מיול פרו דיזל DX

  להצעת מחיר והכוונה השאירו פרטים או התקשרו:
  053-633-2700


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  מיול פרו דיזל DX הוא טרקטור משא המציע ביצועים מצוינים ועמידות גבוהה, וכל זה בעלות נמוכה יחסית. הרכב בעל מומנט גבוהה ומצליח לספק את העבודה גם במהירויות נמוכות. בזכות תיבת ההילוכים CVT ומצב נהיגה 4X4 המופעל על ידי לחיצת כפתור פשוטה, הטרקטור משא ישא אתכם, נוסעים נוספים ומטען וציוד עבודה תוך כדי שהוא שומר על צריכת דלק נמוכה.

  מנוע וביצועים של Mule פרו דיזל

  כל דגמי מיול Pro DX מצויידים באותו מנוע דיזל בעל שלושה צילינדרים. המומנט הגבוהה הופך אותו לסוס עבודה שאינו מתאמץ. עומסים כבדים אינם מלחיצים את מיול Pro-DX, המנוע שלו עובד בצורה חלקה הודות לתיבת ההילוכים הרציפה והמצוינת של קוואסאקי. למרות שהמיול דיזל הוא אינו ספורטיבי כלל וגם לא היה אמור להיות. קוואסאקי מייצרים דגמי Mule המספקים ביצועים מרשימים לא פחות מדגמי ספורט שונים.

  YouTube video

  התמודדות בשטח של מיול פרו

  השלדה של מיול פרו DX אף עולה על ביצועי המנוע שלו, בביצועים שלו קיימת הרגשת גאונות של ממש. בהשוואה לטרקטורים אחרים, המיול מציע נסיעה מפוארת עם רדיוס סיבוב קטן ומאורגן יותר. הגודל של ה-Mule מושלם עבור ביצוע עבודות בכבישים צרים או באזורים בהם תנאי השטח קשים מדי עבור טנדר.

  בלמים של טרקטור משא מיול דיזל

  למיול בלמים גדולים, קליפרים הידראוליים עם שתי בוכנות מלפנים הנצמדים לדיסקים גדולים בגודל של 212 מ"מ. בבלמים האחוריים קוואסאקי משתמשים בקליפרים קטנים יותר בעלי בוכנה אחת. מותקן גם בלם חניה מכני נפרד.

  אלקטרוניקה ותוספות

  כל דגמי Mule Pro-DX בעלי שלושה מושבים מגיעים מצוידים בהגה כוח, ומוצעים ברמת גימור אחת. דגמי ה-Pro-DXT מותאמים לשישה נוסעים עם תכונת ה-Trans Cab זמינים עם או בלי הגה כוח חשמלי (EPS). כרכב המיועד לצרכי עבודה ה-Mule Pro-DX לא מגיע עם הרבה תוספות, הוא כולל דברים כמו מערכת שמע, תנור חימום ואפשרות להוספת אביזרים נוספים בתשלום. 

  YouTube video

  נוחות ויעילות

  דגמי קוואסאקי מיול בדרך כלל נוחים מאוד, גרסת הדיזל של Mule Pro אינה יוצאת דופן. מתלים איכותיים ומושבים עבים ומרופדים מספקים נסיעה איכותית במיוחד, ה Mule Pro-DX קל מאוד לשימוש בין אם אתם נהגים חדשים או ותיקים. המנוע מאפשר התנעה קרה קלה יותר, עם נורית אזהרה בלוח אשר מיידעת מתי הרכב מוכן להתחיל בנסיעה. 

  נשיאה וגרירה

  קיבולת הנשיאה היא אחת היתרונות הבולטים של המיול, עם ארגז מטען רחב במיוחד ברוחב של 130 ס״מ ואורך של 135 ס״מ ובגובה של 30 ס״מ, המיול DX מסוגל לשאת עד 453 ק״ג בארגז ומשקל כולל של 717 ק״ג . קיבולת הגרירה של הטרקטור משא היא עד משקל של 907 ק״ג. לדגמי מיול DXT יש קיבולת נשיאה בארגז נמוכה יותר, והיא עומדת על 158 ק״ג, כאשר המושבים האחוריים נמצאים בשימוש מאחר והדגם הזה משתמש בבולמי זעזועים מסוג אחר.

  מפרט טכני של מיול פרו דיזל

  נפח מנוע993 סמ"ק
  אורך133.3 אינץ'
  רוחב64 אינץ׳
  גובה77.4 אינץ׳
  מרחק מהקרקע10.4 אינץ׳
  מיכל דלק7.9 גלון
  קיבולת נשיאה453 ק״ג
  קיבולת גרירה907 ק״ג
  אלמוג קינן

  כותב המאמר: אלמוג קינן

  כחובב רכבים חשוב לי להביא את כל המידע על סוגי הדגמים השונים שישנם כיום בשוק. כמו כן הרבה מהרכבים באתר הם רכבי עבודה, ישנם הרבה סוגים של טרקטורי משא ורכבי שטח.

  דגמי טרקטור משא מומלצים