מאבריק ספורט X XC/X MR/X RC

ליצירת קשר לחצו כאן:

השיפורים והתוספות של רכב שטח קאן אם Maverick Sport X כוללים מרווח קרקע גדול, מתלים טובים יותר ומצבי נסיעה חכמים יותר בשטח כדי להצליח לכבוש את המסלול שלפניהם. מאבריק XC MR, ו-RC מאבריק ספורט הם רכבים שנועדו לכבוש שטחים. דגם XC מגיע ללא כננת וללא מסגרת בצבע תואם כמו בדגמי MR ו- RC. דגם ה- RC והדגמים האחרים כוללים מראה אחורית מרכזית. 

YouTube video

מנוע וביצועים של קאן אם Maverick ספורט

כל דגם מופעל על ידי מנוע צילינדר כפול בנפח של 976 סמ״ק המפחק 100 כ״ס. מצבי נהיגה אוטומטיים מאפשרים ביצוע התאמות תוך כדי תנועה כדי להתאים את אספקת הכוח אל תיבת ההילוכים הרציפה אשר מגיבה במהירות מדהימה. רצועת הנעה אלקטרונית פועלת על מנת להפחית את השחיקה של ההילוכים במעבר בעיקר בין ההילוך הקדמי לאחורי. טכנולוגיית Smart-Lok פועלת להגברת האחיזה בקרקע כאשר הדיפרנציאל אינו נעול.

התמודדות בשטח

בולמי זעזועים היושבים בכל ארבעת פינות הרכב מספקים התמודדות מצויינת של הרכב בשטח בכל מהירות. התאמות שיכוך פשוטות מאפשרות שליטה מדוייקת בהתאם לתנאי השטח, מוטות נדנוד קדמיים ואחוריים שומרים על גוף הרכב מפני הידרדרות, הגה כוח מסייע בנהיגה חלקה יותר על פני מהמורות ועוזר להפחית את עייפות הנהג בזמן נהיגה ארוכה.

בלמים של קאן אם מאבריק ספורט

בכל פינת רכב בלמי דיסק בגודל של 220 מ״מ אשר אחראים על הורדת את המהירות. קליפרים דו-בוכניים עובדים על כל ארבעת הדיסקים ושומרים עליהם מפני שחיקה גם בזמן בלימה בירידות תלולות במיוחד.  

נוחות ויעילות

נוחות הרכב שטח קאן אם מאבריק ספורט ברמה די בסיסית אך מספקת. עיצוב הרכב מתמקד יותר בפרקטיות מאשר בנראות. המאבריק ספורט מגיע ללא תוספות הפרימיום שניתן למצוא בדגמים אחרים אך הוא בהחלט שומר על הנהג והנוסע במקומו בזמן הנסיעה. הדגם כולל מושבים מחוזקים, שדה ראייה מצויין ולוח בקרה ולחצנים בהישג יד. דגמי הספורט נועדו להתמודד עם תנאי השטח ולא להיות מוצגים לראווה.

נשיאה וגרירה

חברת קאן אם דאגו לאזור המטען האחורי אשר בעל קיבולת נשיאה של 136 ק״ג. וו גרירה בגודל 2 אינץ' מסוגל לגרור משקל של עד 680 ק״ג.

YouTube video

אלקטרוניקה ותוספות

האלקטרוניקה העיקרית ברכב נשלטת דרך תצוגה דיגיטלית בגודל 7.6 אינץ' הכוללת לוח מקשים. מד מהירות, מד מרחק, דלק, מצב הילוכים, מצבי ספורט ואקו, חגורת בטיחות וכפתור 4×4, כפתור נעילת דיפרנציאל  קדמי ואחורי, שעון, מתח המצבר, טמפרטורת המנוע ועוד.

מפרט טכני של Can Am מאבריק ספורט

נפח מנוע976 סמ"ק
כ״ס100
אורך122
רוחב64
גובה74.25
מרחק מהקרקע14- 15
מיכל דלק10 גלון
קיבולת נשיאה136
קיבולת גרירה680
אלמוג קינן

כותב המאמר: אלמוג קינן

כחובב רכבים חשוב לי להביא את כל המידע על סוגי הדגמים השונים שישנם כיום בשוק. כמו כן הרבה מהרכבים באתר הם רכבי עבודה, ישנם הרבה סוגים של טרקטורי משא ורכבי שטח.

דגמי רכב שטח מומלצים