רייזר RZR Turbo S

  להצעת מחיר והכוונה השאירו פרטים או התקשרו:
  077-805-1700


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  פולריס רייזר טורבו S בנוי למהירויות גבוהות. עם מנוע טורבו של 168 כ״ס ו 925 סמ״ק, צמיגים בקוטר 32 אינץ׳. זהו בהחלט הכלי הבולט ביותר בשטח. מערכת מתלים ובלמים באורך של 25 אינץ׳ מלפנים ומאחור. בין אם אתם דוהרים בין גבעות חול או בשטח עם תנאים קשים אחרים מערכת המתלים והבלמים בהחלט יעשו את העבודה. 

  דגמים נוספים

  אחד הדברים החשובים ביותר בנסיעת שטח היא מערכת המתלים והבלמים, כל הכוח של הרכב אינו שווה אם אין לרכב יכולת להחזיר אותו לאדמה בבטחה. קיימת אפשרות לשדרג את מערכת הבלימה והזעזועים במערכת משודרגת ועוצמתית יותר.

  YouTube video

  מנוע וביצועים

  הרייזר טורבו מייצר 168 כ״ס בעזרת מנוע טורבו דו צילינדר בנפח של 925 סמ״ק. הכוח מוזרק לתיבת הילוכים עם טווח הנעה נמוך וגבוה. המערכת מאפשרת בחירה נוחה ומיידית בין הנעה דו גלגלית להנעה 4×4, כך שכל העוצמה והכוח מוזרמים לגלגלים.

  התמודדות בשטח

  הרכב שטח באגי טורבו בולט במיוחד ברוחב שלו של 72 אינץ׳.שילוב בין הרוחב שלו למערכת הבלימה והמתלים שלו ומתקבל רכב בעל דינמיקת נהיגה נהדרת. הרכב מסוגל להתאים את הבולמים שלו מאות פעמים בשנייה על מנת שיתאימו לתנאי השטח. הדבר הופך אותו לכלי בטוח, יציב שמסוגל להתמודד עם כל סביבת נסיעה.

  בלמים

  מהירות גבוהה דורשת בלמים חזקים, אר זד אר טורבו s מספק את זה על ידי דיסקים בכל הגלגלים עם קליפרים תלת בוכניים מקדימה וקליפרים דו בוכניים מאחור.

  נוחות ויעילות

  התרגלנו לצפות לתא נוסעים מרווח, למושבים נוחים עם חגורות בטיחות ששומרת עלינו צמודים למושב. אך בפועל הקבינה מאכזבת ומצופה פלסטיק דקיק, זה בסדר כשמדובר בדגם הפשוט של Trail S אך הרבה יותר קשה לעיכול כשמדובר בדגם היקר של טורבו s.

  נשיאה וגרירה

  לרכב שטח רייזר טורבו s יש קיבולת מטען של 355 ק״ג, 136 ק״ג נשיאה בארגז האחורי ואין לו חיבור גרירה.

  אלקטרוניקה

  מערכת פיקוד ושליטה מגיעה מובנית בדגם טורבו s. כלומר הוא מגיע עם מסך 7 אינץ׳ מרשים במיוחד. מומלץ מאוד לבדוק את מערכת מיפוי השבילים ואת מערכת המעקב והבקרה שהרכב מציע.

  מפרט טכני

  נפח מנוע925 סמ"ק
  הספק מנוע168 כ״ס
  אורך122 אינץ'
  רוחב72 אינץ׳
  גובה75 אינץ׳
  מרחק מהקרקע16 אינץ׳
  מיכל דלק9.5 גלון
  קיבולת נשיאה136 ק״ג
  אלמוג קינן

  כותב המאמר: אלמוג קינן

  כחובב רכבים חשוב לי להביא את כל המידע על סוגי הדגמים השונים שישנם כיום בשוק. כמו כן הרבה מהרכבים באתר הם רכבי עבודה, ישנם הרבה סוגים של טרקטורי משא ורכבי שטח.

  דגמי רכב שטח מומלצים