מיול Pro-FXR

  להצעת מחיר והכוונה השאירו פרטים או התקשרו:
  053-633-2700


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  המיול הוא התשובה של קוואסאקי לצורך של אנשים ברכב שהוא גם סוס עבודה. קיבולת נשיאה וגרירה מוגדלת הופכת אותו לאידיאלי עבור עבודות בנייה, חקלאות וצייד. דגם Pro-FXR מביא איתו טאצ׳ של הנאה וחדשנות לעולם טרקטורי המשא. מבלי לגרוע מהתועלת המסורתית שלו הטרקטור משא Pro-FXR הוא בחירה מושלמת עבור מי שרוצה גם להנות תוך כדי ביצוע  המטלות.

  דגמים נוספים

  המיול Pro-FXR הוא שדרוג של הדגם Pro-FX. בהשוואה לדגם הבסיסי ה- Pro-FXR בעל מראה מרשים יותר עם גלגלי אלומיניום, גרפיקה ספורטיבית, גימור צבע פרימיום, מושבים בשני גווני צבע, באמפר פלדה, הגה כוח חשמלי ובסיס גלגלים קצר יותר לצורך תגובה מהירה יותר.

  מנוע וביצועים

  YouTube video

  מנוע בנפח של 812 סמ״ק, בעל שלוש צילינדרים וארבע פעימות מספק הרבה מאוד כוח ומומנט לעבודה. המנוע מוזן על ידי הזרקת דלק דיגיטלית של קוואסאקי. תיבת הילוכים משתנה ורציפה מאפשרת טווח הילוכים, נמוך, ניוטרל ורוורס. טווח ההילוך הנמוך מציע בלימת מנוע מעולה. המפעיל של הרכב יכול לבחור בין מצב נהיגה דו גלגלי, מצב 4×4 ומצב 4×4 עם מצבי נעילה משתנים. ניתן להפוך את הדיפרנציאל האחורי למצב נהיגה חד גלגלי המתאים לנהיגה בשטחים עדינים כמו דשא.

  התמודדות בשטח

  הגה כוח אלקטרוני בעל רגישות למהירות מתאים מאוד ל Pro-FXR כשהוא ריק או מלא. בסיס הגלגלים המקוצר מאפשר יכולת תמרון מצויינת במקומות צרים במיוחד. מערכת מתלים ובלמים באורך של 8.5 אינץ׳ מאפשרת לרכב לבצע את העבודה שלו אך גם הופכת מספקת מאוד כשמדובר בנסיעת פנאי.

  בלמים

  בלמי דיסקים הידראוליים של קוואסאקי מספקים כח בלימה, גם במצבים של מטען כבד בארגז המשא. קליפרים דו בוכניים מותקנים מאחור ובוכנה אחת מלפנים.

  נוחות ויעילות

  המושב עבור שלושת הנוסעים מרווח מספיק, יש מספיק מקום לרגליים לכולם והמושבים מכוסים בבד בעל שני גוונים וסמלים מסדרת ה FXR. לכל אחד מהנוסעים יש משענת ראש משלו והדלתות בסגנון משאית שומרות על הרגליים בטוחות בתוך הטרקטור.

  נשיאה וגרירה

  YouTube video

  כדי לקצר את בסיס הגלגלים, קוואסאקי הורידו 16.5 אינץ׳ מארגז המטען וזאת מבלי לגרוע מקיבולת הנשיאה שלו של 453 ק״ג. ארגז המטען כולל רצפת פלדה ומספר עוגנים לקשירת המטען. למיול קיבולת גרירה של 907 ק״ג ועם מתאם גרירה באורך 2 אינץ׳. בתא הנוסעים קיים מקום אחסון נוסף לדברים האישיים של הנוסעים, כולל מקום אחסון עמיד למים בגודל של 13 גלון.

  אלקטרוניקה

  גנרטור של 75 אמפר תומך בשני שקעי DC שנועדו להטענה של אביזרים אישיים של הנוסעים. ב Pro-FXR תאורת לד משודרגת. הצג הדיגיטלי כולל מד מהירות, מד דלק, שעון, מד מרחק ועוד. מצב נהיגה דו גלגלי ו4×4 ונורות אזהרה לכלל מערכות הרכב.

  מפרט טכני

  נפח מנוע812 סמ"ק
  אורך121.5 אינץ'
  רוחב64 אינץ׳
  גובה77.2 אינץ׳
  מרחק מהקרקע10.8 אינץ׳
  מיכל דלק7.9 גלון
  קיבולת נשיאה453 ק״ג
  קיבולת גרירה907 ק״ג
  אלמוג קינן

  כותב המאמר: אלמוג קינן

  כחובב רכבים חשוב לי להביא את כל המידע על סוגי הדגמים השונים שישנם כיום בשוק. כמו כן הרבה מהרכבים באתר הם רכבי עבודה, ישנם הרבה סוגים של טרקטורי משא ורכבי שטח.

  דגמי טרקטור משא מומלצים