אאוטלנדר Max XT 850 / Max XT-P 850

ליצירת קשר לחצו כאן:

מהדורת קאן אם אאוטלנדר Max מתייחסת לשלדה המורחבת המספקת מקומות ישיבה נוספים לנוסעים עם מושב מוגבה לחוויית רכיבה טובה יותר. בקרת מכלול חכמה מספקת נסיעה חלקה והאצה מהירה. דגמי ה-XT וה-XT-P כוללים תכונות פרימיום כגון מגנים קדמיים ואחוריים, גלגלי אלומיניום יצוק, מגני ידיים וכננת.

YouTube video

מנוע וביצועים של Can-Am Outlander Max 850

עם 78 כ״ס, מנוע דו צילינדר בנפח 854 סמ"ק טרקטורון אאוטלנדר מספק כוח רב ואף מסוגל להתחרות בטרקטורוני ה- 1,000 סמ"ק של המתחרים. מערכת בקרת המכלול החכמה של Can-Am מאפשרת תפוקת כוח בעלת תגובה מהירה. 

תיבת ההילוכים הרציפה כוללת הילוך בטווח נמוך וגבוה ויכולת בלימת מנוע מצויינת. הנהג יכול לבחור בין 2WD ל-4WD תוך כדי תנועה. טרקטורון קאן אם אאוטלנדר Max XT 850 מקבל את הדיפרנציאל הקדמי עם הנעילה האוטומטית של Visco-Lok, בעוד שהאאוטלנדר Max XT-P 850 הולך צעד אחד קדימה עם דיפרנציאל קדמי הננעל במלואו לפי דרישה.

התמודדות בשטח של אאוטלנדר 850

הגה כוח דינמי בעל 3 מצבים מספק את הכמות הנכונה של עזרה בהיגוי עבור כל סוג שטח. חברת Can-Am העלתה את הרף כשהוסיפה מתלי זרוע נגררת לטרקטורונים. ב- Outlander Max XT 850, זרועות A כפולות מקושתות המספקות מרווח נוסף מהקרקע. ה- Outlander Max XT-P משתדרג לבולמי זעזועים מסוג Fox 1.5 Podium הניתנים לכוונון ומאפשרים ביצועי זעזועים טובים יותר.

בלמים של טרקטורון אאוטלנדר מקס

קאן אם אאוטלנדר מקס 850 מצויד בבלמי דיסק כפולים בקוטר 214 מ"מ וקליפרים בעלי בוכנות כפולות מלפנים. בלם דיסק יחיד בגודל 214 מ"מ וקליפר עם בוכנות כפולות העוצר את שני הגלגלים האחוריים.

נוחות ויעילות

המושב נוח ללישיבה לאורך כל היום. קיים מרווח גדול לרגליים המאפשר הרבה מקום לנוע. הנוסע מקבל מדרגת רגליים מוגבהת, מושב מוגבה ומשענת גב.

YouTube video

נשיאה וגרירה

המדפים הקדמיים והאחוריים מגיעים עם כיסוי עמיד ונקודות נעילה מרובות. המדף הקדמי יכול לשאת משקל של 45 ק״ג והמדף האחורי יכול לשאת 90 ק״ג, שזה הרבה מעל הממוצע עבור כל טרקטורון. מקלט 2 אינץ' המגיע עם הרכב מסוגל לגרור משקל  של 748 ק״ג.

אלקטרוניקה ותוספות

האאוטלנדר Max XT 850 מגיע עם תצוגה דיגיטלית בגודל 4.5 אינץ' המציגה: מד מהירות, מד טכומטר, מד מרחק, מצב הילוכים, מחוון 4X4, טמפרטורה, מחווני מנוע, מד דלק אלקטרוני ושעון. לאאוטלנדר Max XT-P יש צג דיגיטלי בגודל של 7.6 אינץ'. פנסי הלוגן קדמיים. ומערכת אבטחה דיגיטלית מקודדת (DESS) של קאן אם.

מפרט טכני של קאן אם אאוטלנדר מקס

נפח מנוע854 סמ"ק
כ״ס78
אורך94 אינץ׳
רוחב48 אינץ׳
גובה53 אינץ׳
מרחק מהקרקע11 אינץ׳
מיכל דלק5.4 גלון
קיבולת נשיאה45/90 ק״ג
קיבולת גרירה748 ק״ג
אלמוג קינן

כותב המאמר: אלמוג קינן

כחובב רכבים חשוב לי להביא את כל המידע על סוגי הדגמים השונים שישנם כיום בשוק. כמו כן הרבה מהרכבים באתר הם רכבי עבודה, ישנם הרבה סוגים של טרקטורי משא ורכבי שטח.

דגמי טרקטורונים מומלצים