פיוניר 1000 ו- 1000-5 

ליצירת קשר לחצו כאן:

למרות שהוא נראה לחלוטין כמו טרקטור משא טיפוסי, הונדה פיוניר 1000 מפתיעה עם 72 כ״ס ומנוע בנפח 999 סמ״ק, תיבת הילוכים אוטומטית עם שישה הילוכים כל זה הופך את הפיוניר לרכב מהנה וחזק במיוחד.

עדכונים וחידושים

הדגם הבסיסי של Honda Pioneer 1000 לא השתנה הרבה, אך הונדה הוסיפו מהדורה מוגבלת ומהדורה מיוחדת. שתיהן מקבלות גלגלי אלומיניום, צבעים מיוחדים ופיצ׳רים חדשים נוספים.

מה לקנות

YouTube video

המהדורה המוגבלת של הונדה פיוניר מציעה בולמי פוקס QS3, גלגלי אלומיניום, לוחות החלקה מאלומיניום זרועות שליטה ובולמים אלקטרוניים עם חלוקת כוח.

אם אתם צריכים מקום ליותר משלושה נוסעים, הונדה פיוניר 1000-5 מציעה שני מושבים מתקפלים מאחור עבור נוסעים נוספים. מבחינת כוח, קיבולת גרירה ונשיאה ומימדים אין הבדל בין שני הדגמים.

מנוע וביצועים

עם מנוע בנפח 999 סמ״ק, מצמד כפול עם שישה הילוכים ונעילת דיפרנציאל אחורי וקדמי. 72 כ״ס הופכים את הפיוניר לרכב שטח עוצמתי.

התמודדות בשטח

תלוי בדגם שתבחרו, הדגמים המשודרגים מציעים מערכת בולמים וזעזועים משודרגת לעומת הדגם הבסיסי. בשני המקרים מערכת המתלים והבלמים מלפנים ומאחרו באורך של 10 אינץ׳, דבר שיגביל את הנסיעה של הטרקטור המשא בתנאי סביבה מחוספסים. 

בלמים

ההונדה מציעה 210 מ״מ של דיסקים הידראוליים בכל פינה על מנת להביא משא כבד בבטחה.

נוחות ויעילות

הונדה מציעה פנים רכב מוצק, נוח ומחושב עבור הנוסעים. כל הדגמים מכילים ספסל בעל שלושה מושבים, תצוגת LCD. מהדורה מוגבלת ומהדורה מיוחדת אף מציעים אחסון נוסף מתחת ללוח הבקרה, מחזיקי כוסות, ותאורת מתגים.

גרירה ונשיאה

הונדה פיוניר מציגה מספרים מרשימים, קיבולת נשיאה של 453 ק״ג וקיבולת גרירה של 907 ק״ג בעזרת מתאם גרירה באורך 2 אינץ׳.

אלקטרוניקה

הזרקת דלק והגה כוח הם חשמליים בכל הדגמים. המהדורה המוגבלת מקבלת בלמים עם חלוקת כוח אלקטרונית ומתגים מוארים. בנוסף לכל הדגמים יש תצוגת  LCD על לוח הבקרה.

מפרט טכני

נפח מנוע999 סמ"ק
הספק מנוע72 כ״ס
אורך116.8 אינץ'
רוחב63 אינץ׳
גובה76 אינץ׳
מרחק מהקרקע12.7 אינץ׳
מיכל דלק7.9 גלון
קיבולת נשיאה453 ק״ג
קיבולת גרירה907 ק״ג
אלמוג קינן

כותב המאמר: אלמוג קינן

כחובב רכבים חשוב לי להביא את כל המידע על סוגי הדגמים השונים שישנם כיום בשוק. כמו כן הרבה מהרכבים באתר הם רכבי עבודה, ישנם הרבה סוגים של טרקטורי משא ורכבי שטח.

דגמי טרקטור משא מומלצים