טאלון 1000X-4

ליצירת קשר לחצו כאן:

הבסיס הצר של ה- Honda Talon 1000X-4 מעוצב במיוחד עבור נסיעה בשבילים צרים, אך הוא יציב במיוחד גם בשטחים רחבים. להבדיל מיצרים אחרים המייצרים תיבת הילוכים רציפה המונעת על ידי חגורה הונדה בחרה בתמסורת בעלת שישה הילוכים עם מצמד כפול.

מנוע וביצועים

כל דגמי ההונדה טאלון מגיעים עם מנוע דו צילינדר בנפח 999 סמ״ק ו 105 כ״ס. תיבת הילוכים עם מצמד כפול מאפשרת לנהג לבחור בין מצב אוטומטי, ספורט אוטומטי, ומצב ידני. מצב נהיגה 4×4 עובד מעולה בכל המצבים למרות היעדר אפשרות נעילה ידנית של הדיפרנציאל הקדמי.

התמודדות בשטח

הטאלון 1000X-4 בעל בסיס גלגלים קצר מבין דגמי הטאלון. המרחק מהקרקע אינו אידיאלי אך למרות זאת הרכב מצליח להתגבר בצורה טובה על מכשולים שונים בדרך. 

YouTube video

בלמים

דיסקים הידראוליים כפולים בעובי 250 מ״מ בולמים את נסיעת הטאלון. הבלמים עובדים בצורה פחות יעילה כאשר הצמיגים גדולים יותר.

צריכת דלק

ה- Honda Talon 1000X-4 מגיע עם מיכל דלק בקיבולת של 7.3 גלון. במבחנים שנערכו מיכל דלק מלא הספיק ליום שלם של רכיבה בשטח.

נוחות ויעילות

הטאלון  1000X-4 לא הכי מפנק מבין הדגמים בעלי ארבע מושבים, אך הוא נוח בצורה נעימה עבור הנהג ועבור הנוסעים בגובה של עד 1.80 מ׳. כסא הנהג מתכוונן. המושבים האחוריים מוגבהים על מנת לאפשר שדה ראייה טוב יותר עבור הנוסעים. כל דגמי הטאלון מגיעים עם דלתות נפתחות מלפנים ומקלים על הכניסה והיציאה מהרכב

YouTube video

גרירה ונשיאה

בארגז האחורי יש מספיק מקום עבור צידנית, כלי עבודה וציוד נוסף, תוכלו אף לקשור גלגל ספייר לשם.ארגז המטען מכיל 4 נקודות עבור רצועות קשירה. שטח אחסון נוסף נמצא בתוך תא הנוסעים הפנימי כולל תא כפפות מרווח.

אלקטרוניקה

צג דיגיטלי קטן המציג את כל נתוני הרכב החשובים כמו מד מהירות, שעון, הילוכים, מד דלק, מצב נהיגה וכו׳. 

מפרט טכני

נפח מנוע999 סמ"ק
הספק מנוע105 כ״ס
אורך152.6 אינץ'
רוחב64 אינץ׳
גובה78.5 אינץ׳
מרחק מהקרקע12.8 אינץ׳
מיכל דלק7.7 גלון
אלמוג קינן

כותב המאמר: אלמוג קינן

כחובב רכבים חשוב לי להביא את כל המידע על סוגי הדגמים השונים שישנם כיום בשוק. כמו כן הרבה מהרכבים באתר הם רכבי עבודה, ישנם הרבה סוגים של טרקטורי משא ורכבי שטח.

דגמי רכב שטח מומלצים