RZR Pro XP

  לקבלת הצעת מחיר והכוונה השאירו פרטים:


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש באתר.

  כדי לייצר את אר זד אר Pro XP, פולריס לקחה את כל מה שהיא למדה במשך השנים בניסיונות לשפר את כל דגמי הרייזר שלהם ולבסוף הוציאה לאור כלי רכב עוצמתי חדש.

  זהו דגם הרייזר העוצמתי ביותר של החברה אי פעם, אשר מתפאר ב 181 כ״ס במנוע טורבו בנפח של 925 סמ״ק. הדגם בעל ארבעת המושבים מרשים מאוד ואילו הדגם של שני המושבים אף לוקח את זה כמה צעדים כמה.

  יחד עם כל ההבטחות והיכולות שלו בנוגע לביצועים, הוא יושב על בסיס של 64 אינץ׳, דבר המאפשר לו נסיעה בשבילים צרים במיוחד. יחד עם זאת, נסיעות מהסוג הזה הם בזבוז של הפוטנציאל האדיר של הכלי ומתכון לצרות.

  פולריס מוכרים כמה דגמים של הרייזר Pro XP, החל מהדגם הבסיסי והערום יחסית ועד לדגם המשודרג המלא בתוספות.  

  חידושים ועדכונים

  מאחר ורייזר Pro XP הוא דגם חדש משנת 2020, לא בוצעו שדרוגים משמעותיים מלבד כמה שינויים קוסמטיים וחבילות נוספות שניתן לשדרג ברמת הגימור. המאפשרים תוספות כמו שדרוג מערכת המתלים והבולמים שמעצימה את הנוחות, הספורטיביות והחוזקה של האר זד אר. פולריס אף הוסיפו כפתור חדש  ״X"  שמטרתו לייצב את ההשעייה לשנייה אחת נוספת בזמן ההחלפה בין המצבים, במקרה והרכב יעלה בפתאומיות על עצם בלתי צפוי.

  מנוע וביצועים

  ביצועים של 181 כ״ס הם מדהימים במיוחד, הבאגי Pro XP מסתובב ומטפס במהירות, מזנק חזק ולא מפסיק למשוך ולמשוך. היחס בין המשקל לכוח שלו מאפשר לו להאיץ מ 0-60 בחמש שניות

  כמו הרבה מנועי פולריס שנבחנו בקטגוריית הרייזרים, מנוע ה925 סמ״ק הוא מנוע עוצמתי שמייצר את הרעש המושלם. בנוסף תיבת ההילוכים המשתנה והרציפה מאפשרת הזרקת כוח בצורה חלקה כשצריך אותו.

  כל זה מזין את מצבי הנהיגה המתחלפים הדו גלגלי ומצב 4×4 הנמצאים במערכת הנעה מבודדת באמצעות  גומי על מנת למתן ויברציות אגרסיביות מדיי.

  התמודדות בשטח

  עם צמיגים ברוחב 30 אינץ׳ שעוטפים גלגלים ברוחב 14 אינץ׳, מאחור ומלפנים, בנוסף למערכת המתלים והבלמים המשודרגת קשה מאוד לפספס כאן. בין אם אתם מבצעים את ההתאמות בעצמכם או משלמים תוספת עבור מערכת מתלים ממחושבת, הבאגי Pro XP ידע להתמודד עם כל דבר.

  בלמים

  דיסקים הידראוליים מותקנים מאחור ומלפנים, קליפרים משולשים מקדימה וכפולים מאחור.

  .

  נוחות ויעילות

  באופן כללי Polaris RZR Pro XP עושה עבודה טובה באירוח הנוסעים בו. פולריס הורידה את גובה המושבים ב 2 אינץ׳ נמוך יותר על מנת להגדיל את שדה הראייה. בנוסף המושבים עצמם שודרגו על מנת להגדיל את הנוחות והבטיחות שלהם.

  נשיאה וגרירה

  בעוד שאין אפשרות לגרירה של מטען, קיבולת הנשיאה הכללית עומדת על 335 ק״ג, בעוד קיבולת הנשיאה של הארגז האחורי עומד על 136 ק״ג.

  אלקטרוניקה

  שעונים אנלוגיים דיגיטליים ומסך LCD בגודל 4 אינץ׳ עד לפיקוד נסיעה ומערכת סטריאו משודרגת. אפשרויות האלקטרוניקה כאן הן רבות ומקיפות. תוכלו אף להוסיף מערכת היגוי אלקטרונית והזרקת דלק אלקטרונית לחבילה וה Pro XP הופך לכוכב הטכנולוגיה.

  מפרט טכני

  נפח מנוע925 סמ"ק
  הספק מנוע181 כ״ס
  אורך126 אינץ'
  רוחב64 אינץ׳
  גובה71.7 אינץ׳
  מרחק מהקרקע14.5 אינץ׳
  מיכל דלק12 גלון
  קיבולת נשיאה136 ק״ג
  אלמוג קינן

  כותב המאמר: אלמוג קינן

  כחובב רכבים חשוב לי להביא את כל המידע על סוגי הדגמים השונים שישנם כיום בשוק. כמו כן הרבה מהרכבים באתר הם רכבי עבודה, ישנם הרבה סוגים של טרקטורי משא ורכבי שטח.

  יצרני באגי וטקרטור משא פופולריים
  פולריס לוגו
  קוואסאקי לוגו
  קאן אם לוגו
  ג'ון דיר לוגו
  הונדה לוגו
  ימאהה לוגו