ריינג'ר Crew 570 עם 6 מקומות

  להצעת מחיר והכוונה השאירו פרטים או התקשרו:
  077-805-1700


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  טרקטור משא Ranger Crew 570 עם 6 מקומות ישיבה הוא פתרון מושלם לביצוע עבודות קשות ללא צורך בהוצאה כלכלית גדולה. הטרקטור משא מצויד במערכת הנעה 4X4 המספקת אחיזת קרקע טובה וקיבולת גרירה מרשימה של 680 ק״ג. זהו בהחלט הרכב המושלם לשילוב בין עבודה ופנאי עם 5 חברים נוספים.

  מחיר של פולריס ריינג'ר Crew 570

  המחיר של פולריס ריינג'ר Crew 570 עם 4 או 6 מקומות ישיבה הוא 84,900 ש"ח. המחיר כולל מע"מ והוא לפי בדיקות שעשיתי בעת ביצוע המחקר. המחירים יכולים וצפויים להשתנות עם הזמן אז קחו זאת בחשבון כאשר אתם עושים את הבדיקות שלכם. המחיר מתייחס לכלי חדש, במידה ואתם מחפשים טרקטור משא יד 2 ניתן גם למצוא מחירים זולים יותר.

  YouTube video

  מנוע וביצועים של ריינג'ר Crew 570

  פולריס ריינג'ר Crew 570 הופך משימות מורכבות וקשות לקלות במיוחד, בזכות מנוע עוצמתי בנפח של 567 סמ״ק ועם 44 כ״ס, מנוע חד צילינדר 4 פעימות, הזרקת דלק אלקטרונית ומערכת הנעה 4X4 המזרימה כוח מיידי בדיוק ברגע הדרוש לכל ארבעת הגלגלים. לפולריס ריינג'ר קיבולת גרירה של 680 ק״ג וקיבולת נשיאה בארגז המטען של עד 362 ק״ג, פריקת המטען קלה ונוחה מתמיד בעזרת מערכת עזר להטיה בגז. 

  מתלים ובלמים של טרקטור משא ריינג'ר קרו

  עם 10.5 אינץ׳ מרחק מהקרקע ומערכת מתלים אחורית עצמאית בגודל של 10 אינץ׳. הנוחות היא בראש מעייניו של ריינג'ר קרו 570, זהו טרקטור משא מאפשר עבודה יעילה בשטח חקלאי ובמקביל נסיעה מהנה לצרכי פנאי של 6 חברים בשבילים גסים ומאתגרים.

  אלקטרוניקה ותוספות של ריינג'ר 6 מקומות

  Ranger Crew 570 מאפשר נסיעה בטוחה במיוחד, בזכות באמפר קדמי עשוי פלדה המעניק כיסוי מלא לחלקו הקדמי של הטרקטור. הטרקטור מצוייד בכננת סטנדרטית בגודל 2 אינץ׳ לצורך חיבור גרר וארגז מטען ננעל ובטיחותי לנשיאת ציוד עבודה וחפצים אישיים. 

  YouTube video

  נוחות ויעילות של Ranger Crew 570

  על ידי לחיצת כפתור פשוטה ניתן לעבור למצב דשא, במצב זה הגלגלים האחוריים מסתובבים באופן עצמאי ובכך מונעים פגיעה בדשא וצמחייה בזמן פניות וסיבובים. ההגה ניתן לכיוונון והטייה על מנת לאפשר כניסה ויציאה נוחים לרכב ולספק נוחות מקסימלית בזמן הנהיגה. בנוסף לכך, הגישה הנוחה לשמן, למסנני האוויר ולחלקים חשובים נוספים מאפשרת תחזוקה קלה ונוחה של הריינג'ר. 

  מפרט טכני

  נפח מנוע500 סמ"ק
  כ״ס44
  אורך146 אינץ'
  רוחב60 אינץ׳
  גובה74 אינץ׳
  מרחק מהקרקע10.5 אינץ׳
  מיכל דלק9 גלון
  קיבולת נשיאה363 ק״ג
  קיבולת גרירה680 ק״ג
  אלמוג קינן

  כותב המאמר: אלמוג קינן

  כחובב רכבים חשוב לי להביא את כל המידע על סוגי הדגמים השונים שישנם כיום בשוק. כמו כן הרבה מהרכבים באתר הם רכבי עבודה, ישנם הרבה סוגים של טרקטורי משא ורכבי שטח.

  דגמי טרקטור משא מומלצים