ריינג'ר 900 דיזל

  להצעת מחיר והכוונה השאירו פרטים או התקשרו:
  077-805-1700


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  פולריס ריינג'ר 900 דיזל הוא טרקטור משא חזק וקשוח במיוחד. זהו כלי עם מומנט עצום בסל"ד נמוך, חיסכון בדלק ואמינות יוצאת הדופן של הריינג'ר דיזל הופכים אותו למכונה המושלמת. במהירות מקסימלית של 65 קמ״ש הטרקטור של פולריס בהחלט משמש כסוס עבודה איכותי.

  מחיר של פולריס ריינג'ר 900 דיזל

  המחיר של פולריס ריינג'ר 900 דיזל הוא 103,900 ש"ח. המחיר כולל מע"מ והוא לפי בדיקות שעשיתי בעת ביצוע המחקר. המחירים יכולים וצפויים להשתנות עם הזמן אז קחו זאת בחשבון כאשר אתם עושים את הבדיקות שלכם. המחיר מתייחס לכלי חדש, במידה ואתם מחפשים טרקטור משא יד 2 ניתן גם למצוא מחירים זולים יותר.

  YouTube video

  מנוע וביצועים של Ranger Diesel

  מדובר על טרקטור משא בעל מנוע דיזל בעל שלוש צילינדרים, מנוע קובוטה בנפח של 898 סמ״ק המספק 24.8 כ״ס, עם מערכת קירור הפועלת על ידי נוזל ומערכת הזרקת דלק מכנית. הריינג'ר מגיע עם תיבת הילוכים אוטומטית בעלת 5 הילוכים. בנוסף קיימים 3 מצבי נהיגה: מצב דו גלגלי, 4X4 ומצב דשא אשר עוזר לשמור על הצמחייה והדשא בזמן העבודה.

  התמודדות בשטח

  הטרקטור משא כולל זרועות A כפולות עם מוט מייצב, מערכת מתלים קדמית ואחורית באורך 11 אינץ׳. צמיגים עצומים בגודל של 27 אינץ׳ שהופכים את הריינג'ר דיזל לחזק ואמין יותר מתמיד.

  בלמים של ריינג'ר דיזל

  דיסקים הידראוליים בכל ארבעת הגלגלים ובלם יד.

  YouTube video

  נוחות ויעילות של פולריס דיזל

  הפולריס ריינג'ר דיזל כולל מושבים מפנקים עבים במיוחד, בעלי תוספת של 2.5 ס״מ של עובי אשר מגבירים את נוחות הנסיעה ועוזרים להפחתת עייפות הנהג בנסיעות ארוכות. גם מרווח הרגליים עבר הגדלה משמעותית ובכך הופך את היציאה והכניסה לרכב לקלה ופשוטה במיוחד. מושבי הנוסעים מתקפלים ובכך מאפשרים הגדלת מקום האחסון האחורי כאשר המושבים אינם בשימוש. נעילת המטען נעשית באמצעות שיטת Lock & Ride המאפשרת נעילת מטען באופן בטיחותי בקלות ומהירות מקסימלית.

  אלקטרוניקה ותוספות

  לוח בקרה דיגיטלי המציג את מדדי הרכב: מד מהירות, שעון. טמפרטורת מנוע, הילוכים, מצב נהיגה 4X4' חגורות בטיחות, מד שמן ועוד מדדים רבים נוספים, פנסי הלוגן מותקנים בכל הרכב. מקום האחסון בריינג'ר הוגדל ב- 17% לפחות והוא כולל שני תאי כפפות ו6 מחזיקי כוסות.

  YouTube video

  מפרט טכני של פולריס ריינג'ר 900 דיזל

  נפח מנוע898 סמ"ק
  כ״ס24.8
  אורך120 אינץ׳
  רוחב62 אינץ׳
  גובה77 אינץ׳
  מרחק מהקרקע13 אינץ׳
  מיכל דלק11.5 גלון
  קיבולת נשיאה720 ק״ג
  קיבולת גרירה1134 ק״ג
  אלמוג קינן

  כותב המאמר: אלמוג קינן

  כחובב רכבים חשוב לי להביא את כל המידע על סוגי הדגמים השונים שישנם כיום בשוק. כמו כן הרבה מהרכבים באתר הם רכבי עבודה, ישנם הרבה סוגים של טרקטורי משא ורכבי שטח.

  דגמי טרקטור משא מומלצים