רייזר RZR RS1

  להצעת מחיר והכוונה השאירו פרטים או התקשרו:
  077-805-1700


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  הרייזר בעל המושב היחיד נועד להסיע אותך דרך יערות ומדברים במהירות האפשרית ללא שום דאגה מלבד הנהיגה עצמה. עם 110 כ״ס ומנוע בנפח 1000 סמ״ק הוא לא האר זד אר העוצמתי  ביותר של פולריס, אך המשקל הקל שלו, מערכת מתלים ובלמים באורך 21 אינץ׳ ובולמי זעזועים בכל אחת מפינות הרכב ועם צמיגים ברוחב 29 אינץ׳ ה RS1 יעניק תחושה של מהירות רבה. 

  מנוע וביצועים

  רייזר RS1 מקבל את הדחיפה שלו מ- 110 כ״ס ומנוע בנפח 1000 סמ״ק. תיבת הילוכים רציפה המאפשרת מעבר מהיר בין מצבי הנהיגה השונים. בין אם אתם נוסעים במדבר חולי או בשטח סלעי הרכב יעזור לך לעבור את המכשולים. המנוע של הבאגי הוא גדול ועוצמתי והוא אף מסוגל להתחרות בדגמים ספורטיביים אחרים, מאחר ובזמן נסיעה בשטח הרכב ירגיש כמו טיל.

  התמודדות בשטח

  YouTube video

  בזכות מרכז הכבידה שממוקם בדיוק במרכז הרכב ובולם הזעזועים המעולה. ה RS1 מוכן לספוג זעזועים וקפיצות בתנאי שטח מפותלים ומחוספסים. בעזרת 16 מצבי כיוונון והתאמה הרייזר שלכם ידע לצלוח כל מסלול שתפרשו בפניו.

  בלמים

  בולמי דיסקים הידראוליים בכל פינה, עם קליפרים דו בוכניים מלפנים ומאחור. במקום להציע בלם חנייה מסורתי האר זד אר מציע מצב חנייה אוטומטי בתיבת ההילוכים.

  נוחות ויעילות

  מאחר והרכב כולו מיועד עבור אדם אחד בלבד המבנה האורגונומי שלו די פשוט. כל נתוני הרכב והמהירות מוצגים במרכז שדה הראייה של הנהג. אורות אחוריים כחולים או אדומים לבחירה, נורות אזהרה ושקע טעינה. מושב הנהג מתכוונן קדימה ואחורה וחגורת הבטיחות מאפשרת התאמה רחבה על מנת לשמור על הנהג צמוד למושב.

  נשיאה וגרירה

  קיבולת הנשיאה של הבאגי  RS1 היא 136 ק״ג. אך ארגז הנשיאה האחורי מסוגל לשאת רק 22 ק״ג. קיבולת הגרירה לא נבדקה על ידי החברה, ולא מומלץ גם לנסות ולגרור איתו מטען על דעתם עצמכם.

  אלקטרוניקה

  שעונים אנלוגיים המציגים את מדדי הרכב ומסך  LCD בגודל 4 אינץ׳ שיעזור לכם לשמור על פונקציונליות מיטבית ברכב, בנוסף מתאם שקע חשמל מגיע עם הרכב.

  מפרט טכני

  נפח מנוע999 סמ"ק
  הספק מנוע110 כ״ס
  אורך112 אינץ'
  רוחב64 אינץ׳
  גובה73.5 אינץ׳
  מרחק מהקרקע13 אינץ׳
  מיכל דלק9.5 גלון
  קיבולת נשיאה50 ק״ג
  אלמוג קינן

  כותב המאמר: אלמוג קינן

  כחובב רכבים חשוב לי להביא את כל המידע על סוגי הדגמים השונים שישנם כיום בשוק. כמו כן הרבה מהרכבים באתר הם רכבי עבודה, ישנם הרבה סוגים של טרקטורי משא ורכבי שטח.

  דגמי רכב שטח מומלצים