סקרמבלר 850

  להצעת מחיר והכוונה השאירו פרטים או התקשרו:
  077-805-1700


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  פולריס Scrambler 850 הוא טרקטורון ספורט מהנה במיוחד. מנוע ה- ProStar בעל צילינדר כפול מפיק כוח רב והרוכבים ייהנו משילוב מצויין של נוחות וביצועים מדהימים של Scrambler 850.

  מנוע וביצועים של Polaris Scrambler 850

  כל דגמי טרקטורון פולריס סקרמבלר 850 משתמשים במנוע ProStar ארבע פעימות, בנפח 850 סמ״ק בעל צילינדר כפול ארבע פעימות הכולל הזרקת דלק אלקטרונית. המנוע מושך חזק למהירות המרבית שלו ומספק תגובה מהירה.

  מערכת One Touch On-Demand AWD/2WD מאפשרת לנהג להמשיך לנסוע מהר מבלי לדאוג לנעילת הדיפרנציאל הקדמי שכן רכב עושה זאת אוטומטית בעצמו. ה- Scrambler 850 משתמש בתיבת הילוכים רציפה (CVT). קיים הילוך גבוה, נמוך, ניטרלי ואחורי.

  YouTube video

  התמודדות בשטח

  למרות שהסקרמבלר אינו כולל את מתלי הפוקס הקיימים בדגמים בעלי רמת גימור גבוהה יותר, זה עדיין רכב זריז ומהנה להפליא. הקרדיט מגיע למתלים של פולריס המאפשרים לסקרמבלר 850 להתמודד עם פניות חדות היטב למרות גודלו. זרועות A כפולות קיימות מלפנים עם מתלים באורך 9 אינץ', מאחור זרועות A כפולות עם מתלים באורך 10.3 אינץ'. למרות שהוא לא טרקטורון ספורט אמיתי, הוא מסתדר היטב כמעט בכל שטח.

  בלמים של טרקטורון פולריס סקרמבלר

  כל דגמי Scrambler 850 משתמשים בידית כדי להפעיל שלושה דיסקים הידראוליים. הנהג יכול להשתמש גם בבלם רגלי עבור הדיסקים ההידראוליים האחוריים. בתיבת ההילוכים קיים הילוך חנייה, וקיים גם בלם יד הניתן לנעילה.

  נוחות ויעילות

  טרקטורון פולריס סקרמבל 850 הוא רכב נפלא ונוח להיות בו. העיצוב הצר של המנוע מאפשר מושב צר יותר וישיבה נוחה יותר. כל כפתורי הפיקוד ולוח הבקרה קלים לשימוש ולנמצאים בהישג ידו של הנהג.

  YouTube video

  נשיאה וגרירה

  שירות הוא לא המטרה העיקרית של הסקרמבלר, אבל הוא עושה מסתדר היטב עם משימות שונות בהתחשב במגבלות של מתלה אחורי קטן והיעדר מתלה קדמי. באופן מציאותי, המתלה הקדמי מסוגל לשאת משקל של 11 ק״ג  והמתלה האחורי מסוגל לשאת 22 ק״ג. קיבולת הגרירה היא עד 680 ק״ג.

  אלקטרוניקה ותוספות של הסקרמבלר

  הדגם הבסיסי של חברת פולריס מגיע עם: לוח בקרה דיגיטלי המציג: מד מהירות, מד מרחק, מד טכומטר, שעון, מחוון הילוכים, מד דלק, מחוון AWD, מד מתח, טמפרטורת נוזל קירור ועוד. בנוסף קיים שקע DC ופנסי אור גבוה ונמוך בעוצמה של 50 וואט.

  מפרט טכני של טרקטורון פולריס סקרמבלר 850

  נפח מנוע850 סמ"ק
  כ״ס78
  אורך82.3 אינץ׳
  רוחב48.6 אינץ׳
  גובה48.4 אינץ׳
  מרחק מהקרקע11.5 אינץ׳
  מיכל דלק5.3 גלון
  קיבולת נשיאה11/22 ק״ג
  קיבולת גרירה680 ק״ג
  אלמוג קינן

  כותב המאמר: אלמוג קינן

  כחובב רכבים חשוב לי להביא את כל המידע על סוגי הדגמים השונים שישנם כיום בשוק. כמו כן הרבה מהרכבים באתר הם רכבי עבודה, ישנם הרבה סוגים של טרקטורי משא ורכבי שטח.

  דגמי טרקטורונים מומלצים