דף הבית / פולריס / ריינג'ר 1000

ריינג'ר 1000

  לקבלת הצעת מחיר והכוונה השאירו פרטים:


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש באתר.

  לא ניתן להכריז על הדגם הזה כמלך הריינג׳רים, אך הוא בהחלט לא רחוק מזה. עם 999 סמ״ק , 61 כ״ס ומצלמה עליונה כפולה, הכלי בעל קיבולת נשיאה מרשימה של 453 ק״ג וקיבולת גרירה של 1134 ק״ג. כלומר הוא בהחלט בנוי להתמודד עם כל משימה. 

  אך המומנטום נעצר בכל הקשור לחשמל, הרכב עושה יותר שרירים ממה שבאמת קיים בשטח. הרכב בעל 3 מושבים שמאכלים 3 מבוגרים בצורה נוחה, קיימים מקומות אחסון מתוחכמים שמקלים על העבודה. קיימים אפשרות מוצרים נלווים רבים וחבילות שונות שיתאימו לכל צורך, כך שללא ספק הפולריס ריינג׳ר 1000 יספק את הצרכים שלכם.

  דגמים של פולריס ריינג'ר 1000

  הזרקור כאן הוא דווקא על ריינג'ר 1000 פרימיום. שדרוג הדגם הבסיסי מקנה לרכב יותר מרק צבע יפה, אלא הוא כולל הגה כח אלקטרוני, פגוש פלדה גדול עם מנוף מובנה, מושבים מצופים שכבת קצף עבה וריפוד איכותי יותר וגלגלים משודרגים עשויים אלומיניום בגודל 12 אינץ׳ והם מכוסים בצמיגים בגודל 26 אינץ׳. כלומר, הצמיגים של הריינג׳ר זוכים בקוטר נוסף על פני הצמיגים הסטנדרטיים ובכך גם מאפשרים מרחק של 12.5 אינץ׳ מהאדמה.

  מנוע וביצועים

  המנוע בגודל 999 סמ״ק ובעל 61 כ״ס שמניע את כל ארבעת הגלגלים באמצעות תיבת הילוכים בעלת 5 הילוכים (הילוך גבוה, נמוך, ניוטרל וחנייה). כמו הדגמים האחרים, ריינג'ר 1000 בעל מערכת הנעה לכל הגלגלים, ניתן לבחור הנעה דו גלגלית ובמצב דשא, אשר פותח גם את הדיפרנציאל האחורי ומאפשר לשמור מפני פגיעה על הדשא ועל השדות החקלאים.

  התמודדות בשטח

  פולריס ריינג'ר 1000 מתמודד היטב בשטח בעזרת מערכת המתלים והבלמים שלו. מתלים כפולים שנמצאים מלפנים ומאחור מספקים גמישות ובלימת זעזועים טובה . 

  בלמים

  בעזרת בלמי דיסק הידראוליים עם בוכנות כפולות, הרכב לא מתקשה בבלימה מהירה גם בזמן נשיאה או גרירה של משקל כבד.

  נוחות ויעילות

  אל תצפו מהריינג׳ר 1000 להדהים אתכם עם נוחות, גם גג אינו מגיע כסטנדרט עם הרכב והמושבים גם כן לא מפנקים במיוחד. האחסון החכם מפצה על כל אותם חסרונות, כמו מושב הנוסעים שמתקפל ומאפשר שטח אחסון נוסף והארגז האחורי שפועל על גז ומאפשר העברה ופריקה נוחה וקלה של מטען. מתקני כוסות רבים, תא כפפות מרווח ושטחי אחסון נוספים שמסתכמים בנפח אחסון פנימי של 70 ליטר.

  מטען וגרירה

  הרכב מאפשר נשיאה של מטען עד 453 ק״ג וגרירה של 1134 ק״ג.

  אלקטרוניקה

  הרכב לא מציע הרבה מבחינה אלקטרונית, אך תא הנוסעים מגיע עם עמדת טעינה לסוללה. כל שעליכם לעשות הוא לחבר את הסוללה והמכונה מוכנה לצאת לדרך.

  מפרט טכני

  נפח מנוע999 סמ"ק
  הספק מנוע61 כוח סוס
  אורך120 אינץ'
  רוחב62.5 אינץ׳
  גובה76 אינץ׳
  מרחק מהקרקע12 אינץ׳
  מיכל דלק11.4 גלון
  קיבולת נשיאה453 ק״ג
  קיבולת גרירה1,134 ק״ג
  אלמוג קינן

  כותב המאמר: אלמוג קינן

  כחובב רכבים חשוב לי להביא את כל המידע על סוגי הדגמים השונים שישנם כיום בשוק. כמו כן הרבה מהרכבים באתר הם רכבי עבודה, ישנם הרבה סוגים של טרקטורי משא ורכבי שטח.

  יצרני באגי וטקרטור משא פופולריים
  פולריס לוגו
  קוואסאקי לוגו
  קאן אם לוגו
  ג'ון דיר לוגו
  הונדה לוגו
  ימאהה לוגו