ריינג'ר 500

  להצעת מחיר והכוונה השאירו פרטים או התקשרו:
  077-805-1700


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  טרקטור משא פולריס ריינג'ר 500 יבטיח לכם ביצועים וכוח מרשימים, בזכות מנוע 32 כ״ס הבנוי להתמודד עם עבודה קשה במקסימום כוח בקטגוריה שלו. מערכת הנעה 4X4 מבטיחה תגובה מיידית ומדויקת בדיוק ברגע הנכון בו אתם זקוקים לה. הריינג'ר 500 מספק אחיזה נהדרת בקרקע, מה שהופך אותו למושלם לנסיעה בשבילים ומסלולים גסים.

  מחיר של פולריס ריינג'ר 500

  המחיר של פולריס ריינג'ר 500 הוא 57,900 ש"ח. המחיר כולל מע"מ והוא לפי בדיקות שעשיתי בעת ביצוע המחקר. המחירים יכולים וצפויים להשתנות עם הזמן אז קחו זאת בחשבון כאשר אתם עושים את הבדיקות שלכם. המחיר מתייחס לכלי חדש, במידה ואתם מחפשים טרקטור משא יד 2 ניתן גם למצוא מחירים זולים יותר.

  מנוע וביצועים של טרקטור משא ריינג'ר

  טרקטור משא פולריס ריינג'ר 500 בעל מנוע 4 פעימות, בנפח 500 סמ״ק ו32 כ״ס, הזרקת דלק אלקטרונית ותיבת הילוכים משתנה (PVT) המתאימה באופן עצמאי את ההילוכים וכוח הרכב בהתאם לתנאי השטח והעומס הקיים.

  רכב זה מושלם לביצוע מגוון רחב של עבודות כגון: גרירה ונשיאה של מטען כבד, פינוי שטח מענפים וגזעים וכל משימה נוספת שתידרש. ריינג'ר 500 בעל קיבולת גרירה מרשימה של 680 ק"ג וקיבולת נשיאה של עד 226 ק"ג. 

  YouTube video

  מתלים ובלמים של פולריס ריינג'ר 500

  תוכלו ליהנות מנסיעה חלקה ונעימה בזכות 10 אינץ׳ של מרחק מהקרקע, ובזכות מערכת המתלים העצמאית בחלקו האחורי של הרכב עם יכולת השהייה של 9 אינץ׳ מלפנים וזרועות A כפולות מאחור עם יכולת השהייה של 10 אינץ׳. כל ארבעת הגלגלים ברכב מצויידים בבלמי דיסקים הידראוליים. 

  אלקטרוניקה ותוספות של Ranger 500

  ה- Ranger 500 מציע מצב דשא שמבטל את הנעילה של הדיפרנציאל האחורי על מנת לאפשר פניות ונסיעה רכה יותר כדי לשמור על הדשא והצמחים מפני פגיעה. פולריס ריינג'ר 500 מגיע עם תוספת סטנדרטית של כננת בגודל 2 אינץ׳ וארגז מטען המאפשר נשיאה של מטען במשקל של 226 ק״ג.

  ארגז הנשיאה ניתן לפריקה על ידי מערכת גז המאפשרת פריקה מהירה וקלה של מטען כבד ללא מאמץ. הריינג'ר כולל לוח שעונים אנלוגי וצג LCD בגודל 2 אינץ׳ המציג את נתוני הרכב הבסיסיים כמו: מד טמפרטורה, מהירות, מד שמן, חגורות בטיחות ועוד. פנסים קדמיים בעוצמה של 50W ופנסי LED אחוריים.

  YouTube video

  נוחות ויעילות של פולריס ריינג'ר

  גודלו הקומפקטי של הריינג'ר 500 הופך אותו לקל לאחסון ואף לשינוע בחלקו האחורי של רכבים גדולים. כמו כן, ההגה ניתן לכוונון והטיה של ההגה בהתאם לנוחות הנהג על מנת לאפשר כניסה ויציאה נוחים מהרכב וחווית נהיגה טובה ככל הניתן. בנוסף, טרקטור משא ריינג'ר 500 מציע שטח אחסון אטום בתא הכפפות ושני מחזיקי כוסות.

  מפרט טכני של ריינג'ר 500

  נפח מנוע500 סמ"ק
  כ״ס32
  אורך110 אינץ'
  רוחב58 אינץ׳
  גובה73 אינץ׳
  מרחק מהקרקע10 אינץ׳
  מיכל דלק9 גלון
  קיבולת נשיאה226 ק״ג
  קיבולת גרירה680 ק״ג
  אלמוג קינן

  כותב המאמר: אלמוג קינן

  כחובב רכבים חשוב לי להביא את כל המידע על סוגי הדגמים השונים שישנם כיום בשוק. כמו כן הרבה מהרכבים באתר הם רכבי עבודה, ישנם הרבה סוגים של טרקטורי משא ורכבי שטח.

  דגמי טרקטור משא מומלצים