבריק X3 X MR Turbo RR

ליצירת קשר לחצו כאן:

רכב שטח קאן אם מאבריק X3 X MR Turbo RR מגיע בדגמי 64 אינץ' ו- 72 אינץ' והם מיועדים מקסימום לארבעה נוסעים. כל אחד מהם מתוכנן לביצועים מדהימים בנסיעה על שבילים בוציים ורטובים בעזרת צמיגי ITP Cryptid פתוחים בגובה של 30 אינץ'. דגמי ה-MR כוללים את השלדה ואת מערכת ההנעה המתקדמת ביותר של Can-Am. ובנוסף הם גם מציעים כמה שדרוגים נוספים כמו חצאי דלתות, שנורקלים מורחבים, כננת ותכונות הגנה וחילוץ נוספות.

YouTube video

מנוע וביצועים של קאן אם Maverick X3 טורבו

כל דגמי MR משתמשים במנוע טורבו בנפח 900 סמ"ק עם צילינדר משולש המפיק 200 כ"ס. ה-PDrive וה-QRS-X CVT של Can-Am אחראים על העברת כוח אל הסרנים. כל מערכת ההנעה נהנית ממבנה שנורקל מורחב העזור למנוע לנשום אוויר נקי ללא לחות. מערכת Smart-Lok מותקנת בכל הדגמים כדי להבטיח אחיזה מקסימלית בקרקע בדיוק כאשר אתם זקוקים לה.

התמודדות בשטח של קאן אם מאבריק X3

דגמי ה-MR ברוחב 64 אינץ' מציעים את אורך המתלים הקצר ביותר מבין דגמי ה- Maverick X3. הדגמים האחרים מקבלים מתלים באורך מרשים של 22 אינץ'. ההתמודדות בשטח היא טובה מאוד הודות לבולמי הזעזועים של  Fox 2.5 Podium QS3 בעלי איכות גבוהה עם שיכוך ושליטה מלמטה. נסיעה בשטחים קשים תהיה קשה וגסה יותר בעקבות צמיגי הבוץ ITP Cryptid. מומלץ להיצמד לשטחים רטובים ורכים המותאמים לצמיגים. 

בלמים

דיסקים גדולים מאווררים בגודל 262 מ״מ עטופים בקליפרים הידראוליים דו בוכניים מלפנים.. מאחור דיסקים מעט קטנים יותר בגודל 248 מ״מ עם אותם קליפרים הידראוליים דו בוכניים. ביצועי הבלימה חזקים ושומרים על יציבות גם בקרקע בוצית.

YouTube video

נוחות ויעילות

זהו רכב שטח בעל חלל פנימי סטנדרטי של Maverick X3 נמצא גם בדגמי ה-MR. המושבים וההגה ניתנים לכוונון והתאמה כדי לשמור על ארגונומיה מושלמת. הראות טובה גם בתנוחת ישיבה נמוכה ומכסה המנוע צר. בנוסף קיימת מערכת חיבור מהיר של Can-Am LinQ. כמו כן קיים גם תא כפפות, קונסולה מרכזית וכמה מחזיקי כוסות. ה-MR כולל חצאי דלתות אך אינו כולל גג.

נשיאה וגרירה

אזור המטען האחורי מסוגל לשאת משקל של 90 ק״ג בדגם הדו מושבי, בדגם הארבע מושבים קיבולת הנסיעה היא 68 ק״ג. בשני הדגמים קיימת מערכת נעילה מהירה של LinQ. 

אלקטרוניקה ותוספות

תצוגה דיגיטלית בגודל 7.5 אינץ' יושבת מול ההגה ומאפשרת לנהג לעקוב אחר מדדי רכב שונים. מד מהירות, מד מרחק, שעון, דלק, מצב הילוכים, מצבי ספורט ואקו, חגורת בטיחות וכפתור 4×4, נעילת דיפרנציאל קדמי ואחורי, מתח סוללה, טמפרטורת מנוע ועוד. תאורת LED מלאה בכל רכב, מונעת על ידי מערכת הצתה חזקה של 850 וואט המציע שפע כוח לאביזרי חשמל נוספים.

YouTube video

מפרט טכני של רכב שטח קאן אם מאבריק

נפח מנוע900 סמ"ק
כ״ס200
אורך133 אינץ' (64), 132.3 אינץ׳ (72)
רוחב66.7 אינץ' (64), 74.2 אינץ׳ (72)
גובה66 אינץ' (64), 68 אינץ׳ (72)
מרחק מהקרקע14 אינץ׳ (64), 16 אינץ׳ (72)
מיכל דלק10.5 גלון
קיבולת נשיאה90
אלמוג קינן

כותב המאמר: אלמוג קינן

כחובב רכבים חשוב לי להביא את כל המידע על סוגי הדגמים השונים שישנם כיום בשוק. כמו כן הרבה מהרכבים באתר הם רכבי עבודה, ישנם הרבה סוגים של טרקטורי משא ורכבי שטח.

דגמי רכב שטח מומלצים