גייטור XUV835M

ליצירת קשר לחצו כאן:

John Deere Gator XUV835R הוא טרקטור משא בעל מנוע בנזין תלת צילינדר בנפח 812 סמ״ק ועם 54 כ״ס. אומנם על פי הנתונים נשמע שהמנוע של הרכב חלש יחסית לרכבי השירות הקיימים בשוק, אך חשוב לציין את יכולות הגרירה שלו של 907 ק״ג וקיבולת נשיאה של  453 ק״ג, שזה הרבה יותר ממה שרוב הקרוסאוברים יכולים להתפאר.

מערכת המתלים והבלמים של גייטור XUV835M עצמאית לחלוטין. עם זרועות כפולות וסלילי בולמים מתכווננים בכל ארבעת הפינות. החלק האחורי מצויד בנוגד נדנוד. מערכת הבלמים והמתלים הקדמית מגיעה ל7.9 אינץ׳ בעוד המערכת האחורית מגיעה ל- 9.1 אינץ׳.

YouTube video

למרות העיצוב הכיפי והספורטיבי הרכב מותאם במיוחד לביצוע עבודות שונות. אפשרות נעילה של הדיפרנציאל האחורי, דיפרנציאל קדמי עם החלקה מוגבלת וארגן מטען הידראולי יוצרים רכב מושלם לנסיעה ועבודה בשטחים סבוכים, לצורכי דייג, צייד. אנשים המעוניינים לבצע עבודות חקלאיות במהלך השבוע ובסופי השבוע לצאת לקמפינג בטבע. 

המנוע של הגייטור עוצמתי במידה מספקת עבור השימושים בו, במצב נהיגה דו גלגלי הרכב מאפשר לחלק האחורי להיזרק מעט, במצב נהיגה 4×4 מאפשר נהיגה קלה ונוחה במיוחד. הדיפרנציאל האחורי מופעל ישירות מלוח הבקרה. עבור נסיעה בגבעות תלולות במיוחד קיימת אפשרות נסיעה בטווח הילוכים נמוך המאפשר לרכב לטפס בקלות ומאריך את חיי רצועת התיבת ההילוכים האוטומטית.

מערכת ההיגוי האלקטרונית הופכת את הנהיגה למהנה במיוחד, החלפת הילוכים חלקה ונוחה ותצוגה דיגיטלית המציגה את כל הנתונים החשובים שצריך לדעת.

טרקטור משא John Deere Gator XUV835R הוא רכב המשלב הנאה ויעילות עבודה מירבית.

אלמוג קינן

כותב המאמר: אלמוג קינן

כחובב רכבים חשוב לי להביא את כל המידע על סוגי הדגמים השונים שישנם כיום בשוק. כמו כן הרבה מהרכבים באתר הם רכבי עבודה, ישנם הרבה סוגים של טרקטורי משא ורכבי שטח.

דגמי טרקטור משא מומלצים