רנגייד X MR 650

ליצירת קשר לחצו כאן:

טרקטורון קאן אם רנגייד X MR 650 תוכנן עבור שטח בוצי קיצוני, הוא כולל תכונות ספציפיות לבוץ כמו שנורקל, מנוע Rotax V-twin חזק, צמיגים אגרסיביים ודיפרנציאל קדמי הניתן לנעילה מכנית. בנוסף הוא כולל פגושים קדמיים ואחוריים מאסיביים, לוחות החלקה מלאים ומגני ידיים ורגליים. 

YouTube video

מנוע וביצועים של טרקטורון Can-Am Renegade

מנוע ה- Rotax V-twin של הרנגייד מפיק 62 כ״ס. קיימת בקרת מצערת חכמה (iTC). תיבת הילוכים-CVT כוללת פעולה בהילוך גבוה ונמוך, כמו גם בלימת מנוע סטנדרטית. מצב נהיגה 2WD ו-4WD לבחירה כולל גם נעילה אוטומטית של הדיפרנציאל הקדמי על ידי טכנולוגיית  Visco-4Lok. ה Visco-4Lok מאפשרת לנעול מכנית את הדיפרנציאל הקדמי בכדי לספק ביצועי 4WD אמיתיים גם בסל"ד מקסימלי.

התמודדות בשטח

טרקטורון רנגייד מיועד לביצועים מעולים בבוץ, אך לא לסיבובים ופיתולים במהירות גבוהה. בולמי הזעזועים של Fox 1.5 Podium מתכווננים ומספקים אורך מספק של מערכת מתלים. הגה כוח דינמי בעל שלוש מצבים פועל באופן מושלם בבוץ ומאפשר לנהג לבחור את הרמה הרצויה של סיוע בהיגוי.

בלמים של קאן אם רנגייד

בלמי דיסק כפולים בקוטר 214 מ"מ עם קליפרים הידראוליים בעלי בוכנות כפולות עוצרים את הגלגלים הקדמיים, בעוד שהחלק האחורי נשלט על ידי בלם דיסק בודד בגודל של 214 מ"מ עם קליפר בעל בוכנות כפולות.

נוחות ויעילות

קאן אם רנגייד הוא טרקטורון קומפקטי בהשוואה לטרקטורון אאוטלנדר, אבל הוא עדיין מספק מרווח גדול לרגליים וכל הפקדים ממוקמים בהישג יד.

נשיאה וגרירה של Renegade X MR 650

מקום האחסון מוגבל למשקל של 16 ק״ג זאת מכיוון שמדובר בטרקטורון 4×4 ספורטיבי ולא בטרקטורון שירות. ה- Renegade X MR 650 בעל קיבולת גרירה של 590 ק״ג.

YouTube video

אלקטרוניקה ותוספות

תצוגה דיגיטלית בגודל 4.5 אינץ' מציגה נתונים כמו: מד מהירות, מד טכומטר, מד מרחק, מצב הילוכים, חיווי 4×4, טמפרטורה, אורות מנוע, מד דלק אלקטרוני ועוד. בנוסף קיים שקע DC בקונסולה ומערכת אבטחה נגד גניבה. קיימת הכנה לכננת.

מפרט טכני של קאן אם רנגייד X MR 650

נפח מנוע650 סמ"ק
כ״ס62
אורך83 אינץ׳
רוחב50 אינץ׳
גובה56 אינץ׳
מרחק מהקרקע12 אינץ׳
מיכל דלק5.4 גלון
קיבולת נשיאה16 ק״ג
קיבולת גרירה590 ק״ג
אלמוג קינן

כותב המאמר: אלמוג קינן

כחובב רכבים חשוב לי להביא את כל המידע על סוגי הדגמים השונים שישנם כיום בשוק. כמו כן הרבה מהרכבים באתר הם רכבי עבודה, ישנם הרבה סוגים של טרקטורי משא ורכבי שטח.

דגמי טרקטורונים מומלצים