ג'נרל XP 1000

  להצעת מחיר והכוונה השאירו פרטים או התקשרו:
  077-805-1700


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  הפולריס ג׳נרל הגיע רק לפני כ 5 שנים, כך שהוא טרם עבר רענון מלבד תוספות הגימור של XP 1000. התוספות אפשרו להכניס כמה נתונים ספורטיביים לשלדה. טשטוש הגבולות בין טרקטור משא כמו הפולריס ריינג'ר, ימאהה ויקינג והונדה פיוניר, פולריס הצליחו לייצר רכב מושלם לצרכי הבעלים שלו. ארגז נשיאה גדול בעל קיבולת נשיאה של 272 ק״ג. מנוע עוצמתי של 100 כ״ס ותא נוסעים מרווח הופך את פולריס ג׳נרל לרכב שטח נוח במיוחד. מבחינה ארגונומית הרכב מזכיר מבנה של משאית, הוא מציע תנוחת ישיבה זקופה במושבים וכניסה ויציאה פשוטה ונוחה מהרכב.

  עדכונים וחידושים

  YouTube video

  קיימות שתי רמות גימור לפולריס ג׳נרל XP 1000, הרכב מגיע במתכונת של 2 מושבים או ארבע מושבים לבחירה. התוספות החדשות מציעות מערכת כפולה של מתלים, מוט תאורה, מערכת פיקוד נסיעה וכיסוי מושבים מחוררים למחצה. רמת הגימור השנייה מציעה אף גלגלי חרוזים, מערכת מתלים תואמת בצבע, מערכת פיקוד ממוחשבת הכוללת GPS ובלוטות׳, מצלמות קדמיות ואחוריות, הגה עור מעוצב. בנוסף לכך, שתי רמות הגימור כוללות כיסוי מושבים חדש ומערכת סטריאו המשודרגת.

  דגמים נוספים

  אם אתם מחפשים לחסוך כסף, הדגם הנכון עבורכם הוא הפולריס ג׳נרל בעל שני מושבים, הוא מגיע עם כל הביצועים המיוחסים לו אך ללא כל התוספות, הגימורים ומערכת האחסון שהדגמים המשודרגים מגיעים איתם. הדגם המשודרג הוא נהדר עבור מי שמחפש לדחוס את מירב הנוחות לתוך רכב השירות שלהם.

  מנוע וביצועים

  מנוע בעל ארבע שסתומים לכל צילינדר מאפשר כוח מתפרץ עוצמתי של 100 כ״ס, המנוע מזריק כח אל תיבת ההילוכים הרציפה של פולריס. בלחיצת כפתור ניתן לבחור מצב נהיגה של 4×4 או נהיגה דו גלגלית, בנוסף קיים גם מצב דשא השומר ל השדות מפני נזקים. כל דגמי הג׳נרל מכילים את אותו המנוע ואת אותה מערכת הילוכים. המנוע של הג׳נרל הוא עוצמתי ומלא חיים. 

  התמודדות בשטח

  הג׳נרל הגדול והיציב יאפשר לך לדעת בדיוק היכן עוברים הגבולות שלך עוד בטרם תגיע אליהם. נהגים שאוהבים נהיגה אתגרית יהנו מנסיעה במצב 4×4 ובמצב דו גלגלי אחורי, מאחר ויש לו מספיק כח לבעוט את החלק האחורי החוצה מתוך התעלות והבורות. דיוק מערכת ההיגוי גם כן מוצלח במיוחד, אין ספק שהמהנדסים של פולריס עושים מאמצים לשדרג את הביצועים של החלק הקדמי והאחורי של הג׳נרל.

  בלמים

  קליפרים דו בוכניים וידית בלימה קדמית ואחורית מאפשרים נעילה מצויינת של גלגלים בזמן בלימה ומספקים מערכת בלימה מספקת בהתאם לגודלו ומשקלו של הג׳נרל.

  YouTube video

  נוחות ויעילות

  הנוחות והיעילות של הג׳נרל הם מצויינים, מושבים הדומים בתכונותיהם מושבים של רכב משפחתי, עם תא נוסעים מרווח ומאובזר. הג׳נרל מציע מקום אחסון גדול והמון אפשרויות כוונון והתאמה במושבים ובהגה.

  ארגז מטען בעל קיבולת נשיאה של 272 ק״ג עושה פלאים ליכולות השירות של הג׳נרל, אך דווקא הגודל והצורה של ארגז הנשיאה הם שעושים את ההבדל, גם התחזוקה קלה יותר בעקבות אפשרות ההטייה של הארגז המאפשרים גישה נוחה למנוע מהצד העליון.

  גרירה ונשיאה

  קיבולת המטען של Polaris General XP 1000 עומדת על 498 ק״ג. ארגז הנשיאה בעל קיבולת נשיאה של 272 ק״ג והוא מסוגל לגרור עד 680 ק״ג.

  אלקטרוניקה

  כל הדגמים החדשים מגיעים עם גימור דלוקס הכולל מערכת סטריאו משודרגת עם מערכת שליטה היישר מלוח הבקרה ושעון אנלוגי/ דיגיטלי רב תכליתי. המהדורה המותאמת אישית באחת מרמות הגימור הקיימות מציעה אף מערכת ניווט, חיבור אלחוטי בבלוטות׳, אבחון ממוחשב של נתוני הרכב ועוד.

  מפרט טכני

  נפח מנוע999 סמ"ק
  הספק מנוע100 כוח סוס
  אורך118.2 אינץ'
  רוחב64 ס״מ
  גובה75 ס״מ
  מרחק מהקרקע13.5 אינץ׳
  מיכל דלק9.5 גלון
  יכולת נשיאה272 ק״ג
  יכולת גרירה680 ק״ג
  אלמוג קינן

  כותב המאמר: אלמוג קינן

  כחובב רכבים חשוב לי להביא את כל המידע על סוגי הדגמים השונים שישנם כיום בשוק. כמו כן הרבה מהרכבים באתר הם רכבי עבודה, ישנם הרבה סוגים של טרקטורי משא ורכבי שטח.

  דגמי טרקטור משא מומלצים