מאבריק X3 DS טורבו RR 200

ליצירת קשר לחצו כאן:

רכב שטח קאן אם מאבריק X3 X DS Turbo RR תופס מקום ממש מעל המאבריק X3 DS Turbo הבסיסי עם 120 כ״ס. בדגם הזה אתם מקבלים רכב שטח בעל מערכת מתלים משודרגת, מסך דיגיטלי גדול יותר, סוללה עוצמתית יותר ו 80 כ״ס נוספים ממנוע בנפח 900 סמ״ק. 

רמת הגימור של Maverick X3 עם 200 כ"ס היא כמעט כל מה שאי פעם תצטרכו כדי לקרוע כל שטח שאליו תכנסו. הוא מגיע ללא הפינוקים של הדגמים היקרים יותר, אך הוא עדיין יקר יותר לעומת המאבריק X3 DS Turbo הבסיסי.

מחיר של קאם אם מאבריק X3 DS טורבו RR 200

המחיר של קאן אם מאבריק X3 DS Turbo RR 200 הוא 168,950 ש"ח. המחיר כולל מע"מ והוא לפי בדיקות שעשיתי בעת ביצוע המחקר.

מחיר של קאם אם מאבריק MAX X3 DS טורבו RR

המחיר של קאן אם מאבריק MAX X3 DS Turbo עם 4 מקומות ישיבה הוא 184,950 ש"ח. המחיר כולל מע"מ והוא לפי בדיקות שעשיתי בעת ביצוע המחקר. המחיר מתייחס לכלי חדש, במידה ואתם מחפשים רכב שטח יד 2 ניתן גם למצוא מחירים זולים יותר.

YouTube video

מנוע וביצועים של רכב שטח מאבריק טורבו X3

קאן אם סחטה 5 כ"ס נוספים ממנוע טורבו 900 סמ"ק Rotax A.C.E בעל שלושה צילינדרים. כעת מדורגת ראשונה מבין הדגמים עם 200 כ"ס. הרכב כולל תיבת הילוכים QRS-X CVT ונשלט על ידי מערכת הנעה מתקדמת Smart-Lok.

ארבעה מצבי נהיגה מאפשרים משיכה ידנית או אוטומטית של הסרן האחורי או על כל ארבעת הגלגלים. ה-Maverick X3 DS Turbo RR וגרסת ה-X שלו נמצאים בראש הרשימה בקרב רכבי השטח הספורטיביים. 

התמודדות בשטח של קאן אם מאבריק 4 מקומות

בולמי הזעזועים המתקדמים של קאן אם מאבריק X3 בעל 4 מקומות ישיבה, מספקים דחיסה עם מהירות כפולה והתאמת ריבאונד מלאה בכל ארבע פינות הרכב.  זרוע A כפולה מלפנים פועלת בשילוב עם מערכת זרוע גרירה מפותלת עם ארבע חיבורים מאחור.

כל קצה של ה-Maverick X3 כולל במת נדנוד המסייעת בשליטה על גוף הרכב במהלך תמרונים שונים. טכנולוגיית המתלים המובילה בתעשייה בשילוב עם שלדה קלת משקל ותא נוסעים מעוצב בהשראת מכוניות מירוץ יוצרים רכב שטח אגרסיבי ועוצמתי.

בלמים של קאן אם מאבריק X3

בלמי דיסקים קדמיים כפולים ומאווררים בגודל 262 מ"מ, ובלמי דיסקים כפולים בגודל 248 מ"מ מאחור. קליפרים הידראוליים דו-בוכניים עוטפים את כל ארבעת הדיסקים ומאפשרים בלימה מהירה במהירות גבוהה. הבלמים האלה עומדים ואף עולים על הציפיות ממה שנדרש עבור חובבי נהיגת שטח. 

YouTube video

אלקטרוניקה ותוספות

דגמי ה X מציעים מסך דיגיטלי גדול בגודל 7.5 אינץ׳ היושב מול ההגה על מנת לאפשר לנהג לצפות בנוחות בנתוני ומדדי הרכב השונים כמו: דלק, מד מהירות, שעון, טמפרטורת מנוע, מצב נהיגה, מתח הסוללה, נעילת דיפרנציאל קדמי ואחורי, נורות אזהרה ועוד. הרכב כולל תאורת לד מלאה המופעלת על ידי סוללה בעוצמה של 850 וולט, שמאפשרת חיבור של אביזרי חשמל נוספים רבים.

נוחות ויעילות של קאן אם 4 מקומות ישיבה

מושבים מחוזקים במיוחד מאפשרים ארבעה כיווני התאמה, על מנת לקבע את המיקום המושלם שיספק שדה ראייה אולטימטיבי. תא הנוסעים מעוצב בהשראת מכונית מירוץ, סגנון אגרסיבי עם קווים חדים, הגה עם תחתית שטוחה ותצוגה דיגיטלית גדולה המתמקדת בנהג.

דלתות רבע נפתחות מלפנים, פועלות בשילוב עם ההגה כדי להקל על כניסה ויציאה לרכב. המושבים האחוריים בדגם המקס בעל ארבעה מושבים מאבדים אינם ניתנים להתאמה כמו המושבים הקדמיים. 

נשיאה וגרירה

המתלה האחורי מסוגל לשאת 90 ק״ג של ציוד בעזרת מערכת החיבור המהיר LinQ. אין מקלט גרירה אחורי. Can-Am כולל וו גרירה פשוט המיועד לחילוץ וגרירה של הרכב בלבד.

YouTube video

מפרט טכני של רכב שטח קאן אם

נפח מנוע900 סמ"ק
כ״ס200
אורך132 אינץ' (2 מושבים), 164 אינץ׳ (4 מושבים)
רוחב64 אינץ׳
גובה65.4-66 אינץ׳
מרחק מהקרקע14 אינץ׳ (2 מושבים), 13 אינץ׳ (4 מושבים)
מיכל דלק10.5 גלון
אלמוג קינן

כותב המאמר: אלמוג קינן

כחובב רכבים חשוב לי להביא את כל המידע על סוגי הדגמים השונים שישנם כיום בשוק. כמו כן הרבה מהרכבים באתר הם רכבי עבודה, ישנם הרבה סוגים של טרקטורי משא ורכבי שטח.

דגמי רכב שטח מומלצים