רייזר RZR 200 EFI לילדים

  להצעת מחיר והכוונה השאירו פרטים או התקשרו:
  077-805-1700


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  פולריס רייזר 200 EFI הוא רכב שטח קטן לילדים בעל מערכת בקרת הורים המופעלת על ידי אפליקציית Ride Command, המערכת מאפשרת להורים לשלוט במהירות הרכב ולהציב גבולות, מה שמעניק להורים שליטה רחבה על הגדרות הרכב ושמירה על בטיחות הילדים בהתאם לרמת המיומנות שלהם.

  מחיר של פולריס RZR 200 EFI

  המחיר של פולריס רייזר 200 לילדים הוא 49,900 ש"ח. המחיר כולל מע"מ והוא לפי בדיקות שעשיתי בעת ביצוע המחקר. המחירים יכולים וצפויים להשתנות עם הזמן אז קחו זאת בחשבון כאשר אתם עושים את הבדיקות שלכם. המחיר מתייחס לכלי חדש, במידה ואתם מחפשים רכב שטח יד 2 ניתן גם למצוא מחירים זולים יותר.

  מנוע וביצועים של רייזר לילדים

  מנוע ה-EFI בנפח 180 סמ"ק מעניק לרכב רייזר בנזין לילדים את הכוח לו הוא זקוק כדי לצלוח תנאי שטח משתנים מבלי להיתקע מאחור. הפולריס רייזר 200 לילדים כולל מתלה אחורי עצמאי שמעניק לרוכבים חוויה מהנה עם נסיעה חלקה יותר. מתלה אחורי וקדמי באורך 7 אינץ' המאפשר להתמודד עם סוגי שטח מגוונים יותר.

  התמודדות בשטח של באגי לילדים

  ה- RZR 200 בעל זרועות A קדמיות כפולות אשר מעניקות לרייזר יכולת רבה יותר לעבור סלעים ומכשולים שונים, תוך שמירה על נסיעה חלקה והמשך נסיעה. צמיגים בגודל 24 אינץ' עוזרים לילדים לעבור מנסיעה בשטח בוצי לנסיעה יציבה על שבילי עפר יבשים. עם 10 אינץ׳ של מרחק מהקרקע הרייזר הופך להיות מושלם לנסיעה מהנה בשטחים ובשבילים שונים. 

  בלמים של RZR 200 לילדים

  רכב השטח פולריס אר זד אר בנזין לילדים בעל בלמי דיסק הידראוליים בכל ארבעת הגלגלים ובלם יד.

  נוחות ויעילות לפולריס 200

  הרייזר הוא רכב באגי לילדים המגיע עם דלתות קשיחות השומרות על בטיחות הילדים ודואג להשאיר אותם בתוך הרכב בזמן הנסיעה. 

  אלקטרוניקה ותוספות

  ה-RZR 200 EFI של פולריס מגיע מצויד בשתי קסדות ואפשרות לחיבור Bluetooth. באמצעות אפליקציית Ride Command, ההורים יכולים להגדיר מראש מגבלות שונות ברכב, כמו הגדרת מהירות מקסימלית והגדרות בטיחות שונות, כך לדוגמא הרכב לא יתניע כאשר הבלוטוס נמצא מחוץ לטווח הקליטה של הרכב, מה שיבטיח שלא תהיה נסיעה בלי קסדה. הרייזר מצויד בפנסי לד ופנס בלימה אחורי. כמו כן, לרייזר קיימים אביזרי פרימיום רבים שניתן להוסיף על מנת להתאים את הרכב בדיוק לצרכי הילדים.

  מפרט טכני של רייזר בנזין לילדים

  נפח מנוע976 סמ"ק
  כ״ס100
  אורך89 אינץ׳
  רוחב48 אינץ׳
  גובה59 אינץ׳
  מרחק מהקרקע10 אינץ׳
  מיכל דלק2.5 גלון
  אלמוג קינן

  כותב המאמר: אלמוג קינן

  כחובב רכבים חשוב לי להביא את כל המידע על סוגי הדגמים השונים שישנם כיום בשוק. כמו כן הרבה מהרכבים באתר הם רכבי עבודה, ישנם הרבה סוגים של טרקטורי משא ורכבי שטח.

  דגמי רכב שטח מומלצים