גייטור Gator

ליצירת קשר לחצו כאן:

ג׳ון דיר שדרגו את ליין רכבי טרקטורי המשא וכללו בו אופציות ותכונות פיקוד נוחות וקלות יותר הדומות לתכונותיו של רכב רגיל. כאשר מתיישבים מאחורי ההגה של הגייטור הדבר הראשון ששמים אליו לב הוא ארסנל הכלים החדש. הגייטור מגיע עם יותר נתונים מבעבר הכוללים הילוכים, מד דלק, נעילת דיפרנציאל, סל״ד ועוד.

בנוסף לכך בוצע עדכון של ידית העברת ההילוכים, כעת עם הילוך פארקינג משולב ומעברים חלקים יותר מאפשרים תחושה קלה ונוחה יותר. הדגמים המשודרגים כוללים גם אפשרות נהיגה 4×4 המופעל באמצעות מתג המותקן על הדשבורד. מערכת הגה הכוח גם כן עברה שיפורים כדי לספק היגוי חלק יותר ושליטה טובה יותר בכל סוגי השטח.

YouTube video

רכבי ה- John Deere Gator ורסטיליים במיוחד, ומציעים מעל 100 תוספות שונות הכוללות: מחרשות שלג, כננות, מרססים, גגות, שמשות ועוד. הגייטור מגיע בסדרת העבודה בגודל בינוני ובגודל מלא. 

יכולת הנשיאה של הטרקטור משא היא 226 ק״ג והוא יכול לגרור עד 907 ק״ג. ניתן לבחור בין גייטור דו מושבי ל-4 מושבי, יכול להיות מצוייד בהנעה דו גלגלית או ארבע גלגלית ולהכיל עד 6 צמיגים.

אמנם הגייטור הוא אינו טרקטור משא טיפוסי בעל ביצועים גבוהים, אבל העדכונים החדשים בהחלט מרגשים במיוחד והם הופכים אותו לגייטור טוב ומשופר יותר.

אלמוג קינן

כותב המאמר: אלמוג קינן

כחובב רכבים חשוב לי להביא את כל המידע על סוגי הדגמים השונים שישנם כיום בשוק. כמו כן הרבה מהרכבים באתר הם רכבי עבודה, ישנם הרבה סוגים של טרקטורי משא ורכבי שטח.

דגמי טרקטור משא מומלצים