טאלון 1000R

ליצירת קשר לחצו כאן:

ה- Honda Talon 1000R הוא רכב שטח אמיתי הנועד לנסיעה במהירויות גבוהות. נסיעה מושלמת בשטחים מדבריים ודיונות חול, המשקל הקל של הרכב מאפשר עיקולים ופיתולים בדרכים סבוכות. בשונה מדגמים וחברות אחרות הונדה בחרה בתמסורת בעלת שישה הילוכים עם מצמד כפול.

דגמים נוספים

הדגם המשודרג של טאלון Talon 1000R Fox Live Valve בהחלט שווה את זה. הדגם המשודרג בעל מערכת מתלים המתאימה את עצמה באופן אוטומטי לתנאי השטח ולצורת הנהיגה שלכם, אם אתם אוהבים מהירות זהו בהחלט הדגם עבורכם.

YouTube video

מנוע וביצועים

כל דגמי הטאלון מגיעים עם מנוע דו צילינדר בנפח 999 סמ״ק ו 105 כ״ס. תיבת הילוכים עם מצמד כפול מאפשרת לנהג לבחור בין מצב אוטומטי, ספורט אוטומטי, ומצב ידני. מצב נהיגה 4×4 עובד מעולה בכל המצבים למרות היעדר אפשרות נעילה ידנית של הדיפרנציאל הקדמי.

התמודדות בשטח

צמיגים בגודל 28 אינץ׳ עם תבנית רכה אך בעלת אחיזה אגרסיבית שומרת על יציבות הרכב. טאלון 1000R הוא מהרכבים הקלים מבין הדגמים. משקל קל בשילוב עם בסיס גלגלים קומפקטי גורמים ל- Talon 1000R להיות בעל יכולות תמרון מעולות.

בלמים

דיסקים הידראוליים כפולים בעובי 250 מ״מ בולמים את נסיעת הטאלון. הבלמים עובדים בצורה פחות יעילה כאשר הצמיגים גדולים יותר.

צריכת דלק

הטאלון מגיע עם מיכל דלק בקיבולת של 7.3 גלון. במבחנים שנערכו מיכל דלק מלא הספיק ליום שלם של רכיבה בשטח.

נוחות ויעילות

YouTube video

הטאלון  1000R מגיע עם שני מושבים, הטאלון 1000X מגיע עם ארבע מושבים. הישיבה בטאלון נוחה אך לא מרווחת או נוחה מספיק כמו המתחרה שלו הקוואסקי  Teryx KRX 1000.

נשיאה וגרירה

בארגז האחורי יש המון מקום אחסון עבור ציוד ופריטים נוספים. תוכלו גם לקשור גלגל רזרבי לרצועות הארגז מטען. אחסון נוסף קיים בתא הפנימי עבור ציוד קטן יותר, כולל תא כפפות מרווח במיוחד.

אלקטרוניקה

צג דיגיטלי קטן המציג את כל נתוני הרכב החשובים כמו מד מהירות, שעון, הילוכים, מד דלק, מצב נהיגה וכו׳. 

מפרט טכני

נפח מנוע999 סמ"ק
הספק מנוע105 כ״ס
אורך123.9 אינץ'
רוחב68.4 אינץ׳
גובה75.6 אינץ׳
מרחק מהקרקע13 אינץ׳
מיכל דלק7.3 גלון
אלמוג קינן

כותב המאמר: אלמוג קינן

כחובב רכבים חשוב לי להביא את כל המידע על סוגי הדגמים השונים שישנם כיום בשוק. כמו כן הרבה מהרכבים באתר הם רכבי עבודה, ישנם הרבה סוגים של טרקטורי משא ורכבי שטח.

דגמי רכב שטח מומלצים