פיוניר 700 ו- 700-4

ליצירת קשר לחצו כאן:

הפיוניר 700 הוא טרקטור משא בדרגה אחת או שתיים ספורטיבית יותר מאשר דגמי הפיוניר 500 וה 520. עם מנוע חד צילינדר בנפח 675 סמ״ק אל תצפו לביצועים מדהימים.

עדכונים וחידושים

הונדה שינו את הצבעים של הדגמים, הדגם הבסיסי של פיוניר 700 מגיע בצבע ירוק זית בלבד, הפיוניר 700 דלוקס לעומת זאת מאפשר צבעים נוספים לבחירה.

דגמים נוספים

לדגם טרקטור משא פיוניר דלוקס התווספו מערכת היגוי אלקטרונית, גלגלי אלומיניום, מצב העברה ידני ובחירה בין שני צבעים. גם אם אתם צריכים ארבע מושבים מומלץ לבחור את גימור הדלוקס. 

מנוע וביצועים

YouTube video

הונדה מציעה מנוע חד צילינדרי בעל 675 סמ"ק עם ממיר מומנט אוטומטי בעל שלוש מהירויות, המאפשר מצב ידני בעל מצב ידני. הרכב אינו מאיץ במהירות אך הוא בהחלט בעל מספיק כוח על מנת לבצע את העבודה ביעילות.

התמודדות בשטח

הונדה דואגת לשמור על הדברים פשוטים ולא יקרים. אתם מקבלים מערכת מתלים ובלמים עצמאית באורך 8 אינץ׳ בגלגלים הקדמיים ומעל 9 אינץ׳ מאחור.

בלמים

דיסקים הידראוליים בכל הגלגלים 200 מ״מ מלפנים ו 170 מ״מ מאחור.

נוחות ויעילות

במחיר הזה מלבד פלסטיק קשיח ומושבים בסיסיים יש חצאי דלתות ורשתות חלון על מנת לשמור על הבטיחות של הנוסעים בנוסף לחגורות בעלות שלוש נקודות חגירה. הדגם עם 4 מושבים מקבלים ארגז מטען והדגם דלוקס מקבל הגה כוח חשמלי.

נשיאה וגרירה

הונדה מדרגת את פיוניר 700 עם קיבולת נשיאה של 453 ק״ג וקיבולת גרירה של עד 680 ק״ג.

אלקטרוניקה

כל הדגמים בעלי הזרקת דלק אלקטרונית בנוסף למסך LCD המציג את נתוני הרכב. דגם דלוקס זוכה גם להגה כח אלקטרוני

מפרט טכני

נפח מנוע675 סמ"ק
אורך114.7 אינץ'
רוחב59.7 אינץ׳
גובה77.6 אינץ׳
מרחק מהקרקע10.7 אינץ׳
מיכל דלק7.9 גלון
קיבולת נשיאה453 ק״ג
קיבולת גרירה680 ק״ג
אלמוג קינן

כותב המאמר: אלמוג קינן

כחובב רכבים חשוב לי להביא את כל המידע על סוגי הדגמים השונים שישנם כיום בשוק. כמו כן הרבה מהרכבים באתר הם רכבי עבודה, ישנם הרבה סוגים של טרקטורי משא ורכבי שטח.

דגמי טרקטור משא מומלצים