מיול SX

  לקבלת הצעת מחיר והכוונה השאירו פרטים:


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש באתר.

  המיול SX מייצג את הכניסה של קוואסאקי לקטגוריית רכבי השירות וטרקטורי המשא. זהו טרקטור קטן יחסית עם יכולות צנועות. קוואסאקי טוענים כי ארגז המטען של הרכב זהה לארגז של טנדר בגודל מלא. בנוסף למשקלו היחסית קל יש יתרון כשמדובר על נסיעה בשבילים.

  דגמים נוספים

  הדגם הבסיסי ביותר מאפשר נסיעה של הגלגלים האחוריים בלבד, צמיגים בגודל 22 אינץ׳ כאשר עולים בדגמים בהדרגה מתווספת אופציית ה 4×4 ובחירה בין מצב נהיגה דו גלגלי לארבע גלגלי עם נעילה דיפרנציאלית אחורית, תיבת הילוכים רציפה וצמיגים בגודל 24 אינץ׳. משם ככל שעולים ברמת הדגמים משתדרגת רמת הנוחות של הנסיעה ושל העבודה. צמיגים בגודל 26 אינץ׳, וו גרירה, פנסי לד, גלגלי אלומיניום, גרפיקות מיוחדות וכיסוי גג.

  מנוע וביצועים

  דגמי הבסיס של מיול SX בעלי מנוע 4 פעימות בנפח 401 סמ״ק, הכוח נשלח לגלגלים האחוריים דרך תיבת הילוכים רציפה בעלת טווח הילוכים גבוה, ניוטרל ורוורס. אל תצפו למהירות גבוהה או יכולות גרירה מרשימות. אף אחד מדגמי המיול  SX אינו כולל בלימת מנוע.

  כל הדגמים מעל הבסיס משודרגים להזרקת דלק אך גם הם אינם מהירים. הדגמים המשודרגים מתאימים במיוחד לעבודה בשטחים בגבהים ובתנאי אקלים משתנים. לכל הדגמים האלה תיבת הילוכים רציפה בעלת טווח הילוכים גבוה, נמוך, ניוטרל ורוורס. הכוח נשלח לכל ארבעת הגלגלים. בנוסף מתאפשרת בחירה בין מצב נהיגה דו גלגלי למצב  4×4 ומנעול דיפרנציאלי אחורי בעל מצב כפול.

  התמודדות בשטח

  שטח אינו הצד החזק של המיול, משקלו הקל יעזור לו לעבור דרך עיקולים אך זהו לא רכב לביצועי שטח. מערכת הבולמים הקדמית והאחורית מגיעות רק עד ל- 3.1 אינץ׳ ומבוססות על זרועות מתנדנדות הידועות כטכנולוגיה ישנה אך מוכרת ואמינה. הגה כוח אינו כלול בסטנדרט.

  בלמים

  כל הדגמים בעלי בלמי תוף קדמיים ואחוריים

  נוחות ויעילות

  כניסה ויציאה נוחה לרכב הן הצד החזק של מיול SX, המושבים מאפשרים ישיבה נוחה וזקופה.

  למיול ארגז מטען פלדה בעל טקסטורה.

  נשיאה וגרירה

  טרקטור משא Mule SX בעל קיבולת נשיאה של 181 ק״ג ובעל קיבולת גרירה של 498 ק״ג. קיבולת נשיאה כללית עומדת על בין 400- 420 ק״ג תלוי בדגם.

  אלקטרוניקה

  האלקטרוניקה ב Mule SX מוגבלת. על לוח הבקרה מוצג מפלס הדלק, שעון, נורת שמן ונורת בלם חנייה בדגמים משודרגים קיים גם כפתור צופר.

  מפרט טכני

  נפח מנוע401 סמ"ק
  אורך106.7 אינץ'
  רוחב52.6 אינץ׳
  גובה70.1- 75 אינץ׳ (תלוי דגם)
  מרחק מהקרקע6.1- 8.1 אינץ׳ (תלוי דגם)
  מיכל דלק4.3 גלון
  קיבולת נשיאה181 ק״ג
  קיבולת גרירה498 ק״ג
  אלמוג קינן

  כותב המאמר: אלמוג קינן

  כחובב רכבים חשוב לי להביא את כל המידע על סוגי הדגמים השונים שישנם כיום בשוק. כמו כן הרבה מהרכבים באתר הם רכבי עבודה, ישנם הרבה סוגים של טרקטורי משא ורכבי שטח.

  יצרני באגי וטקרטור משא פופולריים
  פולריס לוגו
  קוואסאקי לוגו
  קאן אם לוגו
  ג'ון דיר לוגו
  הונדה לוגו
  ימאהה לוגו