מיול 600 SX

  להצעת מחיר והכוונה השאירו פרטים או התקשרו:
  053-633-2700


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  מיול 600 SX מייצג את רף הכניסה של קוואסאקי לקטגוריית רכבי השירות וטרקטורי המשא. זהו כלי קטן יחסית עם יכולות צנועות יותר. קוואסאקי טוענים כי ארגז המטען של הרכב זהה לארגז של טנדר בגודל מלא. בנוסף למשקלו היחסית קל יש יתרון כשמדובר על נסיעה בשבילים. המיול 600 הוא טרקטור משא בעל הנעה 2×4.

  דגמים נוספים של מיול SX

  הדגם הבסיסי ביותר מאפשר נסיעה של הגלגלים האחוריים בלבד, צמיגים בגודל 22 אינץ׳ כאשר עולים בדגמים בהדרגה מתווספת אופציית ה 4×4 ובחירה בין מצב נהיגה דו גלגלי לארבע גלגלי עם נעילה דיפרנציאלית אחורית, תיבת הילוכים רציפה וצמיגים בגודל 24 אינץ׳. משם ככל שעולים ברמת הדגמים משתדרגת רמת הנוחות של הנסיעה ושל העבודה. צמיגים בגודל 26 אינץ׳, וו גרירה, פנסי לד, גלגלי אלומיניום, גרפיקות מיוחדות וכיסוי גג.

  מנוע וביצועים של מיול 600

  YouTube video

  דגמי הבסיס של מיול 600 SX בעלי מנוע 4 פעימות בנפח 401 סמ״ק, הכוח נשלח לגלגלים האחוריים דרך תיבת הילוכים רציפה בעלת טווח הילוכים גבוה, ניוטרל ורוורס. אל תצפו למהירות גבוהה או יכולות גרירה מרשימות. אף אחד מדגמי המיול  SX אינו כולל בלימת מנוע.

  כל הדגמים מעל הבסיס משודרגים להזרקת דלק אך גם הם אינם מהירים. הדגמים המשודרגים מתאימים במיוחד לעבודה בשטחים בגבהים ובתנאי אקלים משתנים. לכל הדגמים האלה תיבת הילוכים רציפה בעלת טווח הילוכים גבוה, נמוך, ניוטרל ורוורס. הכוח נשלח לכל ארבעת הגלגלים. בנוסף מתאפשרת בחירה בין מצב נהיגה דו גלגלי למצב  4×4 ומנעול דיפרנציאלי אחורי בעל מצב כפול.

  התמודדות בשטח של מיול 600

  שטח אינו הצד החזק של המיול, משקלו הקל יעזור לו לעבור דרך עיקולים אך זהו לא רכב לביצועי שטח. מערכת הבולמים הקדמית והאחורית מגיעות רק עד ל- 3.1 אינץ׳ ומבוססות על זרועות מתנדנדות הידועות כטכנולוגיה ישנה אך מוכרת ואמינה. הגה כוח אינו כלול בסטנדרט.

  בלמים

  כל הדגמים בעלי בלמי תוף קדמיים ואחוריים.

  נוחות ויעילות

  כניסה ויציאה נוחה לרכב הן הצד החזק של מיול SX, המושבים מאפשרים ישיבה נוחה וזקופה. למיול ארגז מטען פלדה בעל טקסטורה.

  נשיאה וגרירה

  טרקטור משא Mule 600 SX בעל קיבולת נשיאה של 181 ק״ג ובעל קיבולת גרירה של 498 ק״ג. קיבולת נשיאה כללית עומדת על בין 400- 420 ק״ג תלוי בדגם.

  אלקטרוניקה

  האלקטרוניקה ב- Mule 600 SX מוגבלת. על לוח הבקרה מוצג מפלס הדלק, שעון, נורת שמן ונורת בלם חנייה בדגמים משודרגים קיים גם כפתור צופר.

  מפרט טכני של מיול 600 SX

  נפח מנוע401 סמ"ק
  אורך106.7 אינץ'
  רוחב52.6 אינץ׳
  גובה70.1- 75 אינץ׳ (תלוי דגם)
  מרחק מהקרקע6.1- 8.1 אינץ׳ (תלוי דגם)
  מיכל דלק4.3 גלון
  קיבולת נשיאה181 ק״ג
  קיבולת גרירה498 ק״ג
  אלמוג קינן

  כותב המאמר: אלמוג קינן

  כחובב רכבים חשוב לי להביא את כל המידע על סוגי הדגמים השונים שישנם כיום בשוק. כמו כן הרבה מהרכבים באתר הם רכבי עבודה, ישנם הרבה סוגים של טרקטורי משא ורכבי שטח.

  דגמי טרקטור משא מומלצים