רייזר RZR 170 EFI

  להצעת מחיר והכוונה השאירו פרטים או התקשרו:
  077-805-1700


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  אחד מבין כלי הרכב הבודדים שאושרו לנהיגה של ילדים בני 10 ומעלה, הפולריס  אר זד אר תופס נתח משמעותי מהשוק שמעטים אחרים חולקים בו. הדגש הגדול על בטיחות ושליטה הופכים את המיני רייזר להנאה מובטחת עבור נהגים חדשים וצעירים שרוצים להנות ממסלול הנסיעה ולהורים שמחפשים את הפתרון הבטוח והמהנה עבור ילדיהם. 

  דגמים ותוספות

  YouTube video

  ניתן להוסיף תוספות ואביזרי בטיחות נוספים להגברת העמידות של הכלי בתוספת תשלום. התוספות כוללות גג קנבס ליצירת הצללה, חצאי מגני רוח, פגוש קדמי ועוד. הודות להילוך הנמוך שלו, הרייזר מרגיש מהיר אך בפועל המהירות המרבית שלו נמוכה. 

  מנוע וביצועים

  מנוע חד צילינדר של 169 סמ״ק מונח בחלקו האחורי של הרכב. עם תיבת הילוכים המאפשרת הנעה דו גלגלית בלבד. לרייזר יש מספיק כח על מנת לספק חווית נהיגה מדהימה לנהגים הצעירים. החוסר במצב נהיגה ארבע על ארבע הוא זה שמונע מהילדים הסקרנים להסתבך בצרות.

  התמודדות בשטח

  עם תיבת הילוכים דו גלגלית, ברוחב של 121 ס״מ, עם מרחק של 6 אינץ׳ מהאדמה, 165 ס״מ של בסיס גלגלים ומשקל של 241 ק״ג. רייזר 170 EFI היא המכונה ידידותית במיוחד שמשלבת יכולות בסיסיות מספקות. הורים שימו לב, למרות שהמיני רייזר נחשב לבטיחותי וידידותי במיוחד הוא עדיין עלול להתהפך על צידו. 

  בלמים

  כל גלגל ברייזר מכיל מערכת בלימה הידראולית משלו, בנוסף קיים בלם חנייה ידני המופעל על ידי הנהג.

  נוחות ויעילות

  פולריס דאגה להגה ומושב בעל אפשרויות הטייה וכיוונון, על מנת לאפשר התאמות עבור הגדילה המהירה של הילדים. עבור הנוסע מוצבת ידית אחיזה, המדדים בלוח הבקרה נמצאים במרכז על מנת שמכסה המנוע יהיה נמוך עד כמה שניתן, כדי לאפשר שדה ראייה טוב יותר. 

  נשיאה וגרירה

  הבאגי אינו מכיל שטח אחסון מלבד סל בד אחורי. הבאגי אינו מותאם לגרירה. 

  אלקטרוניקה

  פולריס השאירו את הדברים פשוטים עבור RZR 170 EFI. הנהגים מקבלים פנסים המשמשים כאורות רכב, ההילוכים מוארים. הורים יכולים לבצע הגבלות במד המהירות של הרכב.

  מפרט טכני

  נפח מנוע169 סמ"ק
  הספק מנוע4 פעימות חד צילינדר
  אורך85 אינץ'
  רוחב48 אינץ
  גובה55 אינץ׳
  מרחק מהקרקע6 אינץ׳
  מיכל דלק11.5 גלון
  אלמוג קינן

  כותב המאמר: אלמוג קינן

  כחובב רכבים חשוב לי להביא את כל המידע על סוגי הדגמים השונים שישנם כיום בשוק. כמו כן הרבה מהרכבים באתר הם רכבי עבודה, ישנם הרבה סוגים של טרקטורי משא ורכבי שטח.

  דגמי רכב שטח מומלצים