רנגייד 850 / X XC 850

ליצירת קשר לחצו כאן:

טרקטורון ה- Renegade 850 של קאן-אם לוקח את מנוע ה- V-twin בנפח 854 סמ"ק ומציב אותו בשלדה ובמרכב אגרסיביים וספורטיביים במיוחד, זהו טרקטורון בעל הנעת 4X4 המציע ביצועי אקסטרים.

מנוע וביצועים של טרקטורון Can-Am Renegade 850

עוצמת המנוע של טרקטורון רנגייד 850 בהחלט מרשימה. למעשה, זה חזק עד כדי כך שרכיבה לנהגים צעירים שאינם מנוסים מספיק אינה מומלצת. ה-78 כ"ס אינם בדיחה, וברכב במשקל נמוך יחסית זה מתבטא בעוצמה אדירה. תיבת הילוכים רציפה עם הילוך גבוה, נמוך, ניטרלי, חניה ואחורי. בלימת מנוע היא סטנדרטית. זוהי תיבת הילוכים טובה שעובדת היטב וממקסמת את התפוקה של המנוע. 

YouTube video

התמודדות בשטח של קאן אם רנגייד

הרנגייד הוא הדבר הקרוב ביותר לטרקטורון ספורט שזמין עם 4WD. הדבר היחיד שמתעלה על כוחו של המנוע הוא יכולות ההתמודדות של הטרקטורון בשטח. ככל הנראה זהו הטרקטורון עם 4WD עם יכולת ההתמודדות הטובה ביותר, במיוחד עם מתלי Fox Podium 1.5 RC2. יש סיבה שהקאן אם רנגייד תמיד משתתף במירוצי MX ובמרוצים אחרים ברחבי העולם.

בלמים של Renegade 850

גם ה- Renegade 850 וגם ה- X XC 850 משתמשים בדיסקים כפולים של 214 מ"מ עם קליפרים הידראוליים עם בוכנות כפולות מלפנים ודיסק בודד של 214 מ"מ עם קליפר הידראולי עם בוכנות כפולות מאחור. זו מערכת טובה שתספק אורך חיים ארוך יותר עבור מערכת הבלימה וכוח עצירה רב לטרקטורון.

נוחות ויעילות של רנגייד 850

הקאן אם רנגייד 850 הוא טרקטורון נוח לרוב הרוכבים, אך הוא לא מספק את הנוחות הנדרשת לרכיבה של שעות ארוכות. חלק מזה הוא בגלל האופי הספורטיבי שלו וחלק פשוט נובע מהעובדה שהוא נוסע בצורה פחות רכה. המושב של הרנגייד 850 נוח, אבל תנוחת הישיבה מחקה ישיבה ברכבי ספורט.

נשיאה וגרירה

קאן-אם רנגייד 850 מסוגל לשאת 16 ק״ג על המדף האחורי הקטן שלו. קיבולת הגרירה עומדת על 590 ק״ג. מי שמשתמש ב-Renegade כדי למשוך גרר יגלה כי כאשר הטרקטורון במצב- 4WD הוא עושה עבודה מצויינת כאילו היה טרקטורון שירות.

YouTube video

אלקטרוניקה ותוספות

כל Renegade 850s מקבלים הרבה טכנולוגיה ואלקטרוניקה. תצוגה דיגיטלית בגודל 4.5 אינץ' מציגה מד מהירות, מד מרחק, מצב הילוכים, מחוון 4×4, טמפרטורה, אורות מנוע, מד דלק ועוד. בנוסף יש שקע DC בקונסולה, ומערכת אבטחה דיגיטלית מקודדת למניעת גניבה. הגה כוח דינמי בעל שלושה מצבים (DPS) זמין רק בדגם -X XC 850.

מפרט טכני של Can-Am Renegade 850

נפח מנוע854 סמ"ק
כ״ס78
אורך86 אינץ׳
רוחב48 אינץ׳
גובה49 אינץ׳
מרחק מהקרקע10.5 אינץ׳
מיכל דלק5.4 גלון
קיבולת נשיאה16 ק״ג
קיבולת גרירה590 ק״ג
אלמוג קינן

כותב המאמר: אלמוג קינן

כחובב רכבים חשוב לי להביא את כל המידע על סוגי הדגמים השונים שישנם כיום בשוק. כמו כן הרבה מהרכבים באתר הם רכבי עבודה, ישנם הרבה סוגים של טרקטורי משא ורכבי שטח.

דגמי טרקטורונים מומלצים