ריינג'ר XP 1000

  להצעת מחיר והכוונה השאירו פרטים או התקשרו:
  077-805-1700


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  פולריס ריינג'ר XP 1000 הוא בראש פסגת הריינג׳רים. אם אתם מחפשים טרקטור משא שמתפקד כסוס עבודה במהלך השבוע וכרכב שטח בסופ״ש זהו בדיוק הדגם בשבילכם.

  סקירה כללית

  פולריס ריינג'ר XP 1000 הוא הבחירה המושלמת במידה ואין מגבלה תקציבית. נפח מנוע של 999 סמ״ק ו 68 כ״ס, 13.5 אינץ׳ של מרחק מהאדמה ויכולת גרירה של עד 1,134 ק״ג. מצד אחד נראה שהגלגלים המלוטשים, תאורת הלד והצבעים המודרניים הם גימורים מיותרים לטרקטור משא. אבל דווקא הם אלו שעוזרים לרכב להפוך מרכב עבודה מלוכלך ומאובק במהלך השבוע לרכב שטח מרשים בסופ״ש.

  דגמי פולריס ריינג'ר

  YouTube video

  Polaris Ranger XP 1000 מגיע במספר דגמים שונים המציעים תוספות שונות. תוכלו לבחור בדגם הבסיסי ועד לדגם הפרימיום, במידה ואתם צריכים גובה נוסף או מערכת ישיבה משודרגת ומרווחת יותר תוכלו למצוא את מבוקשכם בין הדגמים השונים של פולריס ריינג'ר.

  מנוע, תיבת הילוכים וביצועים

  פולריס ריינג'ר XP 1000 מבדיל את עצמו מהדגם 1000 הפשוט בכמה דברים, אבל המשמעותי מכולם הוא אספקת החשמל – תחנת כח חזקה של 68 כ״ס ו999 סמ״ק. הריינג'ר בהחלט יודע לתת שאגת מנוע נחמדה כשצריך בזמן עבודה בשדה או בשטח. 

  לרכב שלושה מצבי בקרה שונים שהופכים אותו מרכב ספורט מהיר לרכב תפעולי הנדרש לשאת משקלים כבדים. תיבת ההילוכים נוחה וחלקה. ניתן לבצע מעבר מהיר מהנעה דו גלגלית להנעה 4×4. אומנם הרכב לא עומד בסטנדרט המהירות המקובל של רכבי ספורט. אך נמדדה מהירות האצה מרשימה של 4.4 שניות מ 0-40 קמ״ש ו 13.1 שניות למהירות של 0-60 קמ״ש.

  התמודדות בשטח

  כמו רוב טרקטור משא, הפולריס ריינג'ר XP 1000 אינו שם בעדיפות עליונה תוספות ספורטיביות מהודרות, ולמרות זאת תחושת הנהיגה ברכב מהנה ונעימה מאוד. הגה כח אלקטרוני מגיע כסטנדרט ברכב. זרוע כפולה שנמצאת מאחור ומקדימה מאפשרת גמישות נעימה לרכב. מאחר והזרועות נועדו לנשיאה של מטען כבד הן דורשות קפיצים קשיחים. 

  YouTube video

  בלמים

  עם 4 גלגלים בעלי דיסקים הידראוליים עם שתיים עד ארבע בוכנות בכל פינה, הריינג'ר מבצע עצירה טובה מאוד. במבחנים נמצא כי הרכב מסוגל לבצע עצירה מ 40 קמ״ש תוך 23 מטר ללא מטען ורק עם נהג מאחורי ההגה.

  נוחות ותועלת

  הפולריס ריינג'ר XP 1000 מאפשר ישיבה זקופה ל- 2 מבוגרים, חלק מהדגמים אף מציעים מערכת ישיבה משודרגת יותר ותוספת של מערכת מיזוג אוויר. אפשרות נוספת היא תוספת של חבילת חורף הכוללת באמפר פלדה, תנור חימום, סטטור של 900 וואט ומערכת איטום לקבינת הנהג.

  מטען וגרירה

  אחד היתרונות הגדולים של פולריס ריינג'ר XP 1000 הוא יכולות הגרירה והנשיאה של משא כבד. עם קיבולת נשיאה של 453.5 ק״ג ויכולת גרירה מרשימה של 1,134 ק״ג.

  אלקטרוניקה

  ניתן להוסיף מערכת ניווט בתוספת תשלום ולבצע שדרוג של מערכת הסאונד והרמקולים, מעבר לכך אל תצפו לגאדג'טים אלקטרוניים ברכב.

  YouTube video

  מפרט טכני

  נפח מנוע999 סמ"ק
  הספק מנוע68 כוח סוס
  אורך130.1 אינץ'
  רוחב62.5 אינץ׳
  גובה77 אינץ׳
  מרחק מהקרקע13 אינץ׳
  מיכל דלק11.5 גלון
  קיבולת גרירה1,134 ק״ג
  קיבולת נשיאה454.5 ק״ג
  אלמוג קינן

  כותב המאמר: אלמוג קינן

  כחובב רכבים חשוב לי להביא את כל המידע על סוגי הדגמים השונים שישנם כיום בשוק. כמו כן הרבה מהרכבים באתר הם רכבי עבודה, ישנם הרבה סוגים של טרקטורי משא ורכבי שטח.

  דגמי טרקטור משא מומלצים